Мебели Виденов 3

  • 236 257
  • 956
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 483
Колко светъл? Може ли снимка? bouquet

# 751
  • Мнения: 569
Колко светъл? Може ли снимка? bouquet

В момента имам само тази снимка на дивана на дневна светлина, но мисля, че ще свърши работа за цвета Simple Smile



А тук е целият диван, но осветлението не е хубаво.

Последна редакция: пн, 27 мар 2017, 11:14 от sunny_rose

# 752
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
 newsm78 Само аз ли не виждам снимка на този диван?

# 753
  • Мнения: 22 867
newsm78 Само аз ли не виждам снимка на този диван?

Днес се виждаха снимките, но сега ги няма. Peace

# 754
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Нищо, важното е на който му е било необходимо, да ги е видял.

# 755
  • Мнения: 1 483
Аз ги видях, благодаря. bouquet
Това светло бежовото ли се води, или по-тъмното?

# 756
  • Мнения: 569
Аз ги видях, благодаря. bouquet
Това светло бежовото ли се води, или по-тъмното?

Когато го поръчвах, вариантите за цвят бяха това и сиво. Ако не са сменили цветовете от преди 2 години, то моя е светло бежов.

Колкото до снимките, нямам представа защо не се виждат, не съм променяла нищо.

# 757
  • Мнения: 883
Изпробвах спалния комплект Жаклин , подложих го на тест-внуците ми го използваха за батут-и всичко е здраво . Напразно се притеснявах , че плоскостите са тънички. Но ,ако се наложи да купувам отново гардероб,ще предпочета Катерина . Много по-добро разпределение има и е по-висок .

# 758
  • Мнения: 2 838
И аз съм със спалня Жаклин. Плоскостта наистина е много тънка, но е здрава. Ръбовете обаче са ужасно остри и на няколко пъти съм си драла краката по тях. Разпределението на гардероба е ужасно нефункционално. Гледаш го уж голям, пък нищо не побира.

# 759
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Няколко пъти съм писала, че мебелите на Виденов (независимо какви) са с остри ръбове.  Peace

# 760
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
Моля за мнение за ъглов диван Констанс XS. И има ли опция да поръчам да дойде разглобен?

# 761
  • Мнения: 2 614
Моля за мнение за ъглов диван Констанс XS. И има ли опция да поръчам да дойде разглобен?
Досега всичко, което сме поръчвали(по-голямо) е било разглобено на няколко модула. Таа, че най-вероятн ще е разглобен.

# 762
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Разглеждах сайта на Виденов-какво е изгодното?!
Следя диваните ,но преди бяха по евтини...... newsm78
Извинявам се ,че не е по темата но за Великден има 20%намаление на Мондо и си купихме зза 189лв кух.диван с железен механизъм за разпъване.
http://www.mondomebeli.com/bg-p2/kuhnenski-agli-kuhnenski-agal-reus-54134/

# 763
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Христос Воскресе!
Аз се включвам отново след доста време. Искахме да се възползваме от Априлското намаление, ама определено нищо не ме грабна, та накрая си поръчахме Гардероб Калей, Скрин Лени  и секция Алеса и реално нищо не беше намалено. Определено са вдигнали цените и то не с малко. Очаквам края на тази или началото на другата седмица да пристигнат и като ги сглобим ще пиша какво е положението. Гардеробите им в действителност са много странни и страшно нефункционални, но гледах и по други мебелни къщи и положението е горе долу същото. Почти се бях навила да го правим по поръчка, но се спряхме на Калей.

https://videnov.bg/%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0 … D0%BB%D0%B5%D0%B9

https://videnov.bg/%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0 … D1%82%D1%80%D0%B0

https://videnov.bg/%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%81-%D1%88%D0%BA%D0%B0%D … D1%81%D0%BA%D0%B0

# 764
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 840
Аз имам секция "Алеса" във венге и астра. Нямам забележки към качеството и изработката, освен че разстоянията между видимите рафтовете са малко несиметрични Whistling. Лично за мен секцията е нефункционална Laughing Чудя се с какво да запълня откритите пространства и накрая се усещам, че каквото не ми трябва - все там го бутам и става натрупано, а долните рафтове стоят празни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт