Прахосмукачка робот - 6

  • 91 956
  • 789
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6
Поздравления за темата, изчетох всичко търпеливо и систематично. Зарибих се и вече искам да имам и прахосмучещо и миещо животинче Laughing  Реших да първо да тествам модел на скуба за да го видя наживо.
Като цяло съм доволна, но се появи проблем който очаквах- имаме черни плочки в кухнята и там се замота... върти се в кръг и за 40 мин чисти 2 квадрата от стаята.
Поради тази причина търся възможност да пробвам прахосмучещите варианти на Самсунг или ЛГ. Дайте идея- ако някоя мама от Плевен или наоколо е съгласна на тест да ми пише

# 766
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
В коридора съм с черен гранитогрес и LG се справя идеално.

# 767
  • Мнения: 65
Снежка, за моя скромен опит с лг-робот който го имам от 3 дни мога да ти кажа, че не си го давам за никоя прахосмукачка. По-хубаво от това друг да чисти нямало.

# 768
  • Пловдив
  • Мнения: 3 626
Аз да споделя на всички че въпреки че роботите имат сензори явно понякога се подлъгват и падат.
От ноември имам 2 LG.Обикновено отварям 3те врати на втория етаж и тя си чисти трите спални и колидора.Но преди малко повече от седмица падна .Слава богу само горният капак се беше разглобил,нито пукнатинка,нито нищо.Нямам идея как е станало защото аз не бях там.След това я пусках поне 5 пъти в коридора но вече вардейки я от стълбищната клетка,ми не се обърка нито веднъж.Как е станало,как се е заблудила идея нямам но е факт.А сензорите й си работят.Та да знаете здрава машина се оказа.Това са все пак 2 метра.Но вече без надзор не я пускам.Сега ще сложа едни лайстни на парапета за да не я дебна.Продължаваме да гадаем как се е случило,как се е подлъгала,дали при заден ход или при завъртане е станало и е загубила баланс.Като чух шума просто ми призля,но  вече седмица си работи без проблем

# 769
  • Мнения: 84
Благодаря на всички, които ми отговориха в темата!   bouquet За информацията, за куража!   bouquet  bouquet  bouquet
От три дни имам домашен любимец - Румба 620!  Laughing Е, няма такъв кеф! Оказа се истина - много чисто без усилия. Напук на очакванията ми е доста по-тиха от другата ми прахосмукачка /Деу/ и се справя перфектно. Някак много бързо свикнах с нея  Joy
Реших да взема най-евтиния модел, защото предвидих, че най-добре ще си организирам времето, ако чисти стая по стая, квадратурата ни е по-малка, а и "финансовия риск" ми се стори по-приемлив. Супер е!
Преди да я взема изслушах какви ли не приказки - как по ТВ рекламирали някакви безжични, дето навсякъде се "пъхали", как ъглите оставали прашни, как било абсолютна глупост и т.н. и т.н. Нищо подобно! Оказа се, че единствените недостатъци са - не подрежда, не глади и не готви!  Mr. Green Иначе е супер!  Heart Eyes Сега си мечтая за Брава... Simple Smile

# 770
  • Пловдив
  • Мнения: 3 626
Ами аз да те навия за Бравата-доволна съм ,но има редица недостатъци и тя.Мие само пода.Например не иска да измие детето или да го окъпе,чинии също отказва да мие-много е профилирана Joy

# 771
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
чинии също отказва да мие Joy

А поне слага ли ги в миялната? hahaha
И аз искам Брава. Дано скоро да и дойде ред.

# 772
  • Пловдив
  • Мнения: 3 626
чинии също отказва да мие Joy

А поне слага ли ги в миялната? hahaha
И аз искам Брава. Дано скоро да и дойде ред.
Не,била със специалност.И е надута- не ще да ми говори-само писука.Лошо възпитание има ,ама пък мие добре.Вчера следобед си направих експеримент.Измих хола дневната и кухнята /те са едно помещение/ с парочистачка.Тя е от тези дето са тип прахосмукачка и е доста мощна.После взех мопа и минах 2 пъти с препарат за под.Накрая за майтап я пуснахМи... парцала пак си беше сивичък ,а не син.Незнам как става тази работа.Все си мислех ,че мия по добре от нея.А я пускам всеки ден,не е да не е чистено цяла седмица

# 773
  • Мнения: 555
Ще ни заключат темата момичета  Grinning
Аз да се оплача от нашия  Луиджи - яде ни паркета  Sad Той не е виновен, защото преди няколко години в нас стана инцидент. Малко наводнение и паркета леко се наду по фугите. Сега Луиджи като чисти задира фугите с четките и го яде  Confused Детето пък като лази си закача клиновете на фугите и си ги къса... Та предстои подмяна на паркет.
Но имайте предвид, че ядат паркет и други грапави настилки и това разваля и четките им.

# 774
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 052
Ох , нямаме угодия  Laughing
Аз планирам една Брава тази година , по ваши отзиви - много е / сте зарибяващи .
ММ вече не спори , само каза - изчакай малко  Laughing
 Hug

# 775
  • Мнения: 84
 Joy Joy
Еййййййййй, едва ме навихте, сега само бравата ще ми е в ума! То не е 8-ми март, то не е чудо! Някой беше писал в предишна тема, че е за вманячени домакини Mr. Green. Чакам ММ само да свикне с румбата, та да вкарам и бравата в къщи  Joy Още я гледа като досаден натрапник.  Mr. Green Вчера като видя как се намества на базата си и си пее песничка и каза:"Е, голямо постижение, няма що!"  Laughing

# 776
  • София
  • Мнения: 4 493
Като ги хвалите тия Брава - давайте модели, че ако може и линк с цени  Blush

И да питам за Хобота - някой пробва ли го в баня? Как се справя с препятствията - като закачалки, стилажчета и тн по стените?

# 777
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 052
Като ги хвалите тия Брава - давайте модели, че ако може и линк с цени  Blush

И да питам за Хобота - някой пробва ли го в баня? Как се справя с препятствията - като закачалки, стилажчета и тн по стените?

Има ги Технополис - два модела са , момичетата хвалят по- скъпият  Wink

# 778
  • Русе
  • Мнения: 3 711
По-скъпият е по-хубав, най-вече зарежда се доста бързо. 2-3 г му се каня вече, айде няма ли да пуснат модел с програматор, само това чакам.

# 779
  • Пловдив
  • Мнения: 3 626
Само съвет-не купувайте от Технополис.Купете си я от официалния вносител.Писах за разправията си
назад в темата

Общи условия

Активация на акаунт