Крем за около очи - VI тема

  • 117 598
  • 763
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 992
Holly Pink, аз намирам аромата за страхотен. Mr. Green Значи това ще е следващия ми крем.
Сега проверих и цената и ме устройва идеално.
 Hug

# 121
  • Мнения: 2 843

Добре заглажда фини линии, омекотява сух контур; и в тази насока по първи впечатления се справя по-добре от Кларанс за сух контур, който също ползвам в момента.

# 122
  • Мнения: 36 127
Много съм доволна от последния крем за около очи, който си купих:
Biokarité - Soin Contour des Yeux

Изненадващо, но много по-добре ми се отразява от кремовете на Ланком, Шисейдо, Кларанс и пр., които съм ползвала, а струва само 8.50 в дрогерии "Лили".  Shocked
Пише, че е био продукт; съдържа арганово масло и масло от карите, екстракти от папрат, елда; алое вера. По-принцип не се разбирам добре с био/натуралната козметика, но явно за околоочния контур, който е по-сух, ефектът е добър.

аз също съм много доволна от него, писах и ревю в блога преди време
като за 8 или 10 лв. е невероятно попадение

# 123
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сега ще ме накарате да го купувам тоя крем  Laughing

Много ли е тежък?

# 124
  • Мнения: 36 127
Лу, мисля, че на теб ще ти бъде тежък  Wink
но по принцип не е много тежък - поне от моя гледна точка

# 125
  • Мнения: 2 843
Консистенцията на този крем е по-скоро гъста, но попива добре и добре хидратира. За 8.50 спокойно може да се пробва, дори и да не ти хареса, загубата няма да е особена. Като за тези пари, кремът е чуден. А според мен, смея да кажа, по-добър от крема на Кларанс.

# 126
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз също търся добър коректор за околоочния контур, който да не се вижда, а да придава озаряващ вид на погледа.
Под "да не се вижда" има предвид едни, които се насъбират в гънките.

Пробвай това, което писах, аз мразя да се забелязва грима, пудрата ми е същата серия, не си личи, тествай в магазин, със суха кожа съм ако има зн

# 127
  • SF
  • Мнения: 21 565
А кога си го писала?

# 128
  • Мнения: 19 057
Много съм доволна от последния крем за около очи, който си купих:
Biokarité - Soin Contour des Yeux

Изненадващо, но много по-добре ми се отразява от кремовете на Ланком, Шисейдо, Кларанс и пр., които съм ползвала, а струва само 8.50 в дрогерии "Лили".  Shocked
Пише, че е био продукт; съдържа арганово масло и масло от карите, екстракти от папрат, елда; алое вера. По-принцип не се разбирам добре с био/натуралната козметика, но явно за околоочния контур, който е по-сух, ефектът е добър.


аз също съм много доволна от него, писах и ревю в блога преди време
като за 8 или 10 лв. е невероятно попадение

в аптеките има ли го, или само в Лили?

благодаря ви!   bouquet

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Много съм доволна от последния крем за около очи, който си купих:
Biokarité - Soin Contour des Yeux

Изненадващо, но много по-добре ми се отразява от кремовете на Ланком, Шисейдо, Кларанс и пр., които съм ползвала, а струва само 8.50 в дрогерии "Лили".  Shocked
Пише, че е био продукт; съдържа арганово масло и масло от карите, екстракти от папрат, елда; алое вера. По-принцип не се разбирам добре с био/натуралната козметика, но явно за околоочния контур, който е по-сух, ефектът е добър.


аз също съм много доволна от него, писах и ревю в блога преди време
като за 8 или 10 лв. е невероятно попадение

в аптеките има ли го, или само в Лили?

благодаря ви!   bouquet
оох,на следващото ходени в Лили ще се купуваа...

# 130
  • Мнения: 36 127
аз го купих от аптека Медея, но не знам от коя от двете вериги Медея /с изненада открих, че са две различни със сходно име/

# 131
  • Мнения: 19 057
аз го купих от аптека Медея, но не знам от коя от двете вериги Медея /с изненада открих, че са две различни със сходно име/

така ли изглеждаше логото и? http://www.aptekamedea.bg/

# 132
  • Мнения: 36 127
да, точно от тази

# 133
  • Мнения: 2 843
За мен тази марка - на околоочния крем - е напълно неизвестна и в Лили я забелязах за първи път. Обаче беше останал само 1 крем за около очи; явно и други хора го харесват.

# 134
  • Мнения: 19 057

супер, утре отивам

мерси  Peace

Общи условия

Активация на акаунт