С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 33

  • 37 452
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 502
                                      Дайче Heart Eyes

                            Cansel Elçin'de maçta degil mi,yanlış görmediysek


                           

# 721
# 722
  • Мнения: 3 555
Себи  Hug  Peace
 Grinning  И в края на деня една много приятна изненада  Peace  римейка на песента "Притури се планината" на Стефка Съботинова от феновете на Джансел в туита  lovekiss

CanselPinarFan ‏@nurcanelcin  2h2 hours ago
@pinarapaydin İznik Gölü https://www.facebook.com/video.php?v=10152759631981597
http://vimeo.com/111894132



Лека нощ    sleepuu

# 723
  • Мнения: 8 466
Добро утро и приятен ден. Hug Hug Hug



Дайче, СебиHug Hug  bouquet  bouquet

# 724
  • Мнения: 14 502
Добро утро Hug Hug Hug

Снеже  Heart Eyes много приятна сутрин.

Пия си кафето  bouquet,слушам "Притури се планината"  bouquet и се любувам се на актьорския състав  ,който може би скоро ще  гледаме. Laughing


# 725
  • Мнения: 14 502


  Направо като момченце е Джансел Laughing

                   
Приятен ден

# 726
  • Мнения: 14 502


Джансел с другата мома от триото Laughing

# 727
  • Мнения: 14 502



[b filminde kullandığınız şallar süper Simple Smile "][/b]
Супер шаловете които използва във филма




                 

 

                   

# 728
  • Мнения: 3 555
Себи  Hug  Чудесна е тази снимка на Джансел  наистина  lovekiss  и не случайно и колажче точно с нея има   Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 729
  • Мнения: 3 555
Ето и в изминалия ден отново има коментар за сериала на Джансел "Спомни си любима" който продължава да е сред назабравимите и любими 20 турски сериала

Nala retweeted
 CanselPinarFan @nurcanelcin  ·  23h 23 hours ago
@cansellelcin Akıllardan Hiç Çıkmayan 20 Efsane Dizi http://oned.io/h/281599  #HatirlaSevgili
http://onedio.com/haber/akillardan-hic-cikmayan-20-efsane-dizi-281599


 Wink И една снимка на Ахмет с това незабравимо и все още най-хубаво /поне за мен  Blush/  шалче  ... на Джансел   lovekiss Two Hearts Two Hearts Two Hearts


 Hug Hug Hug


  

# 730
  • Мнения: 3 555


Джансел с другата мома от триото Laughing
Себи   Hug  Седа Демир я гледах само в "Интикам" с ролята на "психо" романтичката Селен  но сега приятно съм впечатлена от снимките й  Crazy  в сета на романтичната комедия "Не се жени"  Party



 Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 8 466
Добро утро и хубав ден. Hug Hug Hug

# 732
  • Мнения: 3 555
 wavey Хубав ден и приятен следобед  wavey
Снежи   Hug    bouquet

 Wink  Много хубав колаж от фен на Джансел   Heart Eyes  но си чакаме и ... по-съществените новини Laughing Joy Joy Joy


 Hug Hug Hug

# 733
  • Мнения: 8 466


Джансел с другата мома от триото Laughing
Себи   Hug  Седа Демир я гледах само в "Интикам" с ролята на "психо" романтичката Селен   но сега приятно съм впечатлена от снимките й  Crazy  в сета на романтичната комедия "Не се жени"  Party



 Hug Hug Hug

Аз я гледах в "Листопад", добре се представи. Peace "Интикам" не съм гледала, ама ролята й на коя отговаря от оригинала?

# 734
  • Мнения: 3 555
Снежи  Hug  Дано да си седнала преди да прочетеш отговора ми  Wink   Joy Joy Joy
Цитат
 "Интикам" не съм гледала, ама ролята й на коя отговаря от оригинала?
Rolling Eyes  В турската версия Седа е в ролята на Селен  ... и отговаря на Тейлър в оригинала  Laughing  


Скрит текст:
  Wink  Понеже си гледала "Revenge" само ще поясня, че Нолан ... е Хакан в "Интикам"  Heart Eyes   и тази промяна в каста си беше напълно обяснима и приемлива ... за турски сериал като сценария изобщо не пострада   Peace  
Имам още една изненада за теб  Grinning  с тази снимка на ... Селен и Хакан  Wink


 Rolling Eyes  Виждала съм снимки от "Листопад" на Седа с Енгин Х.  Heart Eyes и може би не е случайно това повторно партньорство между тях  Peace

Ако ти е станало интересно слагам направения от Дива  Peace   чудесен и необходим ни "помощник" в темата за "Интикам" с  точното съотвествие на актьорите и техните роли в двата сериала   Rolling Eyes Rolling Eyes
 

Ето какво направих както подръчен материал. Не е пълно и може да има грешки, но винаги мога да го допълня и коригирам с ваша помощ.

INTIKAM



REVENGE

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 18:29 от dai4e

Общи условия

Активация на акаунт