Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 292

  • 42 040
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 23 286


Откраднах си едно моливче от Елифче и им го нарисувах. newsm03



Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 1 953


Аз пък видях в това, че Елиф се захвана с работа, желание да забрави за всичките си проблеми! И наистина успя да не мисли за друго освен за работата си! Затова и започна да твори в ателието си!
Искрено ти съчувствам, че правиш нещо с не достатъчно удоволствие!
Нещо обърка темите newsm78Тук не е КРА :naughty


Май ти обърка нещо - тук са всички проекти на Енгин. Настоящият е "Мръсни пари и любов". Точно него обсъждаме. "Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти"
Нищо не съм объркала Naughty
Скрит текст:
Нали четеш всичко и навсякъде!Нали ти не си автор на тематаКРА?
]

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 01:45 от dochi55

# 48
  • Мнения: 1 953
  На мен пък друго ми издиша в образа на Елиф и то в последния епизод.
   Абе, може ли една трийсет и кусур годишна жена да не се усеща, когато я сваля един мъж?????? newsm09 Ами че то 15-годишните тийнейджърки моментално улавят сигналите още във въздуха. А тя е жена с опит - с италианско гадже в колекцията си, с отракан комисар (с когото е минала през леглото); живяла по Европата, красива жена (демек, това не й е първитя ухажор в живота)...
   И Левчо -  закуски, кафенца, шоколадчета, загръщане със сакото, подаръци, любими плакати, теменужки, сюрпризи... Е-е-е-е-е! От чам да беше, щеше да се усети! smile3555 Това е супер нереално! Йомер с право си ревнува човекът. Някой си кол за домати ще подарява на гаджето му ателиета и моливи ей така от колегиалност... Открито в прав текст й каза, че Левент я сваля, а тя със супер невинна физиономия вдига вежди и вика: "Глупости! Няма такова нещо!"
   Или се прави на разсеяна, или е адски тъпа... Нито едното от двете не е комплимент за героинята. Така че... да вземат да пооправят тоя момент вече, че е супер нелеп и неестествен. (Не обвинявам за всичко това Туба, моля ви! Peace Peace Peace Не рипайте веднага! Виновни са сценаристките! За кой ли път...)

   И още един момент от последната серия... видяхте ли погледа на Чич, когато се промъкна тайно зад гърба на Елиф? Как мереше с поглед стъкления парапет и след това краката й - от обувките до коленете... Направо го сърбяха ръцете да я преметне долу на паважа, ако питате мен! Ама явно изчисли, че не му е изгодно за момента. Нищо свято няма за този, ей! Наистина е скъсал оковите, както сам каза.

   П.П. Току-що видях... и тъй като съм една от 4-те дами, нехаресващи сериала (както вероятно точно ни е преброила Мариянка), от днес нататък официално се признавам за глупак. Поне Миранда така каза.

Не гледам сериала ,не съм изтледала нито  един клип и превод от теб на разни трейлъри и д.р
Чудя се ,защо превеждаш на хора ,които не те уважават  newsm78Използват знанията ти и после bash

 newsm51

# 49
  • Мнения: 23 286
Скрит текст:


Аз пък видях в това, че Елиф се захвана с работа, желание да забрави за всичките си проблеми! И наистина успя да не мисли за друго освен за работата си! Затова и започна да твори в ателието си!
Искрено ти съчувствам, че правиш нещо с не достатъчно удоволствие!
Нещо обърка темите newsm78Тук не е КРА :naughty

Май ти обърка нещо - тук са всички проекти на Енгин. Настоящият е "Мръсни пари и любов". Точно него обсъждаме. "Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти"
Нищо не съм объркала Naughty
Скрит текст:
Нали четеш всичко и навсякъде!Нали ти не си автор на тематаКРА?
Спри се ,че ми писна от лицемерието ти  Naughty
При онлайн гледане 4 човека  newsm78
В КРА при онлайн 200 newsm78
Защо ,защо го правиш?
Да разбирам ли ,че Енгин има само 4 почитателки които го харесват и 4 които не го харесват.
Дочи възмутена съм от съдържанието на спойлера ти насочен не просто към потребителка във форума, а към Марияна, която прави и поддържа тази тема. Как въобще можа да напишеш тези обидни неща ? Пък колко човека гледат онлайн или са се индикирали тогава в темата няма никакво значение.

Досега не съм прочела нито един твой коментар свързан със сериала, пък ми е интересно какво мислиш във тази връзка.

# 50
  • Мнения: 20 905
Нова тема!
mariana51, благодаря! smile3525
Цитат
Дочи възмутена съм от съдържанието на спойлера ти насочен не просто към потребителка във форума, а към Марияна, която прави и поддържа тази тема. Как въобще можа да напишеш тези обидни неща ? Пък колко човека гледат онлайн или са се индикирали тогава в темата няма никакво значение.
newsm10
И пак:
barisea, bebo_sn, bonobo, smile3525 smile3525 smile3525
mariana51, Марта_49, smile3525 smile3525
безкрайно ви благодаря, друго не мога да направя!
Зная, че го правите от любов и това е ценното, и сте над всичко! Hug Heart Eyes
Благодаря и на loveofmine, защото зная, че и тя го е правила от любов!
Но любовта не е вечна. Всяко нещо си има край, за съжаление. Sad

# 51
  • Мнения: 716
Скрит текст:
  На мен пък друго ми издиша в образа на Елиф и то в последния епизод.
   Абе, може ли една трийсет и кусур годишна жена да не се усеща, когато я сваля един мъж?????? newsm09 Ами че то 15-годишните тийнейджърки моментално улавят сигналите още във въздуха. А тя е жена с опит - с италианско гадже в колекцията си, с отракан комисар (с когото е минала през леглото); живяла по Европата, красива жена (демек, това не й е първитя ухажор в живота)...
   И Левчо -  закуски, кафенца, шоколадчета, загръщане със сакото, подаръци, любими плакати, теменужки, сюрпризи... Е-е-е-е-е! От чам да беше, щеше да се усети! smile3555 Това е супер нереално! Йомер с право си ревнува човекът. Някой си кол за домати ще подарява на гаджето му ателиета и моливи ей така от колегиалност... Открито в прав текст й каза, че Левент я сваля, а тя със супер невинна физиономия вдига вежди и вика: "Глупости! Няма такова нещо!"
   Или се прави на разсеяна, или е адски тъпа... Нито едното от двете не е комплимент за героинята. Така че... да вземат да пооправят тоя момент вече, че е супер нелеп и неестествен. (Не обвинявам за всичко това Туба, моля ви! Peace Peace Peace Не рипайте веднага! Виновни са сценаристките! За кой ли път...)

   И още един момент от последната серия... видяхте ли погледа на Чич, когато се промъкна тайно зад гърба на Елиф? Как мереше с поглед стъкления парапет и след това краката й - от обувките до коленете... Направо го сърбяха ръцете да я преметне долу на паважа, ако питате мен! Ама явно изчисли, че не му е изгодно за момента. Нищо свято няма за този, ей! Наистина е скъсал оковите, както сам каза.

   П.П. Току-що видях... и тъй като съм една от 4-те дами, нехаресващи сериала (както вероятно точно ни е преброила Мариянка), от днес нататък официално се признавам за глупак. Поне Миранда така каза.
Не гледам сериала ,не съм изтледала нито  един клип и превод от теб на разни трейлъри и д.р
Чудя се ,защо превеждаш на хора ,които не те уважават  newsm78Използват знанията ти и после bash

 newsm51

[/quote]   Дочи, сега видях, че си се обърнала лично към мен.
Скрит текст:
   Първо, моето мнение се различава от твоето по отношение на сериала. Да, аз НЕ ГО ХАРЕСВАМ, но не до степен да не го гледам. Причината е Енгин, естествено. Многократно писах за възхищението, което изпитвам от играта му и от образа, който прави тук. А ти щом не го гледаш, наистина няма как да разбереш или да бъдеш съпричастна на това, което правя.
   Продължавам да превеждам, независимо от отношението към мен. Не съм от тези, които вземат емоционални решения и току напускат темата с гръм и трясък, и сбогувания, а после се връщат през задния вход. Независимо, че наистина не всички ме разбират и уважават, аз уважавам всички и точно с преводите и постовете си доказвам, че е така.
   Освен това, моят "муз" не ме е разочаровал с нищо  и аз правя всичко по силите си и останалият свят да види какво малко чудо е той. Въпреки че за мен като "фен-ветеран", КРА е по-слаб проект от предишните му, много мои приятели откриха Енгин именно чрез него. Прекрасно осъзнавам, че не всички хора имат същите критерии и очаквания от един сериал като мен и го гледат със съвсем други очи. За тях той е очарователен и приятен за гледане. И всички досега са наистина запленени от образа на Йомер. И съответно се интересуват от други проекти на Енгин. За мен това е достатъчно.
   А в темата сме хора всякакви, с всякакви вкусове и аз нямам никакъв проблем с това, че съм от "опозицията". Приятно ми е да чета всякакви мнения, стига да няма лични обиди. Оценявам и изпитвам удоволствие от умно написани мнения, от пиперливи фрази, от приятелски поднесена критика. Това е.

# 52
  • Мнения: 1 953
Скрит текст:
  На мен пък друго ми издиша в образа на Елиф и то в последния епизод.
   Абе, може ли една трийсет и кусур годишна жена да не се усеща, когато я сваля един мъж?????? newsm09 Ами че то 15-годишните тийнейджърки моментално улавят сигналите още във въздуха. А тя е жена с опит - с италианско гадже в колекцията си, с отракан комисар (с когото е минала през леглото); живяла по Европата, красива жена (демек, това не й е първитя ухажор в живота)...
   И Левчо -  закуски, кафенца, шоколадчета, загръщане със сакото, подаръци, любими плакати, теменужки, сюрпризи... Е-е-е-е-е! От чам да беше, щеше да се усети! smile3555 Това е супер нереално! Йомер с право си ревнува човекът. Някой си кол за домати ще подарява на гаджето му ателиета и моливи ей така от колегиалност... Открито в прав текст й каза, че Левент я сваля, а тя със супер невинна физиономия вдига вежди и вика: "Глупости! Няма такова нещо!"
   Или се прави на разсеяна, или е адски тъпа... Нито едното от двете не е комплимент за героинята. Така че... да вземат да пооправят тоя момент вече, че е супер нелеп и неестествен. (Не обвинявам за всичко това Туба, моля ви! Peace Peace Peace Не рипайте веднага! Виновни са сценаристките! За кой ли път...)

   И още един момент от последната серия... видяхте ли погледа на Чич, когато се промъкна тайно зад гърба на Елиф? Как мереше с поглед стъкления парапет и след това краката й - от обувките до коленете... Направо го сърбяха ръцете да я преметне долу на паважа, ако питате мен! Ама явно изчисли, че не му е изгодно за момента. Нищо свято няма за този, ей! Наистина е скъсал оковите, както сам каза.

   П.П. Току-що видях... и тъй като съм една от 4-те дами, нехаресващи сериала (както вероятно точно ни е преброила Мариянка), от днес нататък официално се признавам за глупак. Поне Миранда така каза.
Не гледам сериала ,не съм изтледала нито  един клип и превод от теб на разни трейлъри и д.р
Чудя се ,защо превеждаш на хора ,които не те уважават  newsm78Използват знанията ти и после bash

 newsm51

  Дочи, сега видях, че си се обърнала лично към мен.
Скрит текст:
   Първо, моето мнение се различава от твоето по отношение на сериала. Да, аз НЕ ГО ХАРЕСВАМ, но не до степен да не го гледам. Причината е Енгин, естествено. Многократно писах за възхищението, което изпитвам от играта му и от образа, който прави тук. А ти щом не го гледаш, наистина няма как да разбереш или да бъдеш съпричастна на това, което правя.
   Продължавам да превеждам, независимо от отношението към мен. Не съм от тези, които вземат емоционални решения и току напускат темата с гръм и трясък, и сбогувания, а после се връщат през задния вход. Независимо, че наистина не всички ме разбират и уважават, аз уважавам всички и точно с преводите и постовете си доказвам, че е така.
   Освен това, моят "муз" не ме е разочаровал с нищо  и аз правя всичко по силите си и останалият свят да види какво малко чудо е той. Въпреки че за мен като "фен-ветеран", КРА е по-слаб проект от предишните му, много мои приятели откриха Енгин именно чрез него. Прекрасно осъзнавам, че не всички хора имат същите критерии и очаквания от един сериал като мен и го гледат със съвсем други очи. За тях той е очарователен и приятен за гледане. И всички досега са наистина запленени от образа на Йомер. И съответно се интересуват от други проекти на Енгин. За мен това е достатъчно.
   А в темата сме хора всякакви, с всякакви вкусове и аз нямам никакъв проблем с това, че съм от "опозицията". Приятно ми е да чета всякакви мнения, стига да няма лични обиди. Оценявам и изпитвам удоволствие от умно написани мнения, от пиперливи фрази, от приятелски поднесена критика. Това е.

[/quote]
Барисеа newsm51Щастлива съм ,че имам удоволствието да те чета и познавам,макар и виртуално
smile3501Радвам се ,че Енгин има почитателка като теб smile3508
Пиши по-често   bouquetЕнгин  го заслужава newsm51

# 53
  • Мнения: 23 286


Добро утро момичета  Two Hearts

Успешна нова работна седмица !

Днес си чакаме  - снимки, трейлър, подсказка, резюме ... въобще достатъчно неща които да обсъждаме до сряда.



# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Здравейте Енгинки. Новата седмица започва да ни приближава към ден сряда. Вчера получихме подарък от феновете много снимки с Енгин. Да видим днес какво ще ни донесе денят. Хем ни е ред, хем ни се пада.

# 55
  • Мнения: 1 647
Хубава седмица и от мен!
Желая на всички много усмивки

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 34 142


Време за закуска: "Чай - геврек - сирене".

http://www.videoclip.bg/watch/398219_mrusni-pari-i-lubov-ep-21-c … ene?playlist=5679

# 57
  • София
  • Мнения: 2 632
Здравейте!  wavey Лека и успешна седмица на всички!  Hug




Да си кажа и аз ...   newsm53
Не си спомням да съм прочела пост, в който някой от редовно пишещите тук да се е отнесъл грубо и непочтително към Барисея.  Thinking Лично аз съм й благодарна за всичко, което прави за темата!  newsm51 Харесват ми аргументираните й коментари, харесвам ентусиазма и настроението с които пише, харесва ми самоиронията й, харесва ми емоцията и въодушевлението, възбудата, с които споделя с нас за нещата, които харесва.  Peace И не харесва!  Joy Още веднъж ще кажа - Благодаря, ти Барисея!   love001  Имаш дар да можеш с хубави думи, красиво и емоционално да изразяваш мислите и чувствата си! Продължавай да го правиш! С нетърпение чакам твоите постове!  newsm03



Скрит текст:
Скрит текст:
  На мен пък друго ми издиша в образа на Елиф и то в последния епизод.
   Абе, може ли една трийсет и кусур годишна жена да не се усеща, когато я сваля един мъж?????? newsm09 Ами че то 15-годишните тийнейджърки моментално улавят сигналите още във въздуха. А тя е жена с опит - с италианско гадже в колекцията си, с отракан комисар (с когото е минала през леглото); живяла по Европата, красива жена (демек, това не й е първитя ухажор в живота)...
   И Левчо -  закуски, кафенца, шоколадчета, загръщане със сакото, подаръци, любими плакати, теменужки, сюрпризи... Е-е-е-е-е! От чам да беше, щеше да се усети! smile3555 Това е супер нереално! Йомер с право си ревнува човекът. Някой си кол за домати ще подарява на гаджето му ателиета и моливи ей така от колегиалност... Открито в прав текст й каза, че Левент я сваля, а тя със супер невинна физиономия вдига вежди и вика: "Глупости! Няма такова нещо!"
   Или се прави на разсеяна, или е адски тъпа... Нито едното от двете не е комплимент за героинята. Така че... да вземат да пооправят тоя момент вече, че е супер нелеп и неестествен. (Не обвинявам за всичко това Туба, моля ви! Peace Peace Peace Не рипайте веднага! Виновни са сценаристките! За кой ли път...)

   И още един момент от последната серия... видяхте ли погледа на Чич, когато се промъкна тайно зад гърба на Елиф? Как мереше с поглед стъкления парапет и след това краката й - от обувките до коленете... Направо го сърбяха ръцете да я преметне долу на паважа, ако питате мен! Ама явно изчисли, че не му е изгодно за момента. Нищо свято няма за този, ей! Наистина е скъсал оковите, както сам каза.

   П.П. Току-що видях... и тъй като съм една от 4-те дами, нехаресващи сериала (както вероятно точно ни е преброила Мариянка), от днес нататък официално се признавам за глупак. Поне Миранда така каза.
Не гледам сериала ,не съм изтледала нито  един клип и превод от теб на разни трейлъри и д.р
Чудя се ,защо превеждаш на хора ,които не те уважават  newsm78Използват знанията ти и после bash

 newsm51

 Дочи, сега видях, че си се обърнала лично към мен.
Скрит текст:
  Първо, моето мнение се различава от твоето по отношение на сериала. Да, аз НЕ ГО ХАРЕСВАМ, но не до степен да не го гледам. Причината е Енгин, естествено. Многократно писах за възхищението, което изпитвам от играта му и от образа, който прави тук. А ти щом не го гледаш, наистина няма как да разбереш или да бъдеш съпричастна на това, което правя.
   Продължавам да превеждам, независимо от отношението към мен. Не съм от тези, които вземат емоционални решения и току напускат темата с гръм и трясък, и сбогувания, а после се връщат през задния вход. Независимо, че наистина не всички ме разбират и уважават, аз уважавам всички и точно с преводите и постовете си доказвам, че е така.
   Освен това, моят "муз" не ме е разочаровал с нищо  и аз правя всичко по силите си и останалият свят да види какво малко чудо е той. Въпреки че за мен като "фен-ветеран", КРА е по-слаб проект от предишните му, много мои приятели откриха Енгин именно чрез него. Прекрасно осъзнавам, че не всички хора имат същите критерии и очаквания от един сериал като мен и го гледат със съвсем други очи. За тях той е очарователен и приятен за гледане. И всички досега са наистина запленени от образа на Йомер. И съответно се интересуват от други проекти на Енгин. За мен това е достатъчно.
   А в темата сме хора всякакви, с всякакви вкусове и аз нямам никакъв проблем с това, че съм от "опозицията". Приятно ми е да чета всякакви мнения, стига да няма лични обиди. Оценявам и изпитвам удоволствие от умно написани мнения, от пиперливи фрази, от приятелски поднесена критика. Това е.

[/quote]

Последна редакция: пн, 10 ное 2014, 10:13 от Dilemi

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 2 632
Енгин и неговите герои Кадир, Мустафа, Керим, Текин, Йомер.  newsm53







X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт