Сняг октомврийски навън вали, сладкарничка за книги отвори врати! - 18 тема

  • 24 465
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 411
И аз пусто забравих,да пожелая успех на математическото състезание на децата!  bouquet

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583


"Подари си тишина. Помълчи и послушай вътрешния си глас. Вместо да се луташ в умуване, довери се на интуицията си. Ти си най-важният в този свят, подари си време и тишина, за да чуеш себе си!" - Дийпак Чопра

Нели, ако искаш да помоля някой да ми изпрати Нестинарка и да я принтирам, но честно казано не знам как ще изглежда, защото принтера ми е по-старичък и и на места му излиза по-бледо печата?

Днес съм решила една бърза прахосмукачка и да почета книжка. Утре ще чистя по-обстойно, така или иначе никъде няма да ходя. Аз за списъка имам 5 книжки, едната мисля да я искам по-нататък от Нарчето, та са 4, ще помисля още малко и ще публикувам.

Честит празник на именниците, ако имаме такива и на техните близки.   bouquet

Успех на малките математици  thumbsup

# 692
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Привет и от мен  Hug
Рано скокнах,но вместо да си почета книжка гледах филмче....и пак разпусках  Simple Smile

Добре дошли на кабошар и онури в хубавата ни тема  Hug

Мариета,честит ти именик Андриан   bouquet!
Да бъде силен и смел като покровителя си,да расте  добросъвестен и справедлив.
п.п:Все си мислех,че празнува на Андереевден.... Blush

Успех на всички малки и големи математици в турнира  Peace

# 693
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Добър ден!   bouquet

Много сте писали. Така трябва.  Flutter

Зори, браво за успешно взетия изпит!   bouquet И януари ще е така!
Тортата ти, както винаги е чудесна! Браво, браво!!   bouquet

На всички с новите придобивки (кой шал, кой боти, кой ботуш, кой рокля, кой носни кърпи  hahaha кой пък друго нещо) - да са им честити и с удоволствие да ги ползват!

Камиче, поздравление и от мен за книгата!! Хубаво е когато човек прави това, което харесва .. и когато види резултата от него! Пожелавам ти успех и удовлетворение и със следващите проекти!   bouquet

Кали, Миле, успех на децата!

Мижжж, да споделиш първата гозба с кукъра.  Flutter

Oniyuri, добре дошла!   bouquet

А аз си мислех, че тук всички са на по 18  Laughing
Тцъ. Всички сме на по 22.  Flutter
С изключение на едно-две момичета (мисля), всички останали ставаме по няколко пъти на 22.  hahaha

Деси, Нарче, имам и аз вече дървен химикал - два, за да бъдем точни.  Flutter Купих си ги от Клисурският манастир.

Скрит текст:




Честит празник на празнуващите днес и на семействата им!!
Да са здрави и честити всички!

Списъчето с книжките, ще пусна в сряда най-късно. После ще пътувам и не ми се иска да го мисля. Имам записани книги, но са ми на компютъра в службата. Някои са от предния ми списък.. Други май бяха нови, а може и да не са. Не помня вече.  Laughing

Истината е, че ми се чете само една тематика .. и само един автор. Обаче авторът ще го оставя за догодина, а сега ще видя дали ще ми потръгне нещо друго. Така или иначе имам доста книги за четене.  Laughing А ако не потръгне, винаги мога да грабна негова книга.  Laughing

Аз мисля пакетчето да го пратя през декември, може на първи, но декември да е. А другарчето, когато иска да го отваря. Аз няма да пазя до Коледа, със сигурност.  Laughing

Маришка не видях да си споменавала "Трънските разкази".

Толкова от мен. Не е зле да почвам задачките - приятни, неприятни - всякакви, че довечера и гости ще имаме, с преспиване.  Confused

# 694
  • Мнения: 2 141
Добро утро  Mr. Green

Кости идвааам   animal037

От много рано сте метнали да пишете. А аз не мога да стана от леглото. Само се търкалям с книгата насам-натам. И едни мусаки и палачинки са ми в глвата  Crazy Нооо днес ще си доям карфиола и мисля едни картофи с мак да си направя май newsm78

Утре съм на работа, за първи път от 10 дена. И още кашлям и подсмърчам. Аман  Crossing Arms Пък и не е човешко - в неделя на работа  #Cussing out Мисля да отида с дебела книга, че да не ме занимават  Mr. Green Blush

Чао за сега. Хубав ден на всички  Hug Hug

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Rain*, честити ти химикалчета, ако някой път ходу към този манастир ще знам какво да купя  Wink Благодаря ти, че сподели с нас   bouquet

# 696
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251


Нели, ако искаш да помоля някой да ми изпрати Нестинарка и да я принтирам, но честно казано не знам как ще изглежда, защото принтера ми е по-старичък и и на места му излиза по-бледо печата?




Деси, благодаря ти, че отново си толкова мила. И аз мога да я принтирам, но не искам книгата в такъв вид. Той е крайно решение вече, ако не я намеря в оригинален вид. Искам я както е издадена, със същата корица. Все едно, че издирвам някаква класика, дето е издадена преди век.
Може би с това мое тръбене в нета, че е хубава книгата, че я търся, сега вече няма да мога да я открия. И тези, които не бяха я чували, дори да я намерят, ще я съхранят за себе си. До този извод стигнах неотдавна.

Мариета има и мъж именик. Двойно да идва да черпи.   bouquet

# 697
  • Мнения: 738
Освен да провлача крак... пък ако претърпи промени списъкът - претърпи.
1. "Клиника в средата на нощта" - Димитър Цолов (би трябвало да излезе до края на месеца)
2. "Пустинния скорпион" - Бранимир Събев
3. "Приказка за магьосници, физици и дракон" - Геновева Детелинова
4. "Книга за гробището" - Нийл Геймън
5. "Абарат: Дни на магия, нощи на война" - Клайв Баркър

Като последните две са по-скоро за в случай, че бъдещото другарче получи случайно лоши вибрации от българските книжки и си рече, че не, нъцки, няма да се спре на български автор и това си е.  bouquet
И така, бъдещо другарче, ето, престрашиф се.

# 698
  • София
  • Мнения: 5 411
Готова съм.Туршията е сложена в кофата.Сега ще отлежава.Нали трябва да я разбърквам от време на време newsm78
После ще я прехвърля в кутии с капак.Много хубави имаше на примоция в Кауфланда.Големички.
Дано да ми се получи Praynig
Оказах се и с гости довечера.Обажда се зет ми.Явно не е могъл да пробие кордона на сестра ми,та звъни за съдействие.Те като идват у нас и преспиват защото са в друг квартал и не им се прибира по нощите с такси.
Та така.Сега трябва да измисля и някаква черпавка за тези мои роднини.
Честито на празнуващите днес!Да сте живи и здрави!

# 699
  • София
  • Мнения: 3 298
Честит празник и от мен, на Мариетиното семейство и на всички, които празнуват   bouquet  Hug
Моят Гушко всъщност е Михаил  Heart Eyes И ММ е именник днес, както и сладката ми племенничка.  Party Flutter Така че, отивам да довършвам кекса и салатките...  lovekiss
Много хубава събота ви пожелавам, радвам се, че попаднах сред вас и ви благодаря за това, че сте такива, каквито сте  Hug
Взех книгите си от поща - Деска, Нарче, Нел - при мене са пакетчетата. Нел, много ме трогна  Flowers Bouquet Незнам какво да кажа. Благодаря ти Heart Eyes Hug
Гигич,
Скрит текст:
тръгнах да ти изпращам книгите, но се оказа, че само едната е у мен. аз съм мерна единица за разсеяност... Blush Сетих се на кой съм дала другата, звъннах и се уговорих утре да пием кафе с нея (каза, че е прочела книгата), и с едното да си взема книжката. Така че ще ти пусна пакетче понеделник - вторник. Искаш ли и друго на Спаркс? Имам всичко негово, мисля...  Flutter

# 700
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Мариша,честит ти именик Мишо   bouquet
Много здрав да ти е,пу-пу  Grinning

Слив,много бърз,много ефектен сладкиш.Винаги става,само спазвай пропорциите точно  Peace
Скрит текст:
пост 182-Мраморен кекс
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=815.180

# 701
  • Мнения: 662
Прочетох правилата,на първо четене съм разбрала,че се купуват 5-6 книги,та от там обърквацията.Да питам книгите от скрития текст след това са от някаква предходна игра, или са книги  които имат най много фенове?Не става ясно.Повечето автори от там ги имам,но с други книги.Ако другарчето с което си разменяме има любим автор от тези,изпращайки и подаръка мога да и метна и нещо за четене.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 411
Кабошар,можеш да правиш всичко,стига да ти доставя удоволствие  bouquet
Дев,много е ефектен.Благодаря!

# 703
  • Мнения: 5 776
Това са книжките от предишната игра  Peace
Само една книжка и картичка се праща, по желание и шоколадче или малък сувенир  Heart Eyes

Честит имен ден на всички, които празнуват днес   bouquet

# 704
  • София
  • Мнения: 193
Благодаря ви много за топлото посрещане, момичета!
Аз съм малко бивш хорърист обаче. Вече нещо не ме плашат и не ме въвличат толкова подобни книги, така че не съм чак толкова редовен читател на жанра, не съм го изоставила съвсем, но подбирам по-различни книги.  Laughing Книги за книги е последната мания.

neli mar4, Ониюри се чете никът. Означава tiget lilly от японски.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт