С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 33

  • 37 421
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 555
 Wink От феновете в туита   Grinning  #Evlenmedenolmaz Merakla bekliyoruz   Laughing И ние С нетърпение очакваме  Peace


# 736
  • Мнения: 8 428
Снежи  Hug  Дано да си седнала преди да прочетеш отговора ми  Wink   Joy Joy Joy
Цитат
 "Интикам" не съм гледала, ама ролята й на коя отговаря от оригинала?
Rolling Eyes  В турската версия Седа е в ролята на Селен  ... и отговаря на Тейлър в оригинала  Laughing  


Скрит текст:
 Wink  Понеже си гледала "Revenge" само ще поясня, че Нолан ... е Хакан в "Интикам"  Heart Eyes   и тази промяна в каста си беше напълно обяснима и приемлива ... за турски сериал като сценария изобщо не пострада   Peace  
Имам още една изненада за теб  Grinning  с тази снимка на ... Селен и Хакан  Wink


 Rolling Eyes  Виждала съм снимки от "Листопад" на Седа с Енгин Х.  Heart Eyes и може би не е случайно това повторно партньорство между тях  Peace

Ако ти е станало интересно слагам направения от Дива  Peace   чудесен и необходим ни "помощник" в темата за "Интикам" с  точното съотвествие на актьорите и техните роли в двата сериала   Rolling Eyes Rolling Eyes
 

Ето какво направих както подръчен материал. Не е пълно и може да има грешки, но винаги мога да го допълня и коригирам с ваша помощ.

INTIKAM



REVENGE

 Joy Joy Joy Joy Седнала бях и изобщо не очаквах този отговор, но като видях и снимката, ясна ми е промяната.  Laughing Турски сериал и ориентацията на Нолан и т.н...  Peace Благодаря за помощника.   bouquet


Да се местим.  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=824359.0

Общи условия

Активация на акаунт