Крем за около очи - VI тема

  • 117 452
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 805
Аз най-вече търся anti -age ефект, минимизиране на фините линии, превенция и хидратация.

На Филорга околоочния е пълен боклук, без грам извинение. Предвид цената му с действие на крем за 2 лв. от дрогерия.

Последно ползвах и ХФ на Юсерин. Няма да повторя. Не заличи, дори не минимизира линиите, не  хидратира, нито подхранва. За мен нищо не прави.

Друг, който ползвах паралелно е Olay - eye transforming cream. Много приличен крем, но за мен е по-подходящ за превенция. Приятна консистенция, добра хидратация, попива добре, действието му се забелязва след едно по-дългосрочно ползване, след около 2 и повече седмици седмици.

В момента ползвам на Клиник - срещу подпухване и тъмни кръгове, с гел консистенция. Мек е като суфле, страхотно се разнася и не оставя лепкаво усещане. Помага и срещу кръгове и срещу подпухване. Но аз ползвам и рол-он на Скинкод.

Сега си поръчах на Хелена Рубинщайн - Powercell Youth Grafter The Eye Care.

Ще пиша отзив за него след като унищожа поредния околоочен без да кажа - Ето го, моя крем!Намерих го! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 180
Кой е крема на Клиник?

# 32
  • Мнения: 2 805
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 20:01 от Самсара

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз съм с този в момента:
http://www.iherb.com/Home-Health-Goji-Berry-Eye-Cream-1-oz-28-g/ … ;sr=null&ic=1
Хубав е - приятна консистенция, овлажнява добре, попива бързо, не ми люти на очите, а и съставките са добри.

Има много добри отзиви за един двуфазен крем гел за очи с лифтинг ефект на Avon и се чудя дали да не го пробвам

горния в ляво


На Клиник съм ползвала All about eyes и All about eyes rich. За мен са обикновени хидратиращи кремчета, без особен ефект.

# 34
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз ще се повторя, но този го ползвам от 12 години, пробвам други, но винаги се връщам към него.
Сутрин като съм подпухнала определено намаля пподутините

# 35
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз ще се повторя, но този го ползвам от 12 години, пробвам други, но винаги се връщам към него.
Сутрин като съм подпухнала определено намаля пподутините

За кой крем говориш?

# 36
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Клиник

# 37
  • Мнения: 2 045
В момента ползвам на Балеа с лотус - за момичета без проблеми е идеален. Не мазнее, хидратира чудесно и ако се случи да съм подпухнала или с кръгове , се справя!
Ако ви се чете, тук съм писала! Simple Smile

# 38
  • Мнения: X
Благодаря за темичката   bouquet
Имам 4 кремчета - Olay - eye transforming cream , кремчето с урея на Балеа , Диадермин и Филорга - оптим айс. Първите два са много хубави,леки,бързо попиват,нямам кир ефект.За цената си са повече от перфектни.Иска ми се обаче малко по-изразено действие за фини линийки.Надявам се Филорга да ми хареса,съвсем нов ми е.
Иначе медицинска козметика от средния ( да не кажа ниския ) клас от аптечната мрежа няма да купя повече - визирам Нукс,Авен и тем подобни  Peace

# 39
  • Мнения: 35 968
Иначе медицинска козметика от средния ( да не кажа ниския ) клас от аптечната мрежа няма да купя повече - визирам Нукс,Авен и тем подобни  Peace

защо?

# 40
  • Мнения: 1 434
Възхитена  съм от маската  за около очите   на Шисейдо   , ползвам вече 2 - ра  кутия  като   слагам 2 пъти  в седмицата   маска !
http://i.enzo.bg/view/12/shiseido/shibenw_kmsk10_03__6.jpg
С нея постигам видим  ефект , изглажда  фини линии , премахва тъмните  кръгове  , подхранва  кожата ,
най -  важното  е , че не ми  дразни  или  люти !
От  Дъглас  бяха ми подарили   1 маска и аз така се зарибих  Mr. Green
От кремовете  съм се мазала  със  Клиник  , Есте  , Ланком ,  Кларанс   ,от аптеката Скин Код   , но не съм особено впечатлена .
Възхитена останах от Ла прери    повлияна от  Лу    , отидох и  взех мостра  на анти  ейдж  крема  ,  плътен крем ухаещ на хубаво , попива  бързо , това  ще е следващата   покупка , след Филорга  от който  нищо особено не видях  като  резултат !
Сега  гледам  , че  говорите  за крема на  Шанел , с който има Уау   ефект  Laughing ! Някой  ползвал ли го  е ?

Скоро  пробвах и  Натура  Бисе  - Диамантен   също ми хареса , но ухае много специфично  Laughing !

# 41
  • Мнения: X
Бубанка , защото не виждам ефект от тях,поне при мен  Peace. И много ме дразни кир ефекта  Wink

# 42
  • Мнения: 35 968
Бубанка , защото не виждам ефект от тях,поне при мен  Peace. И много ме дразни кир ефекта  Wink

благодаря!  Wink

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Записвам се, понеже и аз си търся такъв крем. В момента ползвам на Lavera, но не виждам никакъв ефект от него.

# 44
  • София
  • Мнения: 757
Възхитена  съм от маската  за около очите   на Шисейдо   , ползвам вече 2 - ра  кутия  като   слагам 2 пъти  в седмицата   маска !
http://i.enzo.bg/view/12/shiseido/shibenw_kmsk10_03__6.jpg
С нея постигам видим  ефект , изглажда  фини линии , премахва тъмните  кръгове  , подхранва  кожата ,
най -  важното  е , че не ми  дразни  или  люти !
От  Дъглас  бяха ми подарили   1 маска и аз така се зарибих  Mr. Green
От кремовете  съм се мазала  със  Клиник  , Есте  , Ланком ,  Кларанс   ,от аптеката Скин Код   , но не съм особено впечатлена .
Възхитена останах от Ла прери    повлияна от  Лу    , отидох и  взех мостра  на анти  ейдж  крема  ,  плътен крем ухаещ на хубаво , попива  бързо , това  ще е следващата   покупка , след Филорга  от който  нищо особено не видях  като  резултат !
Сега  гледам  , че  говорите  за крема на  Шанел , с който има Уау   ефект  Laughing ! Някой  ползвал ли го  е ?

Скоро  пробвах и  Натура  Бисе  - Диамантен   също ми хареса , но ухае много специфично  Laughing !

Кой точно на Ла прери имаш впредвид?

Общи условия

Активация на акаунт