Мебели Виденов 3

  • 236 551
  • 956
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 98
А може ли да споделите как сте си подсилвали спалните? Ние поръчхма един доста евтин комплект (не е Виденов), но ми се струва, че в диапазона 500-1500 горе долу качеството е едно и също. Вие имате ли наблюдения?

ПОнеже имаме опит с чупене на подматрачната рамка и други неща по леглото, се чудех как го подсилвате?

# 106
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Чудя ви се аз защо плащате предварително  newsm78
Ще поръчвам спалня и легла за детската, и мисля да платя при доставката, ако ми удължат срока .... тогава ще си гледат работата.Даже сме решили да огледаме на място поръчката, и ако има някакъв проблем направо ще я анулирам на място, като не им платя и си тръгна  Grinning

За диван Катрин и аз събирам мнения, моля  Praynig

От тези табуретки някой купувал ли е?

# 107
  • Мнения: 2 838
Когато поръчахме спален комплект изискаха капаро 50% от сумата, при другите поръчки не са искали никакво капаро, но аз не съм имала намерение да отказвам поръчки. Имам ограничен бюджет с който трябва да обзаведа цял апартамент и техните цени са най-достъпни. Диван, който купих за 700 лв по другите магазини са над 2000 лв

# 108
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Когато поръчахме спален комплект изискаха капаро 50% от сумата, при другите поръчки не са искали никакво капаро, но аз не съм имала намерение да отказвам поръчки. Имам ограничен бюджет с който трябва да обзаведа цял апартамент и техните цени са най-достъпни. Диван, който купих за 700 лв по другите магазини са над 2000 лв
Определено е така  Peace Аз съм решила за 1200-1300 лв. да преобзаведа цялата къща (спалня, детска, диван за хола и кухненска маса), ама да видим ....  Mr. Green Laughing
Гледам, че поръчки през сайта са без капаро в момента  Wink , но и моят си е голям кирбитлия, хич не търпи разни търговски тарикатлъци и ще берат ядове с нас ...  Confused

# 109
  • Мнения: 2 838
Спалнята и холът са изцяло с мебели на Виденов, в кухнята само трапезната маса. Естествено ползваме ги от много малко време (2 месеца) и няма как да дам мнение за качество. Дори да давате поръчка по интернет, първо вижте мебелите в мострена зала все пак да имате ясна представа за това, което поръчвате. Аз само секцията поръчах на сляпо, но си дойде такава, каквато беше и на снимката. Сигурно ще има и забавяне на поръчката, така че ако нямате време да чакате по-добре изобщо не поръчвайте Simple Smile Аз лично след цялото чакане съм се зарекла повече да не купя нищо от тях, то не че остана нещо за обзавеждане хихи  Laughing Laughing

Едит: Трапезната маса пък беше 75 лв, за тази цена си е чудна  Simple Smile Wink

# 110
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
http://videnov.bg/%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D0% … D1%8F%D0%BB%D0%B0

Преди един час ми доставиха тази маса със същите столове.на 30.12 2014г.ми се обадиха че на 02.01 ще ми ги доставят.Закъсняха 2-3 дена.Доволна съм.Ходих няколко пъти в магазина,за да седна и разбера дали е удобен стола.Много е удобен,обгръща добре гърба.Сега мисля да поръчам холов ъгъл Принцес-сив,но много е голям и умувам още.

http://videnov.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0 … %BE%D0%B6%D0%B0-2

http://videnov.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0% … D0%B9%D0%BB%D0%B4

http://videnov.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D1%82%D0% … %B9%D0%BB%D0%B4-0

Дали да е Принцес или двойка и тройка Нешфийлд ?И не мога да се реша.Някой може ли да каже нещо за Нешфийлд?

# 111
  • Мнения: 11 515
Мебели Виденов работят с плоскости от най-ниско качество внесени от Виетнам /има и от други места/ от там идва и ниската цена. Кантове, снадки, механизми всичко е с компромис за сметка на цената.

Живота на подобни мебели е 4-5 години.

Не сме толкова богати да купуваме евтино  Wink

# 112
  • Мнения: 328
Днес пристига диванчето ,къде ги произвеждат,интересно ми е Peace

# 113
  • Мнения: 2 838
Вижте всеки си знае джоба и сам си преценя колко е богат или не и дали да купува евтино. За 1650 лева обзаведох цял хол с голям диван, докато за тази цена ще мога да си купя само един диван от друг магазин. Високата цена не винаги означава качество. Всички знаем, че материала е от най-евтиния и едва ли ще е толкова качествен, но има ли гаранция в скъпите мебели, че техните материали са по-качествени? Нека всеки си преценя сам дали да купува или не и дали го устройват цените. Не съм защитник на Виденов, просто забелязвам как хора с явно по-големи възможности изказват мнения, а не са наясно че има хора които не могат да си позволят по-скъпа мебел и тогава тези "съвети" стават излишни.

# 114
  • в колонките
  • Мнения: 510


Не сме толкова богати да купуваме евтино  Wink
         

          newsm10     

       Сигурна съм, че едно 90% от пишещите тук НЕ  ще те разберат,  Thinking

# 115
  • Мнения: 2 838
Много добре я разбрахме... поне аз. Точно това исках да обясня, че въпреки това аз лично нямам този ресурс да заделя пари и да купя нещо по-скъпо с надеждата да е по-качествено просто защото се нанасям в нов апартамент, а не подновявам нещо старо. В този ред на мисли ми трябват мебели веднага и не мога да събирам пари с години за скъпи мебели. Дай Боже след 5-6 години да съм материално осигурена и да мога да си позволя подмяна на мебелите с по-качествени такива Simple Smile

# 116
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Аз пък съм решила да бъда като европейците-на 4-5-6 години да си подменям мебелите.Вместо да купя една скъпа мебел и да ми омръзне да я гледам 10-15г. ще си я сменям.И милиони да струва,след някоя и друга година ти омръзва да я гледаш една и съща .За същите пари поне 3 пъти ще ги сменя.

# 117
  • в колонките
  • Мнения: 510
Аз пък съм решила да бъда като европейците-на 4-5-6 години да си подменям мебелите.
   
     Ако си решила да живееш по европейски би трябвало и колата да си сменяваш на 4-5 години ( след като свърши 60- месечната гаранция),  Laughing . В Европа има гаранция,а  след изтичането и поправките (ремонтите) са страшно скъпи. За това европейците купуват ново, а не ремонтират старото,  Peace. Кога ли българинът ще достигне европеецът,   Stop.

# 118
  • Мнения: 328
Получихме диванчето,тази вечер ще спа на него ,
Произвеждат ги в Ямбол

# 119
  • Мнения: 2 838
Да, фирмата е Ямболска, но имат фирми с които работят и не се знае точно коя е произвела реално мебела. В сайта им пише кои са им партньори.
След разтягане на нашия диван Принцес ми се стори много малка частта за спане  Rolling Eyes Rolling Eyes двама слабички могат да спят, но двама по-едри възрастни със сигурност с големи неудобства ще изкарат една нощ. Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт