Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 291

  • 39 078
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 895
На мен ми харесва как е изграден образа на Фатих, съвсем както си трябва, а и актьора играе чудесно. Както се отбеляза най после Йомер се изправи срещу достоен противник. Интересно ще ми е как ще се развият отношенията между "баджанаците" , също и тези на Фатих и Мерт, синковците Тайярови.

# 61
# 62
  • Мнения: 4 966
 newsm10 Фатих засега си има добре разработен характер. Може би защото не са започнали още да му обръщат повечко внимание.  Wink Но и тук никога не е късно за творчески фантазии. Simple Smile))
А Сайгън още от първите серии си играе стабилно и убедително. Кефи ме.

# 63
# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 7 895
Фатих и Мелике  Laughing те са си в десетката, при всички останали образи все има някакъв бъг.
Почнах сериала заради любовната нишка, накрая ще го завърша заради кримито Joy Щото то е по интересно с всичките си недомислия, а даже и заради тях. 

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234


Зад кадър - 23 епизод.

# 67
  • Мнения: 243





Kara Para Aşk ~ Elif & Ömer

# 68
  • Мнения: 4 966
О... кримито си е чиста проба забавление напоследък. Simple Smile)) Най-интересното е, че с подсказки и без вече не знаеш какво да очакваш от образите. Тамааааан си помислиш, че вече знаеш кой как ще постъпи и те избомбарят с ново двайсе! Simple Smile)) Ся стоя на тръни и чакам да видя кой още ще даде фира, кого още ще закопаят... такива ми ти работи. Simple Smile)) Ашкът някак... стана супер несериозен и само лозунгите, че вече се случва го спасяват. Тъй де, наясно сме като ни е обяснено: рестарт, рестарт... ашк има, връзка има, доклади извън есемесното общуване (за предпочитане - очи в очи, че така мое съ раздават и подаръци от бужутерията за дами и господа) има... сичко е тамам, начи! Simple Smile))

# 69
  • Мнения: 599
Откъде цялата тази дързост да се коментира по този начин проект на Енгин - не знам!

# 70
# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 34 234


Зад кадър от римската серия.

# 72
  • Мнения: 23 361






Рових се за една информация в старите серии, не я открих  ooooh! ... ама за сметка на това пък  фотнах комисаря с две от кожените му якета и различните цветове ризи.  newsm03

Миранда  Two Hearts  четох някъде,че проекта  май ще е само до Нова година... Може да са фенски желания, а може да излезе и истина. Ще видим. 

# 73
  • Мнения: 599
Марта  Two Hearts
Проектът едва ли ще е до нова година! Поне според мен има доста истини, които трябва да се научат и които са благодатни за серии до юни! Пак са някакви драсканици! Толкова ми е омръзнало да чета глупости за сериала, че гледам да не ги чета  ooooh! hahaha

# 74
  • Мнения: 2 293
Откъде цялата тази дързост да се коментира по този начин проект на Енгин - не знам!
От гледане на много кино и четене на много книги, Миранда. Енгин Акюрек участва в сериал, в художествено произведение. А всяко такова подлежи на анализ. И ние точно това правим. Мен ме вълнува в какво точно участва Енгин и къде е неговото място. Същото важи за "Облака", "КВФ", "Малък септемврийски проблем" и т.н. Изобщо не ме вълнува с какъв цвят риза е облечен, какви бижута носи героинята, нито пък италианския фаянс...

Общи условия

Активация на акаунт