Шеф, мултиварка или както ние го наричаме Кукър 3

  • 332 400
  • 2 076
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 471
 Hug Благодаря г-жа Стихийно бедствие   bouquet  толкова се чудих другия път дали да намаля градусите или времето  newsm78 . Наистина нямаше да се сетя , а то било лесно. Винаги тук съм намирала решения . Добре ,че ви има!   bouquet

# 31
# 32
  • Мнения: 6
Вчера отидох да го видя тоя Филипс в магазина .... нещо не ми хареса.  Confused Пак гледам Олята http://www.ollagm.com.es/olla-gm-e-6l-freidora-con-voz-tapa-dora … ubeta-dorada.html, ей тоя капак с двете въртящи копчета за какво е?  newsm78

# 33
  • Мнения: 240
Tinkerbell_  този капак е за халогенно печене.

# 34
  • Мнения: 2 214
Капака запича отгоре.

# 35
  • Мнения: 163
izvinqvam ser predvaritelno ,no nqmama balgarski na kompa,imam edin vapro. ,Dnes si kupix kukara rehix da probvam mlqko s oriz pusnax na programa slow cook za 1 4as na 100 gradusa taka go pro4etox v edna recepta,no sled 5 minuti ot vsqkade izbi mlqko.Vaprosa mi e na kakva programa da go pusna kukara ne e zakupen ot BG ZATOVA MI E MALKO TRUDEN PREVODA.

# 36
  • Мнения: 2 214
Дано някой да разбере и да ти отговори.

# 37
  • Мнения: 163
A TUK SE PIHE QVNO NA VISOKO NIVO IZVINETE

# 38
  • Мнения: 2 214
Извинена си, ако се извиняваш, но аз не се разсърдих, просто не разбрах въпроса, понеже по принцип БГ ми куца, а пък на шльоковица  и хич не мога.

# 39
  • Мнения: 738
То въпросът и на шльокавица, и на кирилица, все няма отговор, подозирам.
Превеждам: дамата си е купила днес кукър и решила да пробва с рецепта от нета за мляко с ориз, което сложила на слоу кукинг за 1 час на 100 градуса, но машината взела да бълва мляко. Пита се къде е сбъркала.
Не знам  Thinking
Зависи какъв е кукърът, какво пише в книжката му... зависи също и какво пише в рецептата и тя за каква машина е, и дали изобщо е за мултикукър, и за какъв е.
По принцип бих препоръчала като цяло да се почне с нещо по-просто и от книжката на самия уред, не случайни рецепти от нета.

# 40
  • Мнения: 2 214
ООООООООО тук не съм помошник, мляко не варя по принцип.
Мога да разсъждавам само, аз ако бях варила мляко с ориз щях да сложа ориз и вода, просто по малко от нужното и да включа на програма за ориз, преди да е готово да сложа кондензирано мляко и готово.

# 41
  • Мнения: 163
 Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 23:32 от nadinka83

# 42
  • Мнения: 124
Който пече кекс в кукъра за да не ви пригаря отдолу, намокрете хартия за печене и постилете отдолу.

Благодаря и аз! Това е много добра идея! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 163
Извинявам се ,че отново нахалствам с въпросите си ,но трудно все още разгадавам мултикукара.ВЪпроса ми е следния ,пуснах кукара на програма рис за ризото ,но таймера не отброява колко време остава до края на програмата ,само се въртят прекъснати нули на дисплея ,в същото време ориза се готви.МАрката на кукара е филипс .Нормално ли е да не отброява времето.Снощи направих кейк стана страхотен.

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 12:50 от nadinka83

# 44
  • Мнения: 471
Извинявам се ,че отново нахалствам с въпросите си ,но трудно все още разгадавам мултикукара.ВЪпроса ми е следния ,пуснах кукара на програма рис за ризото ,но таймера не отброява колко време остава до края на програмата ,само се въртят прекъснати нули на дисплея ,в същото време ориза се готви.МАрката на кукара е филипс .Нормално ли е да не отброява времето.Снощи направих кейк стана страхотен.


На някои програми /паста,ризото.../ започва да отброява време накрая  не се притеснявай , иначе си готви. Като начало го наглеждай от време на време  Naughty после ще му свикнеш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт