Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №37

  • 72 313
  • 789
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 534
lusia, може една четка за всички, но трябва всеки да си има отделен накрайник (все пак е лично средство). Не мога да видя линка ти-отваря празна кошница.
Пастата за зъби е каквато си поискаш, няма нищо специално.

Линкът е оправен Blush

# 691
  • София
  • Мнения: 44 133
wilian, благодаря, следя ги. Някой може ли да каже мнение за това
Angel_Dust, мерси за линковете,  ще ги прегледам.
Le Creuset са чудесни, ти една малка тенджерка ли само искаш да си купуваш?  Един голям минус на чугунените съдове е , че са ужасно тежки Simple Smile и трябва да се загряват постепенно.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Имам пълен две тенджери и оребрен тиган на La Creuset. Препоръчвам ги горещо. Този размер е много подходящ за ежедневно готвене. А колко са красиви ... Няма да съжалявате. Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 44 133
Да, да размерът и аз го харесвам, най-ползвания е, учудих се дали само тази тенджерка планира,  или ще купува няколко (понеже писа тенджери и бях решила, че все пак някакъв комплект й трябва, а не единична бройка).
За красотата спор няма - разкошни са Simple Smile

# 694
  • София
  • Мнения: 2 296
Код за Amazon BuyVIP съм получила: SHOP2014
http://de.buyvip.com/

Скрит текст:
*Pro Person kann maximal ein Gutschein eingelöst werden. Eine rückwirkende Gutschrift ist nicht möglich. Der Gutschein kann nur bis zum 25. November 2014 bei www.buyvip.de in allen Verkaufsaktionen ab einem Bestellwert von 50 Euro verwendet und nur von volljährigen Personen eingelöst werden. Eine Kombination mit anderen Aktionen ist nicht möglich. Eine Auszahlung in bar ist ausgeschlossen.

# 695
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте, искам да споделя, че кодовете за -10 евро, които пращаха от amazon.de действат на киндъл - аз пробвах с Kindle Paperwhite  Peace
Така е  Peace Аз си поръчах снощи, кода хвана, а днес вече са го изпратили  Simple Smile
Взех си и калъфче и  протектори  Simple Smile

# 696
  • София
  • Мнения: 6 095
Здравейте, искам да споделя, че кодовете за -10 евро, които пращаха от amazon.de действат на киндъл - аз пробвах с Kindle Paperwhite  Peace
Така е  Peace Аз си поръчах снощи, кода хвана, а днес вече са го изпратили  Simple Smile
Взех си и калъфче и  протектори  Simple Smile
И аз сигурно съм го изтрила. На коя дата са ги изпратили?

# 697
  • София
  • Мнения: 44 133
Катрин писа на 14 ноември, че са й пратили код за 10Е от 50Е валиден до 31.11.2014.
Аз на тази дата изобщо нямам писмо от немците, имам от 13-ти и 15-ти Simple Smile не съм трила нищо Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 6 095
Благодаря, да не съм дремала. smile3538 Дано пуснат базовия модел на Киндъл през седмицата, че съм го набелязала за коледен подарък.

# 699
  • някъде из облаците
  • Мнения: 505
Трябва да купя още нещо към подаръка на племенницата, тя е на 11 години и все още е увлечена по плетенето на гривни от ластици и си мислех нещо интересно да ми предложите, чудя се някакъв сет или по-отделно някакви неща, някои готини ластичета, които тук ги няма...или и аз не знам. Майка й каза,че си е счупила станчето, а аз гледам-гледам и въобще не съм наясно Embarassed... , ще съм благодарна запознатите да ми препоръчат нещо.  bouquet

# 700
# 701
  • Мнения: 378
Откъде пишете на Amazon.co.uk?   bouquet

# 702
  • Мнения: 2 280
Някой срещал ли е намалени капсули Долче Густо?

# 703
# 704
  • Бг
  • Мнения: 846
Откъде пишете на Amazon.co.uk?   bouquet

Влизаш си в профила, от там най-отдолу на страницата избираш Help --> Need More Help ? --> Contact Us --> Избираш си след това поръчката и начина, по който искаш да се свържеш с тях.

Общи условия

Активация на акаунт