Що е то домашна ноктопластика? -тема 7

  • 46 395
  • 730
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 892
Аз зарязах бадемовите нокти и декорациите
1 Ваденките ми хванаха прах 
камъните и те, подарих ги
сега съм с къде нюд нокти, на снимката не знам защо излязоха толкова дълги, снимах от неподходящ ъгъл  newsm78

# 511
  • Мнения: 175
аз сега съм на тема Блускай и мисля да пробвам хард гела...
http://liubina.snimka.bg/daily/lak.847741.35133170

с малката и работата нми остава много време, но поне събота или неделя си оставям по няколко часа за мен

# 512
  • Мнения: 2 352
Аз също ходя д бежово, но декорациите още ми харесват, а акмъчетата, коато са малко все още ги ползвам. Проблемът ми е че не издържам по две или три седмици да ходя с изратнали нокти, и ги правя твърде често. Гледам втората седмица поне да не добавям нов гел, а само топ лак и си правя само декорации примерно с акрил. Като знам каква е хигиената на някои места, трябва сигурно лично да се познавам с маникюристката, за да се престраша да отида. Но иназ не обичам друг да ми прави ноктите, през цялото време съм на тръни и общо взето съм ужасен клиент. Затова и предпочитам сама да се правя.

# 513
  • Мнения: 5 892
И аз се правя на най-много 2 седмици. Дразни ме израсналия гел. Особено с червен лак/доскоро пък носех почти само червено/.

# 514
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Сульо и пульо си наотваря салон и прави нокти и грим. . Някой път умирам от смях като им разглеждам страниците.
Имай предвид, че ако реалната цена на нещо е 30лв и е пусната в грабо за 10лв, то тези 10лв си ги делят маникюристката и грабо.... За 5лв никой няма да ти свърши свястна работа, ако не е новооткрит салон , който да търси популярност. Да им се чудиш защо изобщо ги държат тези салони и не дадат път на истинските професионалисти...

Няма как цената на лак с декорация да е 30 лева, те ако взимат по 30 лв за лак, няма кой да им отиде  Mr. Green

Аз сериозно се замислям, дали да не си запиша час в друг салон и да оставя тази леличка да ме чака, иначе, ако един час ме лакира (примерно) не знам как ще издържа, честно  newsm78

# 515
  • Мнения: 5 892
Образно го написах за да дам пример колко малко пари остават при ваучерите за професионалиста  Peace

# 516
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ааааа не съм разбрала, извинявай  Blush Flutter  bouquet

# 517
  • Мнения: X


Разкошни неща. Аз така и не харесах формата бадем за себе си, не че опитах, не се престраших изобщо Simple Smile На чужди нокти понякога ми харесва, зависи от лака, но новите ти с нюд лака са перфектни!

# 518
  • Мнения: 1 391
И на мен не ми пука особено кое било модерно и кое не, правя се така както ми харесва. В момента ми харесва да се правя с печати за нокти.
Коледния ми маникюр: http://www.album.bg/svetoslava85/images/31725438/
Пак едни печати от преди 2 седмици: http://www.album.bg/svetoslava85/images/31814924/
Обикновено се лакирам в един цвят, че понякога не ми остава време за печатите, сега съм в любимият си червен цвят.

# 519
  • Мнения: 2 352
Не знайно защо обърках темите, ето ме и мен, много мразя патешки нокти

http://prikachi.com/images.php?images/347/8062347Y.jpg

# 520
  • Мнения: 5 892
Много хубав нюд лак.  Hug
А печатите с лица са уникали.  Heart Eyes

# 521
  • Мнения: 2 352
Цвета е мое дело Simple Smile, китайците решиха да ми пратят бял вместо нюд цвят и мен ме осени един ден идеята....сег амисля и други да си направя, че бяло имам цяла кутия.

# 522
  • Мнения: 20
Момичета като начинаеща днес си взех комплекта за ноктопластика.Искам да попитам мога ли да се лакирам или да си рисувам ноктите с обикновен лак и пак да запичам в лампа дали ще стой по дълго време или трябва да си купя специални лакове.Благодаря.

# 523
  • Мнения: 5 892
Върху гел всеки лак е издържлив. Няма смисъл да печеш обикновен лак в лампа  Peace

# 524
  • Мнения: 20
Благодарщя за отговора може ли на кратко да ми кажете.Върху моят нокът гел лак ли трябва да сложа и да пека после лак,и слет това топ лак и пак да испека че да стой повече време лака.Извинявам се за глупавите въпроси но си взех всичко неопходимо и незнам какво да правя.

Общи условия

Активация на акаунт