Искам да кажа ... (7)

  • 30 820
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 703

Тези така гръмко използват името на НАСА, че започнах да се чудя новината дали е истина.

# 736
  • София
  • Мнения: 10 825
Какви прах и отломки ще се появят от слънчевата буря? Нещо не ми стана ясно от къде ще се вземат.

# 737
# 738
  • Мнения: 4 892
Жалко, щеше да е готино  Mr. Green

# 739
  • Мнения: X
Да, и на мен ми хареса идеята. Представих си екзалтираните тълпи от купувачи на подаръци как изпадат в паника в тъмното, а аз как си пея в някой ъгъл "Тиха нощ, свята нощ ...".

# 740
  • HH
  • Мнения: 3 261
И аз в началото си ползвах българска дебитна карта. Не ми взимат такса при плащания с картата, но ако тегля от банкомат винаги ми взимат 5евро такса плюс 1% от сумата. Мисля сега като се прибера да си обърна сметката е евро. Иначе имам тукашна Маестро, която няма такса обслужване, но пък с нея мога само да тегля пари, не мога да плащам, което не ми е проблем, защото някак все още ми е навик да плащам кеш.

# 741
  • Мнения: X
И аз в началото си ползвах българска дебитна карта. Не ми взимат такса при плащания с картата, но ако тегля от банкомат винаги ми взимат 5евро такса плюс 1% от сумата.

Големи такси вземат и с кредитните ако теглиш в брой от чужбина. Аз само плащам, не тегля.

# 742
  • Мнения: 4 892
Възползвам се да ви напомня, че трябва да сте бдителни около празниците, когато пазарувате, щото стана ясно, че затъмнение няма да има  Mr. Green На мен миналата година, точно на 23 декември ми източиха 1400 лева от картата, добре, че на децата бях купила подаръчета.

# 743
  • HH
  • Мнения: 3 261

Големи такси вземат и с кредитните ако теглиш в брой от чужбина. Аз само плащам, не тегля.

Чек, кредитна имам само служебна, и нямам идея какви са и таксите. Само си давам копия от бележките на счетоводителката и приключвам. Хич не ми е спокойно с тази карта.

# 744
  • София
  • Мнения: 23 109
Нино, и моя приятелка се раздели с известна сума от дебитната си карта. Аз моята я ползвам само за пазаруване от чужбински сайтове и непосредствено преди заявката ходя в банката да заредя съответната сума.  Wink

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 21 704
Аз моята я ползвам само за пазаруване от чужбински сайтове и непосредствено преди заявката ходя в банката да заредя съответната сума.  Wink
Те така и аз, за кратко престояват пари в картата ми.

# 746
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Ползвам кредитни карти от години. Досега съм нямала оплаквания. Имам и български, и испанска. Дебитните също са така. Определено са удобство - поне за мен. Испанската дебитна карта в Австрия - примерно за да платим в някои магазини - я таксуваха като кредитна. Иначе не става. А с нея сме плащали без проблем всичко по интернет - самолетни билети, в сайтове за продажби и какво ли не. Пустите му австрийци, всеки път се налага да се обясняваме.

# 747
  • Мнения: 4 892
Тонка, надявам се да са й ги възстановили.
Много са изобретателни. При все, че толкова години работя в банка, че и с карти съм работила, ме издебнаха гадовете  Laughing  4 тразнзакции на банкомат в Щатите, а аз него време кротко съм си спяла.  Mr. Green

# 748
  • Мнения: 6 304
Е не ви ли възстановиха сумите, след като става ясно, че е измама. Разтревожих се, имам 2 кредитни карти, регистрирани  в букинг и в  2 сайта за залагания  Thinking

# 749
  • Мнения: 4 892
До стотинка ми възстановиха.

Общи условия

Активация на акаунт