Номинации - проучване

  • 42 473
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 275
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
В темата за номинации никой не беше се самопредложил за нещо. Затова попитах за подобна възможност.
Щях да се кандидатирам за хубавица. Simple Smile

Мда, и аз точно към тази категория се бях насочила да се самономинирам, но за съжаление съм изпуснала сроковете.

Жалко, че едва сега се включвате, до колкото си спомням се коментираше, че се допуска и самономинация Simple Smile Догодина  Blush освен, ако някой не реши да прави пак отделен конкурс Simple Smile

Не преди да се покажете в темата, мисля, всички ще Ви приветстват   bouquet

# 1 276
  • Мнения: 19 167
Да аз само Андарел знам и другите къде се подвизават не съм засичала
Бе аз знам ,че този , който е направил темата няма как да я промени или да направи нещо в своя защита  ooooh! да не съм расла в гората .ама ми е много тъпо като видя , че същия човек , който я е правил участва в номинациите.

Доколкото разбрах, всяка година са доброволци тези, правещи номинационните теми. имал някой време и желание да направи такава тема, кандидатирал се. на мен ми изглежда доста времеемко правенето на подобна тема, особено ако трябва да издирваш разни стари теми, постояяно да следиш темата. па след това и да броиш, да решиш на какъв принцип да се включат номинираните. накрая все някой недоволен - защо (не) били по азбучен ред номинациите, защо прекалено много/малко са включените в анкетите...


п.п. Алена, догодина задължително ще се самономинирам в май-красивата категория, ако разбера навреме за номинациите  Simple Smile

# 1 277
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
В темата за номинации никой не беше се самопредложил за нещо. Затова попитах за подобна възможност.
Щях да се кандидатирам за хубавица. Simple Smile

Мда, и аз точно към тази категория се бях насочила да се самономинирам, но за съжаление съм изпуснала сроковете.


Жалко, че едва сега се включвате,
до колкото си спомням се коментираше, че се допуска и самономинация Simple Smile
Скрит текст:
Догодина  Blush освен, ако някой не реши да прави пак отделен конкурс Simple Smile

Не преди да се покажете в темата, мисля, всички ще Ви приветстват   bouquet

Язък!
a.l.e.n.a, пропуснала съм. Simple Smile

# 1 278
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
Добре, момичета, а какво спред вас печели някой от подмазването? Лиляна ще ми прати буркан Ямболска бамя ли? Или пък, затова, че мен ме е номинирал някой и после гласувал за мен, ще му разточа зелник ли? Странно ми е наистина. Защо не се приема, че симпатичните на един дразнят друг и обратното? Конкретно с Лиляна общувам в една тема, там винаги е била мила и отзивчива, как да я номинирам за Муха?! Или е нужно, за да не ме обвини някой в подмазвачество?
Казаха ми, че съм обвиненена някъде, че съм прелитаща и се боря за титла в моята категория, ами не е така. Никъде не прелитам, не защото някой може да ми забрани, а защото не ми се иска. За победа също не се натискам, отдавана ме е признал, който трябва:) Това е игра, забава, защо е целия зор да се направи драма и панаир? Не ми харесва.
Право да изкажа лично мнение имам ли? Риторичен въпрос е по-скоро.
Това е моето мнение, което не е задължително да е твое. Не разбирам защо точно ти се разпознаваш, нито защо споменаваш Лиляна, специално аз говорех съвсем общо, когато споменах това за подмазването. Виждала съм го, затова и го коментирам. А защо и какво се печели от него - не мога да ти отговоря. Аз досега съм се подмазвала на кака Сийка единствено защото .... newsm78 Thinking имах морско свинче и оттам развих култ към притежателите на този домашен любимец.
Също така и Янтра е права.
Това за "зора да се прави драма" няма да го коментирам, несериозно е.

# 1 279
  • Пловдив
  • Мнения: 23 788
Също така и Янтра е права.
За какво? Simple Smile

# 1 280
  • Мнения: 13 017
Мери, аз нямах предвид твоя пост, няколо пъти се споменава по- назад това за подмазването и че Лиляна участвала във всяка тема. Разбира се, че имаш право на мнение, всеки има Hug

# 1 281
  • Мнения: 19 167
Мери, аз нямах предвид твоя пост, няколо пъти се споменава по- назад това за подмазването и че Лиляна участвала във всяка тема. Разбира се, че имаш право на мнение, всеки има Hug

Да, все има право на мнение, всеки има право и да се подмазва. Няма нужда все да се подскача за нечие мнение, пък било то и за подмазване.

# 1 282
  • София
  • Мнения: 5 884
О, имаше даже мнение, че ни е страх от Лиляна. Sunglasses

# 1 283
  • Мнения: 13 017
Мери, аз нямах предвид твоя пост, няколо пъти се споменава по- назад това за подмазването и че Лиляна участвала във всяка тема. Разбира се, че имаш право на мнение, всеки има Hug

Да, все има право на мнение, всеки има право и да се подмазва. Няма нужда все да се подскача за нечие мнение, пък било то и за подмазване.

Дали да подскачам също решавам аз или е нужно да поискам разрешение:)
Не ми се спори, Кукумицинка, твърде хубав е денят, за да го развалям с такива препирни:)

# 1 284
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Моето мнение е, че има две стратегии по принцип - едната е обединяват се срещу някого и го гласуват където го видят в отрицателна, независимо от смисъла ѝ и другата, подкрепят другарчетата си в положителните, дори и да не са съвсем заслужили. Това го казвам по принцип, пак да подчертая, не конкретно тези номинации.
Макар, че всъщност за случаят с Лиляна ми се струва, че важи.

# 1 285
  • Мнения: 19 167
Мери, аз нямах предвид твоя пост, няколо пъти се споменава по- назад това за подмазването и че Лиляна участвала във всяка тема. Разбира се, че имаш право на мнение, всеки има Hug

Да, все има право на мнение, всеки има право и да се подмазва. Няма нужда все да се подскача за нечие мнение, пък било то и за подмазване.

Дали да подскачам също решавам аз или е нужно да поискам разрешение:)
Не ми се спори, Кукумицинка, твърде хубав е денят, за да го развалям с такива препирни:)



О, аз дори не споря, просто информативно го пиша. Ама нещо се възмущаваш с "момичета". Просто е нецелесъобразно, ако имаш някого конкретно предвид в някоя публикация, да не го споменеш поименно или пък да не изключиш определени хора, за не би някой да се припознае. Аз, в интерес ма истината, се припознах, чак когато се  оказа, че не си имала предвид останалите заподозрени. А имаше начин и по-бързо да стане.

# 1 286
  • Другата България
  • Мнения: 37 708
За това
Не съм съгласна с теб JACKLIN*. Не е игра и забава. Зависи до колко всеки персонално определя важността на форума и мнението на хората в него спрямо себе си. Има хора за които форума им е важен, за други е забавление. Аз лично съм някъде по средата, не ми е съвсем безразлично, 10 години съм тук, анонимност няма, познавам много от хората и лично, ама все пак не го и приемам много на сериозно.

# 1 287
  • Мнения: 13 017
Заподозрени?! Търсиш умисъл и злонамереност, където ги няма.
От началото на номинациите има подобни теърдения, аз само четях, сега реших да изкажа моето мниние по въпроса.
Може би нямам достатъчно опит и стаж във форумното общуване, за да ми е толкова важно субективното мнение на непознати хора. Тук си общувам с 10-15 човека, би ми било приятно да ме харесват, разбирам, че няма как всички да споделят моите възгледи. Опитвам се да не обиждам, ако нямам какво добро да кажа си трая:)

# 1 288
  • Мнения: 19 167
@JACKLIN*, за мен думата "заподозрени" няма негативна конотация, поне не и в този случай. Ето, сега се припознах, че постът ти е към мен, защото бях нащрек и съм използвала думата "заподозрени", но невинаги съм толкова досетлива и себелюбива, че да си мисля, че всеки пост на съфорумец визира мен.

Категорично не съм визирала теб в никой от постовете си, в които не съм те споменала поименно или не съм те цитирала, така че не търси злонамереност там, където в няма.

Хубав ден, надявам се, че изяснихме въпроса.

# 1 289
  • Мнения: 13 017
Кукумицинка, всичко е наред, изяснихме се:)

Общи условия

Активация на акаунт