"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-36 тема

  • 34 180
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
...Може СЦ да го пощадят и да занулят Хю барабар с тайните му.  Thinking

И да лишат аудиторията от тоя чок драматичен момент с Йо и последващите катарзиси newsm78 може ама надали  Grinning процента на вероятност си е чиста 0

# 16
  • Мнения: 13 291
Не е сигурно!  Wink При КД занулиха един баш злодей без обяснения, възмездия, катарзиси и други разкрития.  ooooh! Ей тия двенките!  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 32
Мерием,Лили,Алекс и Рина благодаря за превода на 22 епизод newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Значи, излиза че Дюндар и Денизер са роднини. Предвид различните фамилии, вероятно мама Елван ще е тази с кръвните връзки   newsm78
Явно и тук ще ни извадят някоя история с беден и богат брат  Thinking
Чудя се мама Елван от кога ли не е виждала брат'чет си  newsm78

П.п. Хю чак братко го нарича Тай  ooooh!  Grinning

# 19
  • Мнения: 4 225
Здравейте Диамантени момичета в новата отново прекрасно оформена тема
Ринка  newsm51

Мериам, Лили, Ринка, Алекс БЛАГОДАРЯ ви, че отново ни доставихте радост със скорострелния превода на 22 епизод



За съжаление серията ще я изгледам довечера и тогава ще се изкажа по въпроса, ако вие оставите нещо неизкоментирано до тогава Wink

Понеже днес е и Ден на Народните Будители   да честитя празника на всички нас! bg Благодарение на всички радетели на ползу роду, България е запазила идентичността си.  Peace Дълбок поклон пред делото им! omm



И да запалим по свещичка в памет на всички наши починали близки, които вече не са сред нас и да се помолим за техните души  Praynig

Хубаво е, че започваме новата тема на първия ден от новия месец Peace Ето ви предложение за календар за месец Ноември Heart Eyes



# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 15:02 от vania_e

# 21
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 22
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Значи явно тази серия ще я гледам до довечера с прекъсвания, обаче едно нещо ми е доста странно.
Пело е взела една от водите на масата в чайната, как точно е улучила тази с отровата  newsm78
Ами ако беше взела чаша без отрова, или отровената беше попаднала при невинен човек  ooooh!
И доколкото помня тоя стихнин не горчеше ли доста  newsm78

П.п.Интересно, в турската полиция наричат къртиците, костенурки  Joy

# 23
  • Мнения: 477
Значи, излиза че Дюндар и Денизер са роднини. Предвид различните фамилии, вероятно мама Елван ще е тази с кръвните връзки   newsm78
Явно и тук ще ни извадят някоя история с беден и богат брат  Thinking
Чудя се мама Елван от кога ли не е виждала брат'чет си  newsm78

П.п. Хю чак братко го нарича Тай  ooooh!  Grinning

Аз знам, че амджа е чичо от страната на бащата, а енище - от страната на майката. Но не мога да чуя коя точно дума използват. Също като абла - кака, по-голяма сестра, но "ала е леля от страната на бащата, сестра му.

Костенурката Хюсеин смята да си измие ръцете с някой от екипа - може да започнат да отпадат един по един Пельо и Арда, докато улучат десетката с аби. Нали Елиф и Йомер щели сами да остават.

Абе, къзлар... костенурките откъде ги взехте...  Joy

# 24
  • Мнения: 5 138
Значи явно тази серия ще я гледам до довечера с прекъсвания, обаче едно нещо ми е доста странно.
Пело е взела една от водите на масата в чайната, как точно е улучила тази с отровата  newsm78
Ами ако беше взела чаша без отрова, или отровената беше попаднала при невинен човек  ooooh!
И доколкото помня тоя стихнин не горчеше ли доста  newsm78
и аз така днес и точно това си задавам и аз, как аджеба взела отровената вода, идва ми на акъла , че човек на чиче внедрен и той като полицай и я подал , напред във времето ще го видим в ретроспекция със сигурност, както видяхме убийството на Сибел

# 25
  • Мнения: 477
Да, за водата има доста неизвестни. Как така се взе точно тази. Ние не видяхме всъщност. И къде е тази чайна на полицаите...  newsm78

# 26
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 27
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Днес си имаме и рожденник. Да е жив и здрав.

# 28
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

благодаря моми4ета за поредния преведен еп, бъдете здрави



Ринка  Hug за новата тема

на вси4ки будителки, 4естит празник  Hug

хубав ден!

# 29
  • Мнения: 477
О, скорпион! По погледа ще ги познаете. Скорпионите са известни с пронизващия си поглед. Сякаш те вижда отвътре, докосва те.
Особено е характерен при Еркан Джан - най-вече, като му изскочат очите, определено са 1-2см по-близо до събеседника  Joy

Гледам аз филма на порцийки. Хюсеин се кара на Йомер, че не се бил прибирал. Майка им МУ звъняла 80 пъти.... Тази жена няма ли номера на Йомер? Сценарият издиша по-бързо от топката на сина ми. Трябва да го дадат на нас да го пишем.

Последна редакция: сб, 01 ное 2014, 15:36 от дива-ойка

Общи условия

Активация на акаунт