Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 8

  • 46 101
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 130

Мнооооооого добри бе, егати и играта  smile3501 smile3501 smile3501
Зиз Hug Hug Hug не се разплаках, но цялата настръхнах.
Това е епизод - Има РазвратовИ, има силни сцени, всичко останало е пълнеж  Crossing Arms

# 736
  • Мнения: 1 130
Амол проходи....малей ква сцена...разревах сЪ...а уж неам сърце... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Как ще ревеш? Сега започвай да прикадяваш за бебе, крайно време е.
Бубе Hug Не я подкокоросвай за това кандило, че миналия път размета кандилата и Разврати катастрофира  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А ги покаже, а съм я праснала  Joy Joy Joy Joy Joy Зизу  bouquet  bouquet  bouquet

# 737
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Амол проходи....малей ква сцена...разревах сЪ...а уж неам сърце... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Как ще ревеш? Сега започвай да прикадяваш за бебе, крайно време е.
Бубе Hug Не я подкокоросвай за това кандило, че миналия път размета кандилата и Разврати катастрофира  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А ги покаже, а съм я праснала  Joy Joy Joy Joy Joy Зизу  bouquet  bouquet  bouquet
newsm47
Марвело Hug ти немаш сърце, а мазол... Mr. Green
Ка можа да не ревнеш на сцената с Амол ма... Laughing

# 738
  • Мнения: 1 130
Амол проходи....малей ква сцена...разревах сЪ...а уж неам сърце... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Как ще ревеш? Сега започвай да прикадяваш за бебе, крайно време е.

Бубе Hug Не я подкокоросвай за това кандило, че миналия път размета кандилата и Разврати катастрофира  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
А ги покаже, а съм я праснала  Joy Joy Joy Joy Joy Зизу  bouquet  bouquet  bouquet
newsm47
Марвело Hug ти немаш сърце, а мазол... Mr. Green
Ка можа да не ревнеш на сцената с Амол ма... Laughing
Ми бех предварително подготвена за щастливата развръзка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 739
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз, ама напрау се разкапах Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 740
  • Мнения: 1 130
Много си емоционална бе мац  Joy Joy Joy Joy Joy

# 741
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мани...не знаех, ама и тва разбрах...инак така съм ревала сал на "Цар лъв" hahaha hahaha
Тогава Трайков ме обяви за крайно луда дет ревем на анимационен филм Joy Joy Joy

Ама кви сладки беха докат се обясняват колко много се обичат... Grinning Grinning Grinning Grinning
''Бохот, бохот, бохот биар кардио" Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Party Party Party Party

# 742
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Марвелке...ей ти линк Grinning ама нали си знаеш...чакаш да се обработи видеото Joy Joy Joy

http://turkvek.tv/146-kelin-keln-indiyskiy-serial.html

# 743
  • Мнения: 1 130
Марвелке...ей ти линк Grinning ама нали си знаеш...чакаш да се обработи видеото Joy Joy Joy

http://turkvek.tv/146-kelin-keln-indiyskiy-serial.html

Ми аз чакам, чакам и заспим  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 744
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Рокси молим горещо да пуснеш темата Laughing
Марвелита, нема да спиш, че ше ти се обадим да си коментираме по тела Naughty

# 745
  • Мнения: 90
Да, много са първобидни условията в къщата, но смятам, че не малко индийци живеят така.  Те са бедни и си живеят някои от тях както нашите баби са живяли.
Сандия не смее да каже на Сурадж, защото си мисли, че той както всички в семейството не ценят образованието и че тя ще изложи родителите си, че не са я научили на това,което цени новото й семейство. Изобщо ми се струва, че Сандия има някакъв култ към родителите както Сурадж към неговите. Мисля, че общества  като индийското ценят много повече родителите си отколкото по-развити общества. Проблемът е, че този култ вреди  на младите- техните мечти и желания не са важни, а само тези на родителите им. Млаьдите едва ли не живеят само, за да направят старите щастливи, а родителите са в повечето случаи на мнение, че трябва те решават всичко в живота на младите. И в БГ в миналото е било така. И в Индия нещатат ще се променят и то някъде вече са променени,но засега още са неразвито общество. Обикновено родителоте започват да плашат, че ще се разболеят, ако синът сам си избере жена, а недай си боже, тя не е от каста и религия като тяхната. И някои така са се вкопчили в идеята семейството да е както в тяхната представа, че наистина се разболяват, ако синът доведе жена по любов. Друг е въпросът любов ли е това да искаш някого, с когото нямате еднакви виждания по повечето въпроси. Сурадж и Сандия ще са пример за това как се ражда любов между  хора с коренно  различни възгледи но с еднаква ценностна система.

# 746
  • Мнения: 1 332
Да, много са първобидни условията в къщата, но смятам, че не малко индийци живеят така.  Те са бедни и си живеят някои от тях както нашите баби са живяли.
Сандия не смее да каже на Сурадж, защото си мисли, че той както всички в семейството не ценят образованието и че тя ще изложи родителите си, че не са я научили на това,което цени новото й семейство. Изобщо ми се струва, че Сандия има някакъв култ към родителите както Сурадж към неговите. Мисля, че общества  като индийското ценят много повече родителите си отколкото по-развити общества. Проблемът е, че този култ вреди  на младите- техните мечти и желания не са важни, а само тези на родителите им. Млаьдите едва ли не живеят само, за да направят старите щастливи, а родителите са в повечето случаи на мнение, че трябва те решават всичко в живота на младите. И в БГ в миналото е било така. И в Индия нещатат ще се променят и то някъде вече са променени,но засега още са неразвито общество. Обикновено родителоте започват да плашат, че ще се разболеят, ако синът сам си избере жена, а недай си боже, тя не е от каста и религия като тяхната. И някои така са се вкопчили в идеята семейството да е както в тяхната представа, че наистина се разболяват, ако синът доведе жена по любов. Друг е въпросът любов ли е това да искаш някого, с когото нямате еднакви виждания по повечето въпроси. Сурадж и Сандия ще са пример за това как се ражда любов между  хора с коренно  различни възгледи но с еднаква ценностна система.


Точно така е, напълно съм съгласна с теб. Даже Сандия по начина по който се омъжи там може да се каже, че изтърпя достатъчно и се подчинява на всички заповеди на Сантош. Ако беше някоя още в началото щеше да се държи лошо със Сурач, но сега пък вече започна да се отнася доста добре в сравнение с предишните епизоди. Това се промени откакто и позволи да гласува. Сега ще се получи неприятно, защото ще я обвинят, че е излъгала за неразположението си, щом отиде да се бори с бикът, а тя просто искаше да спаси свекърва си. Там малко се дразня на Сурач, защото по никакъв начин не я защити, а всички скочиха срещу нея. Добре, че накрая Сантош се осъзна, че Сандия казва истината.

# 747
  • София
  • Мнения: 1 182
  Ето ви я темата:

 
   Зиз не това е начина.
 

# 748
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тери Hug сори, обаче е много изнервящо да се катериш по олуците и да не знаеш ще има ли тема или не. Peace
В края на краищата не пиша само аз тук и не знам по какъв друг начин да ти го кажа.
Ако искаш се сърди, аз за мен съм си права. Не е нужно да чакаш 50стр. за да пуснеш тема, пък ако те дразня мога и да не пиша тук...то пък човек да не каже нещо. Crossing Arms

# 749
  • София
  • Мнения: 1 182
   Зиз не сърдя, но влизам в темата за удоволствие по 1-2 пъти дневно и изобщо не съм и видяла, че е станала 50 страница. Хич и не държа да ги пускам тези теми. Ако на някой му се занимава и е по-редовен от мен, нека се заеме с тази работа. Просто преди време никой не искаше и аз поех тази отговорност.
  Лично на мен трябва да ми се напомня доста по-рано. Чета всички и уважавам всички тук.

Общи условия

Активация на акаунт