Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Къде ми е шапката бе.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Няма ли я , или само аз не я виждам #Crazy #Crazy #Crazy

# 31
  • Мнения: 15 884
Къде ми е шапката бе.... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Няма ли я , или само аз не я виждам #Crazy #Crazy #Crazy

ами аз я виждам Laughing

# 32
  • Мнения: 15 884
Скрит текст:
Дядо Иван се връща вкъщи от магазина, взел един хляб и го стиска под мишницата. Срещу него баба Мария, комшийката:
- Мек ли е, Иване?
- Мек е, Миче, много е мек...
Тя стиснала края на хляба под мишницата му и гълчи:
-Що ма лъжиш бе, твърд е!
- Ма ти за хляба ли питаш, ма...
Laughing

# 33
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ВидОх я... Mr. Green
И съм бесна... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ся ше мучим... Crossing Arms

От сутринта прайм ревизии и одит, станах така #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Всичко е ток и жица Grinning
Тъкмо рекох да ви посетя и 4 часа без ток... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Не понасям Трайков и Борислав... Naughty
Борислав си излезна да харчи кинти по моловете, ама дъртото не мой го изритам от нас... smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515
Искам да пия кафе, ама още не съм си направила, зех та задремах в тъмното и кат станах, мозъка ми на боза...вие ми се свет, гадно ми е ще съм заядлива цяла вечер...даже ще бъда и гадна... Crossing Arms
И защо...защото не съм си доспала... Naughty
Адреналина ми е на върха на косъма, секи момент ще експоадирам и не знам кой ще го отнесе... Crossing Arms

Измучах съ...ама не ми стана по-добре #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 34
# 35
  • Мнения: 15 884
ВидОх я... Mr. Green
И съм бесна... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ся ше мучим... Crossing Arms

От сутринта прайм ревизии и одит, станах така #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Всичко е ток и жица Grinning
Тъкмо рекох да ви посетя и 4 часа без ток... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Не понасям Трайков и Борислав... Naughty
Борислав си излезна да харчи кинти по моловете, ама дъртото не мой го изритам от нас... smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515
Искам да пия кафе, ама още не съм си направила, зех та задремах в тъмното и кат станах, мозъка ми на боза...вие ми се свет, гадно ми е ще съм заядлива цяла вечер...даже ще бъда и гадна... Crossing Arms
И защо...защото не съм си доспала... Naughty
Адреналина ми е на върха на косъма, секи момент ще експоадирам и не знам кой ще го отнесе... Crossing Arms

Измучах съ...ама не ми стана по-добре #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
spoko spoko spoko spoko spoko spoko spoko

# 36
# 37
# 38
# 39
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хейлоооооооооооо, добър вечер, прекраснички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубав и усмихнат месец на всички  Grinning Hug Hug Hug

# 40
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ни мой да не се присъединим Mr. Green
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Малко и за Техем Mr. Green, че почна топлинния сезон Whistling Whistling  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Систърче Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ренка Hug Heart Eyes Heart Eyes
Мимчо  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 21 201
 Габи. Hug

Laughing Laughing Laughing

Serenay was all happy when Cagatay won and said "My chuck" when Cagatay was on stage
-Diana




Няма отлепяне от аблата. Mr. Green Joy

# 42
  • Мнения: 5 109
Малееее пак сте изписали света  ooooh! ooooh! ooooh!

# 43
  • Мнения: 21 201
Малееее пак сте изписали света  ooooh! ooooh! ooooh!
Мани, мани, хич не се и опитвам да им смогвам на темпото.
Прическата му е муууууци. Joy

# 44

Общи условия

Активация на акаунт