Що е то домашна ноктопластика? -тема 7

  • 46 388
  • 730
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 892
Ако ще слагаш гел лак прочети първа страница на темата за гел-лаковете.
Ако ще слагаш ув гел прочети първа страница на тази тема
 Peace

# 526
  • Мнения: 2 352
А ако ще слагаш обикновен лак който съхне известно време, недей да печеш. На мен обикновен лак над гел ми издържа 7 дена.

# 527
  • Мнения: 20
Благодаря това исках да знам дали се пече обикновенния.

# 528
  • Мнения: 24
Момичета,здравейте!
Имам нов проблем и ще се радвам някой да може да ми даде съвет.Досега си правих ноктите с гела на Блускай,но реших да си закупя нещо по-качествено уж,та си взех от гела на Starlet.Обачеееееее......... #2gunfire.Съжалявям хиляди пъти
Освен,че го пека точно три пъти по-дълго от стария  /което адски ме изнерви/и сега-6 часа след ноктопластиката , като си ги хвана ноктите и ги стисна-продължават да се огъват.А между другото пробвах и евтината Лина и изобщо нямах този проблем,изкарах 20 дни без пропуквания и огъвания.
Да го сменям лииииии........да го оставя лииии.......?Посъветвайте ме , моля! Thinking

# 529
  • Мнения: 5 892
Старлет е твърд след изпичане. Да не си сложила малко гел?

# 530
  • Мнения: 24
Старлет е твърд след изпичане. Да не си сложила малко гел?

Май в старанието си да не ги натрупвам точно това съм направила.Ама много време ми отива за печенето-5-6мин,а досега съм пекла подложка за 30 сек.и изграждането - минута, минута и половина с LED лампа.Пощурях просто.

# 531
  • Мнения: 20
Пак имам въпрос извинявам се за постоянното си питане но отначало ще е таака.Имам акрилен прах той може ли да се нанася като обикновен лак и какво трябва да направя.

# 532
  • Мнения: 24
Камалия,наистин се оказа това.Малко гел съм сложила.Дес поставих още един слой-по-дебеличък и вече всичко е наред.Благодаря ти.Ще се опитам да кача резултата. Simple Smile

# 533
# 534
  • Мнения: 5 892
Промени поверителността, не се вижда.
Аз вчера като се правих кутрето така съм го намазала твърде тънко и преди малко част от гела ми се отлепи  Mr. Green
Скрит текст:
Вени, в какъв смисъл? Прахът си е прах....

# 535
  • Мнения: 24
Промени поверителността, не се вижда.
Аз вчера като се правих кутрето така съм го намазала твърде тънко и преди малко част от гела ми се отлепи  Mr. Green
Скрит текст:
Вени, в какъв смисъл? Прахът си е прах....

Оправих поверителността, извинявам се😁

# 536
  • Мнения: 20
Браво страхотен маникюр.Ами в смисъл може ли някак си да си направя селите нокти защото много ми харесват цветовете.

# 537
  • Мнения: 24
аз сега съм на тема Блускай и мисля да пробвам хард гела...
http://liubina.snimka.bg/daily/lak.847741.35133170

с малката и работата нми остава много време, но поне събота или неделя си оставям по няколко часа за мен

Аз го пробвах и съм много доволна. А това, че се сваля с разтвор, а не се пили, много ме улеснява. Успех!

# 538
  • Мнения: 383
вчера си получих хард гела на Блускай- камуфлажен. тък като имам само розов гел лак  и вече ми бактиса от това розово си стоя с двата слоя камуфлажен гел,отгоре сух брокат,няколко камъчета на 2 пръста и стои супер. телесен цвят кремав-приятно се получи Peace

# 539
  • Мнения: 5 892
Браво страхотен маникюр.Ами в смисъл може ли някак си да си направя селите нокти защото много ми харесват цветовете.
Абсолютно нищо не мога да разбера от обясненията ти. Акрилния прах се смесва с мономер и се втвърдява. С него се прави изграждане по принцип, може и 3д фигурки. Не е гланциран и е много трудно за начинаещ

Общи условия

Активация на акаунт