Крем за около очи - VI тема

  • 117 535
  • 763
  •   1
Отговори
# 135
  • SF
  • Мнения: 21 358
Чие производство е тази марка? Защо ви харесва толкова много?

# 136
  • Мнения: 19 027
потърсих ги в google
на няколко сайта има ревюта с оценки 4.3 - 4.5 от 5

# 137
  • Мнения: 2 843
На опаковката пише, че е френска марка. Харесва ми с това, че с него (по първи впечатления, да уточня) постигам същия ефект като с кремове от 100 лв. Тоест, харесва ми цената, беше под 8.50. Има хубави съставки, гледам, че на второ място в тях е Алоето. Дават го с тройно действие: омекотяване, изглаждане, забавяне на стареенето. Бубанка писа, че има ревю в блога си за този крем.

# 138
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
може ли линк към ревюто

# 139
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Лу, мисля, че на теб ще ти бъде тежък  Wink
но по принцип не е много тежък - поне от моя гледна точка

Бубс, мерси и аз имам някакво усещане, че може да ми дойде тежък.
Но пък сегашния ми околоочен ми идва лек та ще видим. А и на такава символична цена, ако не ми допадне все ще намеря на кой да го подаря.

Аглая Епанчина
, с кой крем на Кларинс сравняваш? Извини ме, ако си споменала вече, може да съм пропуснала.

# 140
  • Мнения: 2 843
Лу, в момента ползвам Special eye contour balm на Clarins и не съм доволна - не ми овлажнява достатъчно кожата, не я омекотява, а нямам нещо особено да боря; само почти незабележими линии, които изпъкват при коректор. Също пак в момента ползвам Lancome renergie yeux multi lift - и той същата работа.

Така че този неизвестен и евтин крем ме изненадва като по-добър от тях. Сега, той не е La Prairie, разбира се. Една идея по-неовлажняващ ми е от кремовете за около очи на Веледа, които харесвам, но за тази цена разликата в качеството не е фрапантна.

# 141
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Знам го този на Кларинс и на мен не ми се видя ама нищо особено. И с него и без него няма разлика в околоочната зона.

Е, моля ти се, за тези пари не очаквам ефект Ла Прери, макар че би било чудесно  hahaha

Ще го разгледам този крем със сигурност. Бях се спряла на Авен, но като нищо може да размисля.

# 142
  • София
  • Мнения: 779
В момента съм с тестер на Retinol-x anti-aging eye lift и ми харесва Wink

# 143
  • Мнения: 155
Аполония, от къде взе тестер на този крем и въобще къде се продава?

# 144
  • София
  • Мнения: 779
Аполония, от къде взе тестер на този крем и въобще къде се продава?

Здравей,
Моята козметичка ми го даде и тя ги продава Wink, както и Натура Бисе, а мисля че и други марки има.
Казва се Галя и много силно я препоръчвам, просто е супер и я обичам  Grinning
Студио " Мистик ", Младост 1,бл.54 А, 089 996 8658

# 145
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Последните 2-3 стр

# 146
  • Мнения: 88
A някакви мнения за Apivita, по-точно за очния от тази серия:?

Аз пробвах мостра на серията им Aqua, хидратиращата. Стори ми се добре, хидратира, не дразни, за друго незнам...

Simple Smile

# 147
  • Мнения: 1 520
Току що си взех околоочен крем на Клиник, пълен р-р (15 мл).
Върви в комплект с декоративна козметика.

Кремът е против подпухнали очи и тъмни кръгове.
От този комплект е:

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 22 яну 2015, 20:02 от krem-karamel

# 148
  • Мнения: 19 027
Моля за инфо къде конкретно сте взели кремчето на Биокарите, в Лили в ССЦ го няма, както и в Медея в Лозенец.  newsm78


Мерси  bouquet

# 149
  • Мнения: 2 843
Поискай информация в "Лили" и "Медея" къде са им останали бройки. Защото аз взех моя крем от квартално "Лили" и беше последна бройка.

Общи условия

Активация на акаунт