Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 547
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 428
Ето ни и нас като пациенти на Д-р Петрова.След два неуспешни в Селена и  гледайки ни като банкомат,с отношение далеч от правилното, отидохме В Ню Лайв.Извадени 5 яйцеклетки,оплодени 5,стигнали до зрялост 5 качествени и върнати на трансвер 3.След 16 ти ден положителен с доста високо ЧХГ.Сега сме в 18 та седмица някъде и дай боже да продължи така добре като до сега.Мога да кажа само хубави неща и перфектно отношение.

# 16
  • България
  • Мнения: 3 621
Ех, откога чаках да чуя хубавини в тази тема Simple Smile Много се радвам за доброто развитие при вас:)
Значи връщат по 3 ембриона или както се договорите?
А сега едно бебче ли чакате?

# 17
  • Мнения: 428
Едно ,че не сме първа младост мацката ми е на 42 ,аз на 49:),а връщат колкото комбината Петрова и израелския професор решат,но непрекъснато го карат с усмивка и майтапи ,което на нас поне много ни влияе

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 998
И ние ще сме там дай боже. Бяхме и на консултация при двамата. Наистина отношението им е на майтап и те отпускат Simple Smile Хайде късмет на всички ни!

# 19
  • Мнения: 428
Пожелавам и аз късмет на всички дай боже бъдещи мами:)

# 20
  • Мнения: 647
Искам да питам колко струва ин витрото в клиниката?

# 21
  • Мнения: 201
Обади се да питаш в клиниката те ще ти дадат най- точна информация!

# 22
  • Мнения: 647
Питам тук, че от клиниката отказват да дадат такава информация.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Мисля, че сумата е различна при всеки. Зависи от какво ще ти правят и т.н. Защо не пробваш по фонда?

# 24
  • България
  • Мнения: 3 621
Грубо 5 000лв

# 25
  • Мнения: 1 205
Аз бях на преглед, но чесно казано не останах никак доволна.
Опитах се да обясня какво сме правили до момента, какви стимулации съм минала, но Петрова изобщо не сме слушаше и това за нея нямаше значение.

От цялата работа не разбрах правят ли опити на ЕЦ и евентуално каква би била цената, защото на мен Петрова ми каза цифра от 5000лв БЕЗ стимулация, което ми се вижда адски, адски много...

Много се радвам, че там има успели вече!!!

# 26
  • България
  • Мнения: 3 621
цифра от 5000лв БЕЗ стимулация, което ми се вижда адски, адски много...


Ти сигурна ли си за това? Защото нали фонда отпуска 5 хил. лв, в които би трябвало да се помести горе долу опита. Доколкото знам лекарствата за стимулация са доста скъпи.

# 27
  • Мнения: 647
Аз днес бях на консултация и на мен ми каза 3 600лв. бил пакета ин витро без лекарствата за стимулация. Но после ми каза, че на една пациентка опита ѝ излезнал 4 400 лв. общо с лекарствата.

# 28
  • Мнения: 1 205
 Аз не съм по фонда и ми казаха изследвания, прегледи, процедури към 5000лв.

# 29
  • Мнения: 428
Аз не съм по фонда и ми казаха изследвания, прегледи, процедури към 5000лв.
На нас ни излезна 5400 ,съсъ всичко включено при тях .Иследванията на място,стумулация и лекарства които те поставят.В цената им не влизаше някой външни изследвания и пецепти които изписват и се купуват извън клиниката.И като цяло по евтино си излиза от други клиники ,няма да споменавам имена.
А за качество и отношение са доста напред в сравнение пак с друга пловдивска.

Общи условия

Активация на акаунт