Сняг октомврийски навън вали, сладкарничка за книги отвори врати! - 18 тема

  • 24 453
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Нели, само кажи кога я искаш  Hug

 Няма да е скоро сигурно. Стига ми да знам, че ще ми я пратиш. Много ти благодаря, МериHug

Мижжж, сигурно вече оформяш новата тема, но аз ставам и отивам да пържа риба. Че как ми се е ПРИяла, а по обед съседката умириса със скумрия на скара.

Мижжж, предварително от мен имаш

# 736
  • София
  • Мнения: 193
Честито на всички именници! Да са ви живи и здрави имената и само с хубаво да се споменават!   bouquet

Кали, имам бегли впечатления от него, ще трябва да ги затвърдя обаче. Някой ден и това ще стане, само да мина пак на хорър вълна, че от доста време ги подминавам.

neli, не съм я чела, но съм я засичала доста в книжарниците и по нета и  ѝ се каня от доста време, само да проимам някакво свободно време за истинско четене, че е сложна и тази.

Камиче, има си бивши хоръристи май. Някак вече не ме влече толкова, беше ми интересно до един момент, сега вече търся човешката история, не чиклит, но нещо по-близко до реалността. Последната ми наистина голяма любов бе „Крадецът на книги“.

Някоя от вас чела ли е „Шантарам“ впрочем? Виждам, че доста се разпространява напоследък, хвалят я хорат, та се чудя...

И на мен "Сладкарничка за книги" ми харесва доста, навява ми някакво много приятно усещане.  Blush

# 737
  • Мнения: 10 712
НОВА ТЕМА

И искам да помоля от следващата тема някой друг да поеме грижата за пускането на новите теми  Hug
Нека има малко промяна  Wink

# 738
  • Мнения: 662
Честито на всички именници! Да са ви живи и здрави имената и само с хубаво да се споменават!   bouquet

Кали, имам бегли впечатления от него, ще трябва да ги затвърдя обаче. Някой ден и това ще стане, само да мина пак на хорър вълна, че от доста време ги подминавам.

neli, не съм я чела, но съм я засичала доста в книжарниците и по нета и  ѝ се каня от доста време, само да проимам някакво свободно време за истинско четене, че е сложна и тази.

Камиче, има си бивши хоръристи май. Някак вече не ме влече толкова, беше ми интересно до един момент, сега вече търся човешката история, не чиклит, но нещо по-близко до реалността. Последната ми наистина голяма любов бе „Крадецът на книги“.

Някоя от вас чела ли е „Шантарам“ впрочем? Виждам, че доста се разпространява напоследък, хвалят я хорат, та се чудя...

И на мен "Сладкарничка за книги" ми харесва доста, навява ми някакво много приятно усещане.  Blush

Дочитам нещо на бързо и ми предстои точно Шантарам.Големи суперлативи прочетох ,да видим.Купих  Снежко на Ю Н.и Ледената принцеса на К.Лекберг-предстоят.Ева Луна ,Игра на Изкормвач на Из.Алиенде ,Петата поправка на М.Конъли,Под Напрежение на Х.Коубън всичко това също предстои.Купени и зарязани и аз като луда пак търся нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт