Индийски сериали, филми и традиции ~ Тема 8

  • 46 143
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 766
   Щях да падна. Дневната в "Светлината на моя живот". Сурадж разтрива рамото на баща си на дивана в единя ъгъл. Сантия мънка, че е нерзположена, а свекърва и щеше да получи удар в другия ъгъл. В третия Менакши пере в коритото около чешмата, а мъжа и гол по боксерки се къпе до нея.  hahaha  Joy  hahaha  Joy  #Crazy  #Crazy

Ох, това ме разби и мен! Скъсах се да се смея ...  Joy Joy Joy

Тяхната дневна е огромна - няма кой знае колко мебели, обаче днес всички в купом. Разбиха ме ...  Mr. Green

Особено много се смях с Викрам като се появи по боксерки да се къпе насред дневната! Да уточня за Бубето и Сунитра - Менакши переше при помпата. Там има едно огромно като корито - Викрам седна в това корито до нея - насапуниса се едно хубаво гол по боксерки и тръгна да се къпе. Изглежда водата беше студена, защото по едно време викаше, че била ледена. Поливаше си с някакво канче. Чудно защо реши да се къпе там като имат баня, но може в банята да ходят само жените, пък на мъжете какво им пречи да се съблечат голи насред дневната и да се къпят при помпата. Направо щях да падна от смях ... 
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 721
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Брях Grinning кви са ми сладки Развратови... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Той и подарява нови сари, тя го цуня по бузката...после много, много, моного се обичат... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Душички златни... Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Даскала и Гена си пеят...сладури Party Party Party Party

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Амол проходи....малей ква сцена...разревах сЪ...а уж неам сърце... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 723
  • Мнения: 11 766
Аз затова казах, че първоначално Сандия е била шокирана от всичко, което и се струпа наведнъж и затова така се държа. Естествено не е права, но тя пък нямаше никаква вина, че брат и излъга и тях и нея. От друга страна нито тя, нито родителите и имаха намерения да я омъжват докато не стане полицай. Тогава мислеха да и намерят някой образован мъж и да живее по начина по който винаги е искала. Нейното семейство бяха много съвременни и не спазваха традиции като в семейството на Сурач, затова тя не беше подготвена за нищо. Брат и и каза, че той също е образован, а тя като отиде у тях я посрещнаха с пълна къща с вода и метла в ръката. Мисля, че който и да е на нейно място даже и толкова нямаше да издържи. Тя поне ако знаеше, че отива в такава къща предполагам щеше да се подготви за малкото време, което и оставаше до сватбата, мисля, че бяха 6 дни. Като се погледне от реална гледна точка никак не е лесно да те омъжат на сила за човек, който никога не си виждал и да трябва от първия ден да го приемеш. Тя според мен не смее да му каже за мечтата си, защото знае, че той прекалено държи на майка си и не иска заради нея да се карат. То само за едно гласуване каква война беше, а ако каже, че иска да учи и той я подкрепи не знам как ще е. Тя видя какво стана с Менакши, после чу и неговото мнение за образованието. Знае, че там командва из цяло майка му и никой нищо не прави без нейното разрешение. Сега като вижда, че Сурач започна да и помага и в готвенето предполагам ще започне да му се доверява.

Да! За това определено си права - въпреки всичко Сандия е борбена. Сега с помощта на Сурадж ще се научи на много неща. Малко по малко ще му се довери и ще му каже за мечтата си да учи и да стане полицай ...  newsm10

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Ох, беееееееееее...как го изиграха....

# 725
  • Мнения: 1 332

То би трябвало и да покажат онези епизоди с биковете, даже ако не се лъжа май трябва да са сега, защото бяха точно след като нагостиха жреците.

Между другото вече наближаваме края на темата, така че трябва да внимаваме с писането

# 726
  • Мнения: 1 332

То би трябвало и да покажат онези епизоди с биковете, даже ако не се лъжа май трябва да са сега, защото бяха точно след като нагостиха жреците.

Между другото вече наближаваме края на темата, така че трябва да внимаваме с писането

обърках постовете, извинявам се това беше за другия сериал

# 727
  • Мнения: 11 766
То би трябвало и да покажат онези епизоди с биковете, даже ако не се лъжа май трябва да са сега, защото бяха точно след като нагостиха жреците.

Между другото вече наближаваме края на темата, така че трябва да внимаваме с писането

Днес беше епизода с биковете! По-късно ще разкажа основното ...  Hug

# 728
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нема проблем Бубе Laughing разбрах Grinning

Сега кат ми премина еуфорията да кажа, че Развратова мноооу смотана... ooooh! ooooh! ooooh!
Неможа ли да размота тоя шал и да остай колата да ходи къде ще...майкооооуууу...се едно гола щеше да остане hahaha hahaha hahaha hahaha
Щеше да има време да обърне внимание на Амол и да разгони дечурлигата от платното...а не да търчи кат алтава с колата... Joy Joy Joy Joy

Но, имаше две положителни неща... Naughty
1. Амол проходи от зор и я спаси...
2. И аз се научих, че и ръчната върши работа...а не да се метам в движение вътре.... Mr. Green

Послания...1.любовта към мама и страхът да не я изгуби...дига инвалид на крака.
2.Хубаво е да се внимава кат се раздават книжки на жени носещи сари Mr. Green...сарито е опасно и често създава предпоставки за ПТП Mr. Green

# 729
  • Мнения: 1 332
Амол проходи....малей ква сцена...разревах сЪ...а уж неам сърце... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Как ще ревеш? Сега започвай да прикадяваш за бебе, крайно време е.

# 730
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Амол проходи....малей ква сцена...разревах сЪ...а уж неам сърце... newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

Как ще ревеш? Сега започвай да прикадяваш за бебе, крайно време е.
Как нема да ревем бе...беше много силна сцена Grinning
Тамън разбрах, че и аз имам сърце, а не мазол... hahaha hahaha hahaha

# 731
  • Мнения: 1 332
Тая лудата ще вземе и мен да подлоди накрая. По лесно ми е да я наричам Кипри.

С какво се издъни та омисли, че Ананди я е издала? Тъкмо щеше да се разприказва пред бабето и тя взе, че и каза, че се притеснява за Ананди и тая се усети.

Калинка направо да не повярваш колко е добричка напоследък.

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая лудата ще вземе и мен да подлоди накрая. По лесно ми е да я наричам Кипри.

С какво се издъни та омисли, че Ананди я е издала? Тъкмо щеше да се разприказва пред бабето и тя взе, че и каза, че се притеснява за Ананди и тая се усети.

Калинка направо да не повярваш колко е добричка напоследък.
Нали говореше на снимката на Байрон и Ананди чу и избяга да си тръска ушаците, ама по пътя забрави. За утре пък ще дъни Сумитра с манджата за сумати пандиджи...баба ти така ще се изложи, че нема на къде повече и Сумитра ще го отнесе... ooooh! ooooh! ooooh!

# 733
  • Мнения: 6 535
Дълго не бях гледала сериала и днес установявам, че има нова героиня, която нарича Каляни "мама", а Ананди е загубила паметта си...

# 734
  • Мнения: 1 332
Дълго не бях гледала сериала и днес установявам, че има нова героиня, която нарича Каляни "мама", а Ананди е загубила паметта си...

Точно за нея говорим. Това е някаква откачалка, която се появи изневиделица. Била приятелка на Байрон и Васан от детството и искала да се омъжва за Байрон. Калиани я прибра у тях и тя сега им прави магарии.

Ананди не е изгубила паметта си напълно, но има от време на време пристъпи. Раниха я когато Джаго беше избягал и тръгнаха да го търсят.

Общи условия

Активация на акаунт