"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-35 тема

  • 41 555
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ох, изгледах си еп.....може да ме помислите за крейзи, ама се смях с 4и4е, ами страхотен е Еркан, страхотен е...ама то мимики, ама кокорене, ама вси4ко си му е на място бееее , любимото ми е, като си събере пръстите на ръцете и нервно си ги трие един в друг  Joy Joy Joy а когато шофира е толкова дребни4ък, 4е волана е на нивото на носът му  Joy Joy Joy ама и на него 4ай му се пие, ами така де
той да не е жИлезен  Laughing

определено другата серия ще видим желанието на Йо да се събуди до Елиф4е,  Wink ама преди да се събуди, ще си пийнат 2-3 4ай4ета без симид4ета  Joy Joy Joy

ами много са хубави Елмер...какво пове4е да кажа, наслада за о4ите  Laughing
ама ве4е се притеснявам за Йо от колко време ве4е не е спал  newsm78 само си сменя дрехите в движение  ooooh!

# 46
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
...ама ве4е се притеснявам за Йо от колко време ве4е не е спал  newsm78 само си сменя дрехите в движение  ooooh!

За сметка на това обаче брат му спи  Joy  Joy

# 47
  • Мнения: 932
Спиритче,  Hug извинявай, мила, че чак сега отговарям, но по AXN white даваха "Гордост и предразсъдъци" с Дженифър Ел и Колин Фърт и аз го гледах за n-ти път.

Точно в тази първа серия Лизи казва на Дарси, че неговата склонност е да мрази всички. Той й отговаря, че тя пък е от хората, които разбират погрешно другите.

Без предразсъдъците на мис Бенит и гордостта на мистър Дарси смятам, че образът на злодеите в нашия сериал ще ни бъде разкрит бавно и с нужните ужасяващи подробности, както досега.

Дотук Тайар е на прицел. Видяхме садизъм, жестокост, алчност. Изуми ме арогантността и спокойствието с които обясняваше "алъш-вериша" с човешкия живот. Другият злодей Хю точно това не можа да понесе и излезе възмутен от оперативката.

Мисля, че предстои да ни разкрият образа на Хю и ти си абсолютно права, че не алчността е водещата сила. Ще ни го покажат, може би, с очите на Йомер. Много ми е интересно, дали Йомер ще може да прости на брат си и да го разбере?

Засега любовта прави чудеса, но ми се струва жестоко да държат на разстояние обичащите се. Искам да помоля сценаристките за One Night Only, както пее Бионсе:



# 48
  • Мнения: 13 292
...ама ве4е се притеснявам за Йо от колко време ве4е не е спал  newsm78 само си сменя дрехите в движение  ooooh!

За сметка на това обаче брат му спи  Joy  Joy

Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy Joy

Тук точно Хю върна много хубав пас на Чиче.  Peace Чиче бил спал прав.  Joy И че неговите хора са скапали работата. Което си беше попадение в десятката.

# 49
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
...Тук точно Хю върна много хубав пас на Чиче.  Peace





Те по принцип двамата много хубави пасове си разменят  Joy  Joy Ако оцелеят и Йо ги пакетира, дано ги сложат в една килия, че да не им е скучно  Joy  Joy

# 50
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735


Тай4о ме музира  Joy Joy Joy Joy

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 52
  • Мнения: 13 292
Ако оцелеят и Йо ги пакетира, дано ги сложат в една килия, че да не им е скучно  Joy  Joy

 Joy Joy Joy

Не мисля обаче, че ще оцелеят. В ареста, в килиите навсякъде броди онази с косата.  bishop
Клубът "Гушнал букета" е отворен за нови членове.  bishop
И аз като Меги съм голям фен на Чиче!  Heart Eyes Самият Еркан Джан е такъв сладък чичак!  Heart Eyes

# 53
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Меги  Joy ето ти го тук с кръстосани крака и в прекрасно настроение, докато не беше разбрал още какви ги е натворил Йо  Joy



п.п. на Чиче съм му фенка, още от първа разфасовка, така да се каже.
Но на фона на един друг сериал, който гледам, той си е направо Душица  Grinning

# 54
  • Мнения: 2 229
Хриси,светни ме за кой сериал става дума в срити  Wink

# 55
  • Мнения: 932
Чиче много бързо мисли. Али му казва, че бащата на момиченцето е бил доведен от Рим и веднага последва въпроса за Йо и почивката му в Рим.

Прочетох, че всички искаме Ел и Йо да пият чай. Големи скръндзи тези сценаристки!

Чакам с нетърпение още фрагмани и подсказки, както и вашите коментари, мили момичета!  Hug

# 56
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хриси,светни ме за кой сериал става дума в срити  Wink


Скрит текст:
The Walking Dead
http://www.imdb.com/title/tt1520211/

Та точно в този сериал е видно, че няма по-голямо чудовище от човека.

# 57
  • Мнения: 2 645
Аз лично имам предчувствието, че Хю като наближи момента, като разбере, че брат му ще го разкрие, сам ще си тегли куршума. Дано поне остави прощално писмо с подробности около „любовта“ си към Чичака. Може разбира се да има нахалството да съобщи и за другото си семейство и за другия си син.  ooooh!
Не съм му фенка на Хю. А във втори сезон пък изобщо. Нито за момент не мога да го съжаля.

Ето още една подсказка за чая.



Обаче ако наистина вече нямат онази стая в хотела, къде ще пият чай?  newsm78 Аз предложих да го пият на брега на Босфора, но според Хриси и Фантазия щяло да бъде много новаторско за турското кино и едва ли ще си го позволят.  Joy Joy Joy Жалко.  Weary

А и тази реплика ми е култова.



Много ми хареса и реакцията на Елиф, когато ревящата ѝ сестра я попита тя никога ли не се е влюбвала. При това Нилюфер хич нямаше предвид Йомер, но Елиф скочи в атака директно.  Joy Joy Joy









И аз се чудя кога най-после Йо ще види фоторобота на Метин. Ако е изчезнал, Елиф би могла отново да го направи.

И не разбрах кога пък медиите разбраха за акцията в хамбара?  newsm78

# 58
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Димони, твоя пост ме подсеща,  Peace
на мен много ми хареса реакцията на Ел, когато Сами каза на Арда да спре колата да си хване такси, а тя казвайки "и аз искам да дойда" веднага се обърна към Йо да види и неговата реакция също така да 4уе и неговия отговор и не на последно място да му се примоли да дойде с тях  Joy Joy Joy но определено в тази посока ни показаха една по зряла Елиф  Peace

# 59
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
4ая може да го пият и при мама Елван, Йо каза на брат си, 4е дове4ера ще се прибере, а Елиф4е има да се извинява на маман, 4е не отиде на рожд ден на Йо  Wink плюс това й се ядат от ония пиперените питки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт