Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 292

  • 42 066
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 905
Здравейте,

Лека и приятна седмица ви желая!
Очаквам накаква подсказка за 24 епизод. Hug

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


http://televizyongazetesi.com/kara-para-ask-dizisinin-yeni-bolum … 4408#.VGCFfILaGSo

От денс:
"С огромно вълнение се очаква новият епизод на "Мръсни пари и любов".
Излезе трейлърът към 24 епизод на "Мръсни пари и любов".
Ще оцелее ли Йомер след финалните изстрели в епизода?




http://www.ayakligazete.com/cnt/televizyon/kara-para-asktan-yeni … anitim-20349.html

И тук:
"Умря ли Йомер?"

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 11:44 от mariana51

# 62
  • Мнения: 20 905

Силно впечатление ми направи сцената, когато Йомер убеждаваше Елиф, Нилюфер да се види с Метин/Фатих.Оказа се, че Нилюфер на пръв поглед се доверява повече на Йомер.Тя спря Елиф, да отиде с тях в полицията.Но Йомер отиде при Елиф, да я успокои.Дадох си сметка, че той разбира Елиф, че тя всичко това го прави , защото я е страх.Като присъства на всяко събитие, няма значение колко е правилно, тя само така може да преодолее страха си, че нещо може да се случи.
Така беше в тоалетната и всички други случаи.
Видях, че тя се бори с това в себе си в разговора с Йомер в тяхната градина.
Аслъ и каза в прав текст, че не може да контролира живота, но всъщност Елиф го прави за собствено успокоение, за да се спаси от ужасните мисли в главата си.Това е слабост и в такъв момент, Аслъ се оказва по-силната.

Такива противоречиви хора, които в един момент са силни, а в друг слаби, трудно могат да бъдат разбрани.Затова тя не е имала трайни връзки.
Най-хубавото е, че те се намериха с Йомер и той я разбира напълно и я харесва такава, каквато е.За някои хора е странна тяхната връзка, но точно това е прекрасното.
Дано СЦ не разсипят тази изненадваща и нелогична любов. Hug

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Хармония, не вярвам да я съсипят любовта - но как ще свърши... Все си мисля, че и на двамата няма да им остане никой накрая. Ще има още предателства. Ще има лутания на близките им - а налява, а надясно... Просто двамата ще останат сами и трябва да се подкрепят.   spam2
Скрит текст:
Днес комшиите отбелязват 76 години от смъртта на Ататюрк. Починал е на 10 ноември 1938 г. Има едно затишие по ФБ и Туитър - в смисъл, че тази годишнина им е на дневен ред.

# 64
  • Мнения: 1 285



Здравейте!  wavey    То имало живот и извън интернет. За първи път нямах време да мисля
за темата, за което моля за извинение, а вие вече сте в нова. Grinning Grinning Grinning

Момичета,


Скрит текст:
Да се "отчета", че нали сте ми като второ семейство.  След търчане по кардиологии
/добре, че нещата се оправиха/ минах на другата крайност, защото ме изненадаха с
покана за 2 дни в един известен балнеоложки курорт в 4 звезден хотел с всички екстри.
Как да откаже човек на децата. Прекарах си прекрасно. Просто не ми се беше случвало  
от доста години. Извода - никога не отказвайте подобни покани, дори и заради Енгин . Joy Joy  
Ето, че днес ще наваксам и до довечера ще изгледам и серията с превода.
А вие какви спорове сте водили, че като ви четох, да ме прощавате, ами ми се видяха
смешни. Че и "полезни" съвети са раздавани, сякаш всеки си няма глава на раменете
и не може  да решава сам за себе си. Joy Joy Joy
Е, обидните квалификации ми идват в повече, но всеки е в правото си.
Аз пък уж чета всичко и да не успея да забележа, че някои не уважавалиБарисея,
а съм останала с точно обратното впечатление, а именно, че тя се радва на искрени
благодарности и уважение на всички или почти всички момичета. Hug Hug Hug
Но, както веднъж казах някои четат, както дявола евангелието. Проблем - техен. newsm09
А, колкото до Барисея, да се благодари на родителите си, че са я създали
с горен етаж с много гънки на сивото вещество, обогатила се е с много знания, висока
култура и ерудиция и завидно дар слово   и може сама да прецени и направи своя
избор. newsm09 newsm10
На мен в 1л. ед.ч.  ми е гот и с малки изключения,/ когато се поуморявам от
негативизъм/  се кефя на темата, на КРА, на всички вас  и най- вече на Енгин,
заради когото се  подвизавам тук.
До довечера дано изгледам пропуснатия епизод, че да влезна в час с вас, пък ако ми
дойде муз, може и да напиша нещо.
Приятен ден на всички. newsm51

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 14:11 от komet

# 65
  • София
  • Мнения: 2 643
Хармония,  newsm10
Елиф се чувства отговорна за всички и всичко, което се случва със сестрите й, със семейството. Затова според мен е и този неин страх, желанието ако може да предотврати и контролира събитията. Тази отговорност й беше вменена от баща й, на празненството за нейния рожден ден той й каза, че тя е човекът, на когото той разчита. И за бизнеса, и за семейството. Въпреки огорчението от истината за баща си, тя се старае да прави точно това - да пази и защитава сестрите и семейството си. И Аслъ, и Нилюфер, и майка й не я разбираха, огорчаваха я, нападаха я, даже й казваха че им завижда,  че я мразят. Но това не я спря да прави, това което според нея трябва да прави. И те лека полека разбират и приемат истината, осъзнават какви лични жертви прави тя в името на семейството. А иначе тя си е артистична личност, може да я впечатли едно цвете, една дума, един танц, една песен.  Пада си по плакати от любими филми, по хубави моливи, шоколад.  Peace Това може да я развесели, или натъжи, или да я вдъхнови да твори. Заради самата й същност на човек-артист и творец  и принудата да прави чужди на природата й неща, за да изпълни своята отговорност към семейството, понякога изглежда, че действията й са хаотични, необмислени, импулсивни, нелогични.
А вече в живота й се намесва и любовта й към комисар Йомер...  Laughing




Комет,  wavey

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 14:32 от Dilemi

# 66
  • Мнения: 20 905


Да, трудно е чакането, за мен!

komet, wavey
Скрит текст:
Естествено, че на първо място е реалността, хубава или лоша.Радвам се за теб, че е хубава в момента. Hug

# 67
  • Мнения: 1 285



Привет -

Дилеми,

Хармония,

# 68
  • Мнения: 1 007


Kara Para Aşk 24. Bölüm Tüyolar (Bisena):
Скрит текст:
Ömer vurulunca, Sami komiser bunun acısını Pelin’den çıkartıyor.
Metin, Ömer’e söz vermişti ya her şeyi anlatmak için…Sizce şimdi başkasına anlatır mı olanı biteni…
Bu arada bu bölüm bir Mert - Metin sohbeti var. Vallahi fena sahne… İşler karışıyor.

Hastanede Ömer’i ziyaret etmek için sadece ailesine izin veriyorlar. Elvan teyze yapıyor yine anneliğini…
ELVAN : Kızım ben de şimdi abisi gibi fenalaşmayayım... sözlüsü girsin yanına...

Elif usulca bekliyor sevdiğini ama metanetli…
ELİF : Sen bugün bana bir kez daha beni sevdiğini söyledin... sonra kapadın gözlerini... İlk söylediğinde o kahvaltıda... Ben yazık etmiştim bu itirafına.. Şimdi de hayat.. Ömer hadi gözlerini aç ve bana beni sevdiğini söyle.. Ben sana doyamadım Ömer...

Hüseyin’in neler yaptığını zaten biliyorsunuz fragmandan… Ama Tayyar dokuz canlıdır unutmayın!

Ömer vuruldu diye çok üzülmeyin( Biliyorum sevinçten bayram yaptığınızı…) güzel sahneler izleyeceksiniz özellikle Ömer’lerin evinde…

ELİF : Hadi kalk... kahvaltını getirdim...
ÖMER : Vay... ben bu işi çok sevdim. Acaba bir daha mı vurulsam?

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 14:43 от AureliaFelix

# 69
# 70
  • Мнения: 23 353


Привет  момичета  Two Hearts

Един път да "хвана" и аз нова снимка  newsm68

Пък сега се връщам да ви чета   smile3529


Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 14:52 от Марта_49

# 71
  • Мнения: 20 905


Привет  момичета  Two Hearts

Един път да "хвана" и аз нова снимка  newsm68

Пък сега се връщам да ви чета   smile3529




  bouquet  bouquet  bouquet
 newsm10

# 72
  • Мнения: 1 285


Привет  момичета  Two Hearts

Един път да "хвана" и аз нова снимка  newsm68

Пък сега се връщам да ви чета   smile3529



Браво, Марта! Късметлийка си и ние по край теб. ВидЕхме най-важното,
а  именно, че сме живи и само ранени. При такова обгрижване нЕма начин да не оцелеем. Joy

# 73
  • Мнения: 243

Хубав ден

# 74

Общи условия

Активация на акаунт