Усмивка, беззъба, голяма, радва най-много ЮЛСКАТА мама! - Тема 3

  • 28 988
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 404
Запис  Close заспивам седнала,а тоя ококорил очи,втора вечер го прави това  ooooh! лекаааа

# 31
  • Мнения: 500
Elfita,повярвай намира за какво , пример от днес:Малкият издава звуци подобни на бръмчене и като му кажа Как прави камиона на дядо, той прави бръм бръм.И днес му се обаждам и му казвам възторжено  какво сме научили , а той:Защо Влади казва как прави камиона на дядо, ной баща няма ли да му говориш за него и да го учиш на нещо за баща му. ........??????????????

# 32
  • Мнения: 62
Записче и от мен. И мен ММ 2 дни ме ядосваше, обаче сутринта взел дребосъка още в 7 в хола, за да се наспя на спокойствие и ми направили двамата палачинки, съкровищата ми те  Heart Eyes Hug И аз нямам търпение да дойде декември и да украся къщата, а малкото джудже задължително да пременя с нещо тематично Flutter
По въпроса със захранването си мислех да варя зеленчуците, но ме накарахте да помисля и аз за това на пара....ще видя, иначе си мислех ако ми дойде нанагорно приготвянето всеки ден, да си приготвям по няколко бурканчета неделя и да си ги имам за през седмицата, но да не се заричам, че никога не става така както го планирам  Naughty
Хайде лека вечер и спящи бебоци  Hug

# 33
  • Мнения: 102
Привет и от мен!
Ще гледам в новата темичка да съм по-редовна Simple Smile
Понеже на мен недоспиването ми е огромен проблем, както на повечето от вас - да споделя какво направихме днес с бебо. Събуди се сутринта към 6, накърмих го и го сложих до мен в леглото, и така до към 9 ч - похапваше през час и половина и станахме, преобух го, поигра малко на активната гимнастика и като замрънка, че му се спи около 10-30 - 11 ч. - и хайде с него в леглото, откарахме до 15,30!!! Будеше се за кърмене няколко пъти, гушках си го после и си поспахме чудесно! После пак два час игра, дремна 30 мин и към 20 ч. го изкъпах, нахраних и 21 си заспа като пич Simple Smile Преди малко се събуди да похапне пак, спейки естествено и мисля и аз да лягам! Честна дума, така не се бях наспивала откакто родих! Съветвам ви и вие да го пробвате - особено в ден, когато не е подходящо за разходка Simple Smile
Нарочно не искам да коментирам някои теми, по които сте писали, защото са много тежки и за четене, камо ли да пиша по тях. Минавам на темата с пюретата - от няколко дни давам по малко картофено пюре - варя картофа на пара - взех си от "левчето" една решетка за тази работа и съм много доволна. Добавям и малко хипоалергенно АМ и започнах с по 2 лъжички, днес изяде половин бурканче и търсеше още, но не посмях повече Simple Smile Другата седмица ще въведа морков и така - всяка седмица по един нов зеленчук. Аз правя за два - три дена на един път - още топли зеленчуците ги затварям в бурканче от старите пюрета / капачките затварят по-добре/ и в хладилника. После вадя, добавям АМ или леко затоплена изцедена кърма, пасирам и готово.
Исках да ви питам какво мислите за каши от амарант, киноа, изобщо като стигнете до кашите какви ще давате? Наскоро взех една на HIPP органик, ориз, за всеки случай, че нещо напоследък хич не яде през деня - само кърма иска, но не му достига и е нервен, може и зъбки да го тормозят като гледам как се лигави и си яде ръцете, но бях вече в паника и си мислех ако трябва по малко каша да му давам с АМ да го засити поне на едно хранене през деня. После реших да не бързам, а по-добре  да започна със зеленчуково пюре и мисля, че не сгреших - много му харесва Simple Smile
Лека нощ от мен!

# 34
  • Мнения: 556
Дами днес е моят ДЕН ДЕН
черпя с виртуални сладкиши и кафе( които не знам как да изобразя, но оставям на вашето въображение)
Пожелавам на всички ни (мами и татковци, бебчовци и по-големи деца) много здраве, радост и късмет!

# 35
  • Мнения: 366
Добро утро мамчета Simple Smile. Как сте днес аз съм супер сдухана нещо Sad
Бебе2 да си ни жива и здрава,много усмихната и щастлива.
Хубав ден мамчета Simple Smile

# 36
  • Мнения: 770
Бебе2, честит празник!

Да си здрава, щастлива и много да те обичат любимите хора около теб!!!

Утре ще пиша за захранването, че днес ми е зорно....

# 37
  • Варна
  • Мнения: 913
bebe2 бъдете здрави цялото семейство! А ти бъди много обичана, голяма късметлийка и все така забавна!   bouquet

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Добро утро и от нас  Hug
bebe2 бъди жива и здрава ти и семейството и много щастливи мигове   bouquet
На нас храненето взе да става трудно беб като му дам шишето и започва едно въртене и оглеждане и аз го гоня с шишето  Laughing Гладен е ама и любопитен Simple Smile
Днес пак май няма да се излиза времето пак е мрачно,ще видя на обяд дали ще мога да го изкарам за малко Simple Smile

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 69
bebe2   newsm59 Да си жива и здрава!!!
 
Аз също съм скорпион  Laughing
Почвам да събирам информация за захранването и да решавам какво и от кога да давам на София, че изобщо нищо не знам  Cry

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 421
bebe2   newsm59 Да си жива и здрава!!!
 
Аз също съм скорпион  Laughing
Почвам да събирам информация за захранването и да решавам какво и от кога да давам на София, че изобщо нищо не знам  Cry

И аз наблюдавам мненията на другите за захранването,че и аз съм много боса на тази тема Simple Smile

# 41
  • Мнения: 500
Дами днес е моят ДЕН ДЕН
черпя с виртуални сладкиши и кафе( които не знам как да изобразя, но оставям на вашето въображение)
Пожелавам на всички ни (мами и татковци, бебчовци и по-големи деца) много здраве, радост и късмет!
Честит Рожден Ден, бъди много здрава, пожелавам ти цялото щастие, много семейни радости и много усмивки

# 42
  • Мнения: 613
Да идва понеделник и Еърфранс да си вземе обратно пратката че вече Crazy

 hahaha Joy

Честит рожден ден бебе2 !!!! Ще се повторя малко, но още веднъж ти пожелавам много щастлие, здраве, да си много глезена и обожавана от близките си и всичко , което си пожелаеш да ти се сбъдне !  bouquet  bouquet  bouquet  


Мама Сънчо: Защо така? Sad Я отиди гушни дечицата дас и пооправиш настроението! Голямо гуш  Hug

Оххх моя разбойник тази нощ много се събужда да яде. Направо не съм на себе си  Shocked Бях отвикнала. Сега смуча едно кафе от половин час вече и събирам сили да се изкъпя и да посрещна новия ден с настроение.

Хубав ден от мен !

# 43
  • Мнения: 10 874
бебе2, честит рожден ден! Heart Eyes Щастлива, много обичана и все така горда мама да си! Hug

Мама Сънчо, бързо да идва настроението и да се радваш на семейството си, недей се сдухва. Hug

За захранването - каня се да започна с тиква, че имаме домашни тикви, а и аз много обичам, та тъкмо ще съчетая нещата. Ще я варя. После като дойде време за картофи, моркови и т.н. може и на пара да ги правя, ще видим. Но се надявам самичка да си ги приготвям. Peace

Довчера се хвалех, че не знам какво е безсъние - е, връщам си думите назад. Tired Хиенка тази нощ ми разказа играта. Ей го, почти 12 е, а аз нямам сили да стана от леглото. Да видим ще се смили ли над мен идната нощ или аз ще трябва да се нагаждам на новия режим. Crazy

# 44
  • Мнения: 3 404
Весел празник на БЕБЕ   bouquet    да се "похвалим" първа спукана гума на количката,въобще не съм разбрала вчера.Ние сме долу ,надявам се пак на паузата,че времето е дори слънчево.Гледах ги сега решетките за пара( гевгир) 7 лв ще купувам като дойде времето.Един въпрос към мама Жулка/ Юлка Защо слгаш ХА- АМ заради нежелани реакции ли? на мен ми остана един пакет от хип- а и от него ще ползвам,ако пак завръща бутам АР- а.Хем ми е плашещо това захранване,пе ми се вижда мн сложно и ми е мътно,но от друга страна ми е любопитно как ще реагира лскомото ми дете 😀😃

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 16:27 от ZVEZDA *

Общи условия

Активация на акаунт