За гърдите

  • 1 179
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 390
Спокойно, по-нататък, като започнеш да качваш кг, ще се оправят. А пък и не е нужно да станат големи.

# 16
  • Мнения: 601
 Папкаи повечко и няма да ти отслабват занапред newsm64

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,Аз съм бременна 12 седмица,има дни в които мисля ,че бюста ми е по-малък,от колкото в други дни.Напоследък съм отслабнала,предполагам че е възможно с отслабването и бюста да намалява....
Аз също отслабнах във втория месещ- ама гърдите ми напротив- увеличаваха си се- ако не знаеха че съм бременна приятелите ми щяха да помислят че съм си правила операция Laughing
Да ама радостта беше кратка- след като спря кърмата- край- отново почти същия размер- е малко по- големички- поне не увиснаха ooooh!

# 18
  • Мнения: 666
 Нямам спомен бюстът да ми се е уголемявал по време на бременност, така че ако вмомента се храниш по-малко което е нормално на този етап може да заслабнеш и това да се отрази на бюста , знам само че бюстът ми се увеличи значително след раждането когато почнах да кърмя, ама по време на бременността - не съм си сменяла размера на сутиена до последно

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
е да увеличени са,но се чудих дали и през бремеността важи това че като се отслабне и гърдите намаляват..просто забелязвам разлики(може и да са субективни) през различни дни..може и прекалено да се наблюдавам,но се притеснявам за всички симптоми,понеже имах 1 аборт и много искам сега всичко да е наред...     baby_neutral

Долавям нещо, което ми напомня моята бременност...много се притеснявах дали всичко ще е наред и през ден питах мъжа ми дали не му се струва, че бюста ми е спаднал, което било признак за нещо си... Към 4-ти месец пренасочих вниманието към корема: дали не е прекалено малък, прекалено ниско и т.н.
Опитай малко да се успокоиш(макар да знам, че е трудно)  bouquet Не само ти се чувстваш така. Тук преди много време бях чела за една мама, която карала мъжът и дори да ги опипва дали не са омекнали, което също значело нещо си...
Хайде лека и безпроблемна бременност, и здраво и красиво бебе! Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 303
о и аз съм същия случай,по цял ден се "опипвам" EmbarassedКарам и мъжа ми да проверява и да сравнява,абе луда работа..такава съм

# 21
  • Мнения: 109
Би трябвало бюста да наедрява  33uuно пък щом си отслабнала е нормално,мисля че ще наваксаш с времето  girluu

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
о и аз съм същия случай,по цял ден се "опипвам" EmbarassedКарам и мъжа ми да проверява и да сравнява,абе луда работа..такава съм
Ами такива сме си - начетени и отговорни, следователно тревожни Wink
Да ти кажа и аз отслабнах леко в началото, защото имам гастрит и колит, които направо ме измъчиха през цялата бременност. Сигурно и затова гърдите ми леко намаляха. Но моите по принцип не са от много големите и затова разликата беше още по-трудно доловима.

Общи условия

Активация на акаунт