Отговори
# 15
  • Мнения: 27 514
Беа броди нещо самотна из природата

  катеричка рунтавелка  Heart Eyes  Павлинка  Hug

# 16
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Феми Hug само двете сме, другите явно празнуват в топлината на семейното огнище, и аз ще изляза за малко от темата, ще ида да попрегледам какво ще ядем, прозаични битовизми, но без тях не можем, току виж съм отслабнала и ще погрознея Joy Joy Joy
до скоро  Hug

# 17
  • Мнения: 11 820
Ади Деймън се завърна и ся кво следва  Mr. Green

# 18
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 408


Въпрос от упражнение в учебник по английски tooth

# 19
  • Мнения: 27 514


Въпрос от упражнение в учебник по английски tooth
  Joy  Бел  гледа ли репортажа    тия пак ли са говорили   за  Ча и звъздътъ     

# 20
  • Мнения: 27 514
    снимката  , дет писах в  темата  ,   от един сайт   викат, че е папарашка    това според вас   папарашка снимка ли е  ? Не е !       
Скрит текст:
тва е от първия сезон   то тогава снимки  през ден излизаха   но ние знаем  с ква цел 

# 21
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 408
Феми, това е снимка от работния процес- има такава сцена! Даже и печка са сложили зад тях че да не се вкочанят докато работят- репетират, снимат и т.н.....
Излезе с други снимки от серията, но някои нали не могат да излязат от филма и бъркат сериала с реала..... hahaha

Гледах клипа- другите ги питат за тях, за работата, проектите им, а Сера и Ча ги питат един за друг- каквото си посееш, това ще пожънеш!
Уви, последната година Ча е известен не с таланта и красотата си, защото и двете се позагубиха, а  със Сера ! А тя трупа слава с това че Ча е килимчето под краката и, нейният шофьор! Както казах, каквото са си посяли, това  и ще пожънат! Wink
След като цял сезон раздухваха това, няма как да очакват да ги питат за друго! Peace

# 22
  • Мнения: 21 201
Феми, тогава все още следях сериала и това е  hahahaедна от многото снимки от сериите, които ги преписваха за реални. Joy
От репортажа разбрах, че ги наричат ески севгилита, Mr. Green демек бивши, стига ми толкова. Stop
Охоооо освен Емко Laughing и Мехмет Онур Laughing изучават, да видим дали, ще изучават Яманко. tooth

# 23
# 24
  • Мнения: 30 820
На следующей неделе, во вторник, в связи с футбольным матчем, трансляция сериала "День, когда была написана моя судьба" отменяется! Mr. Green

Тувана Тюркай давала интервью на передаче "Extra TUrk". Актриса, встречающаяся с Энгином Акьюреком, прокомментировала эту новость: "Он нравится мне, как человек. Энгин тот, с кем я бы хотела провести всю жизнь." Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 15 884
На следующей неделе, во вторник, в связи с футбольным матчем, трансляция сериала "День, когда была написана моя судьба" отменяется! Mr. Green

Тувана Тюркай давала интервью на передаче "Extra TUrk". Актриса, встречающаяся с Энгином Акьюреком, прокомментировала эту новость: "Он нравится мне, как человек. Энгин тот, с кем я бы хотела провести всю жизнь." Heart Eyes


а, е тука ми харесва Енгин4о Heart Eyes а актрисата в кой сериал още играеше newsm78

# 26
  • Мнения: 30 820
Миме не знам Rolling Eyes аз в КПА я видях за първи път Peace

# 27
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя ЧЕЗ... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 28
# 29

Общи условия

Активация на акаунт