АГ клиника Селена гр. Пловдив- 13!

  • 95 957
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 081
И аз от др Ненев съм безкрайно доволна и винаги ще съм му благодрна, че ми спаси бебето!

И аз родих при него , страхотен професионалист Peace

# 241
  • Мнения: 1 139
Здравейте някои може ли да ми даде информация за др Кръшков.

# 242
  • Мнения: 79
Здравейте някои може ли да ми даде информация за др Кръшков.
сестра ми си прави 4д при него остана доволна  Simple Smile

# 243
  • Мнения: 1 139
И аз ще ходя на 4 д,понеже имам проблем с бременноста,ембриона е мн малък,а цената за 4д каква е ако знаеш,благодаря!

# 244
  • Мнения: 765
Аз се следя при д-р Кръшков сега, както и миналата бременност. Цената на ФМ е 90 лв.

# 245
  • Мнения: 83
Здравейте,
Знаете ли как седи въпросът с презимето на детето,ако пожелая да е без наставка "ов" - Практикува ли се и като цяло за името може ли ми откажат ,ако е нетрадиционно?
Благодаря предварително   bouquet

# 246
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
Когато аз раждах,съседката ми по легло пожела презимето на детето да е без наставката ОВ и казаха,че ще направят запитване. В край на сметка разрешиха и го записаха така.  Peace

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,
Знаете ли как седи въпросът с презимето на детето,ако пожелая да е без наставка "ов" -

Наскоро приятелка си записа така момиченцето

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
Здравейте някои може ли да ми даде информация за др Кръшков.
за преглед, за следене на бременност, за раждане, за ФМ, за 4Д?

# 249
  • Мнения: 48
Здравейте!
А аз моля да ми препоръчате лекар от Селена се консултация предвид вероятна инсеминация / препоръка от личния ми гинеколог предвид семенния анализ/ ??

# 250
  • Мнения: 1 139

[/quote]за преглед, за следене на бременност, за раждане, за ФМ, за 4Д?
[/quote]
Ставаше въпрос за устаноняване на проблем при бременност,аз вече бях при него,благодаря.

# 251
  • Мнения: 83
Здравейте,
Знаете ли дали на 27ми ще има Ден на отворените врати? Сега потърсих и ми излезе тази статия
http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=3
но не е отбелязано ,че се отнася за 2015г.
В сайта на болницата също не е отразено като предстоящо събитие?
Ще съм благодарна ,ако някоя има информация по темата.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 6 640
Звънни на регистратурата и се уговори в удобно за теб-и тях време Peace

# 253
  • Мнения: 1 266
Здравейте,искам да ви питам на колко от вас са изписали ортопедични гащи Михаела 1 след прегледа при д-р Янакиев? Този въпрос възникна при мен,защото след прегледа в Селена ходихме при друг ортопед,който изписа други гащи и ми се струва,че тук работата е като каталожната търговия. Благодаря ви  Peace

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте,искам да ви питам на колко от вас са изписали ортопедични гащи Михаела 1 след прегледа при д-р Янакиев? Този въпрос възникна при мен,защото след прегледа в Селена ходихме при друг ортопед,който изписа други гащи и ми се струва,че тук работата е като каталожната търговия. Благодаря ви  Peace

Кой е другия ортопед?Гащите са едни.Има само различен номер.Различен номер ли ви изписаха?Щом и втори лекар ги предписва явно има защо.Аз бих слагала гащите на детето.Сега е лесно,защото е зима и бебето е малко.Гащите на Фрейка няма да навредят.Струват около 20 лв.Предполагам,че и в Продавалника има
Ако се съмняваш може да вземеш и трето мнение

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 18:35 от ♥Elfita♥

Общи условия

Активация на акаунт