Милена Дамянова - шеф на "Просветата"?

  • 3 854
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 478
Фандъкова беше най-добрият вариант на ГЕРБ, но уви, на партията им е важна повече София, пред образованието.
Лиляна, София е може би най-отвратителния град в България в момента. Казвам го като човек, който често пътува.
Пълно е с глутници песове, боклуци и неуредици...

ПП: Да допълня-90% от кадрите на Герб, с които съм се сблъсквала по администрацията са точно копие на Милена Дамянова.

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 12:19 от Герри

# 31
  • Мнения: 3 827
Лиляна, София е може би най-отвратителния град в България в момента. Казвам го като човек, който често пътува.
Пълно е с глутници песове, боклуци и неуредици...

това не е вярно ,
това е най-добрият кмет на града ,
нищо общо със Софиянски , чиято първа работа бе да направи банка , а втората да почнат да я крадат с Л. ПавЛов / маЛко познато , наЛи , само мащабите са разЛични/.

и кучетата са по-маЛко , все пак сме в ЕС и не може просто да ги  избием до крак както ни се иска ...

# 32
  • Мнения: 14 478


и кучетата са по-маЛко , все пак сме в ЕС и не може просто да ги  избием до крак както ни се иска ...
По-малко друг път. Явно не си ходила по кварталите за да ги видиш. Погрижиха се да ги махнат от центъра само, но я намини по края та да видиш що за чудо е.
И да-не може да се реши този проблем , защото има кой да "смуче" от него.
Както смучат и от всичко, което им падне в ръчичките...

А вилните зони и селата около София , ужким баровски махали, всички си хвърлят л@йната в близките рекички и са ги обърнали на отходни ями та мирише не се трае....все едно не е столица на европейска страна , а държава от типа на Афганистан.
Нови лъскави блокове, а между тях улица по 4м. широка, кална и с локви, и колите една върху друга и не можеш ни с кола да минеш, ни пеша.
София не е само квартала около народното събрание, Цариградско море (пордон шосе) и моловете...

Супер град, няма що...

Не го хваля Софиянски, но той беше събрал глутницата от нашия квартал и по негово време поне бездомните песове не ни ръфаха...

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 12:38 от Герри

# 33
  • Мнения: 984
Мен най-много ме втриса от това, че нито един разумен специалист няма да дръзне да се изтъпани на министерското кресло поради отявленото политизиране на абсолютно всяка дейност на това министерство. И не е вярно, че няма пари. Истината е, че има, но парите се откроняват към лични каси и банки чрез проекти за милиони и обществени поръчки за милиони.

Милена Дамянова е удобна за ГЕРБ. Тъй като е склонна да изпълнява политически поръчки. И от това ме втриса. Опасявам се и от преговори с Ваня Кастрева като зам. министър....

# 34
  • Мнения: 4 784
По-малко друг път. Явно не си ходила по кварталите за да ги видиш.

Не знам за кои квартали става дума. В Младост поне са много по-малко кучетата - а аз на тая тема съм доста чувствителна.

# 35
  • Мнения: 14 478
И не е вярно, че няма пари.
Вярно е. Пари вече няма.

jp-утре с един бележник и брой кучетата. Аз днес се разминах с една глутничка от 5 броя на пазара в Младост, друга от 4 броя и 3 подтичващи зад тях зад блока ни и 4 на спирката. Това прави 16 броя само за 20 минути. Средно около 0,8кучета на минута. Е-колко повече от това е възможно.

Евала на Герб и на кметицата, че не са 2 кучета в минута.
Благодарим!!!

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 22:08 от Герри

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата не е за кучетата, но явно няма какво повече да се каже, понеже още никой не е намекнал за правителство, а какво остава за министър на образованието.

# 37
  • Мнения: 14 478
Темата не е за кучетата, но явно няма какво повече да се каже, понеже още никой не е намекнал за правителство, а какво остава за министър на образованието.
Като чуя правителство и ме втриса. 
Дали имам дежа вю или просто един и същ кошмар се повтаря не знам...

# 38
  • Мнения: 4 784
И не е вярно, че няма пари.
Вярно е. Пари вече няма.

jp-утре с един бележник и брой кучетата. Аз днес се разминах с една глутничка от 5 броя на пазара в Младост, друга от 4 броя и 3 подтичващи зад тях зад блока ни и 4 на спирката. Това прави 16 броя само за 20 минути. Средно около 0,8кучета на минута. Е-колко повече от това е възможно.

Евала на Герб и на кметицата, че не са 2 кучета в минута.
Благодарим!!!

Наистина не е за кучетата темата - но помня времена, когато не можех да се прибера след залез слънце. По-малко са кучетата напоследък - поне по местата, където аз минавам.

Даже при нас минаваха из селото наскоро и проверяваха по дворовете за нерегистрирани кучета - което пък не съм чувала да се прави от соц времената. Друг е въпросът, че току се пръкне до боклука някое пале, дето очевидно е имало породиста майка и не толкова породист баща и са решили да се отърват от него, мятайки го до Околовръстното.

# 39
  • Мнения: 8
Да, много е удобна Миленчето, няма спор. Но за огромно съжаление (и мой ужас), тя е безогледно некомпетентна. Ако има къде да се подпиша, че не я искам за министър, нито за зам,, нито за шеф на комисията по образованието към НС, веднага ще го сторя. Партийно изявените Милена и Румянка Таулова (мама на Дянков бившия мин) дерибействаха из МОМН, е..... стига вече, де!

ПП. Боя се, че може и аз да съм допринесла за "кучешката нишка" със споменаването на миленчиното мамино кученце.

# 40
  • Мнения: 3 827
По-малко друг път. Явно не си ходила по кварталите за да ги видиш.

 в квартаЛ живея / не в квартаЛа на jp / ,
изчезнаха преди някоЛко години още ,
сега на тяхно място имаме котки , доста по-добре е с котки ...

Общи условия

Активация на акаунт