Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 292

  • 42 043
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 966
Хората са казали: "Накажи глупака с мълчание" и мили момичета от днес ще се придържам стриктно към тази мъдрост!
 Hug Hug Hug

Мило момиче, ще се припозная в обръщението ти и ще ти благодаря за мъдрото решение.  Hug

# 31
  • Мнения: 716
  На мен пък друго ми издиша в образа на Елиф и то в последния епизод.
   Абе, може ли една трийсет и кусур годишна жена да не се усеща, когато я сваля един мъж?????? newsm09 Ами че то 15-годишните тийнейджърки моментално улавят сигналите още във въздуха. А тя е жена с опит - с италианско гадже в колекцията си, с отракан комисар (с когото е минала през леглото); живяла по Европата, красива жена (демек, това не й е първитя ухажор в живота)...
   И Левчо -  закуски, кафенца, шоколадчета, загръщане със сакото, подаръци, любими плакати, теменужки, сюрпризи... Е-е-е-е-е! От чам да беше, щеше да се усети! smile3555 Това е супер нереално! Йомер с право си ревнува човекът. Някой си кол за домати ще подарява на гаджето му ателиета и моливи ей така от колегиалност... Открито в прав текст й каза, че Левент я сваля, а тя със супер невинна физиономия вдига вежди и вика: "Глупости! Няма такова нещо!"
   Или се прави на разсеяна, или е адски тъпа... Нито едното от двете не е комплимент за героинята. Така че... да вземат да пооправят тоя момент вече, че е супер нелеп и неестествен. (Не обвинявам за всичко това Туба, моля ви! Peace Peace Peace Не рипайте веднага! Виновни са сценаристките! За кой ли път...)

   И още един момент от последната серия... видяхте ли погледа на Чич, когато се промъкна тайно зад гърба на Елиф? Как мереше с поглед стъкления парапет и след това краката й - от обувките до коленете... Направо го сърбяха ръцете да я преметне долу на паважа, ако питате мен! Ама явно изчисли, че не му е изгодно за момента. Нищо свято няма за този, ей! Наистина е скъсал оковите, както сам каза.

   П.П. Току-що видях... и тъй като съм една от 4-те дами, нехаресващи сериала (както вероятно точно ни е преброила Мариянка), от днес нататък официално се признавам за глупак. Поне Миранда така каза.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Аз пък видях в това, че Елиф се захвана с работа, желание да забрави за всичките си проблеми! И наистина успя да не мисли за друго освен за работата си! Затова и започна да твори в ателието си!
Искрено ти съчувствам, че правиш нещо с не достатъчно удоволствие!
Нещо обърка темите newsm78Тук не е КРА :naughty


Май ти обърка нещо - тук са всички проекти на Енгин. Настоящият е "Мръсни пари и любов". Точно него обсъждаме. "Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти"

# 33
  • Мнения: 23 287


Тук обсъждаме   „Kara Para Aşk” като цялостен проект, както и героите в него... какъв е проблема  newsm78

# 34
  • Мнения: 599
Барисея, изобщо не съм казала, че хората, които не харесват КПА са глупаци!
Просто отказвам да отговарям на глупави провокации!!!
Това е!
Мариянка, Марта благодаря Ви Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 4 966
Ееее ...
Скрит текст:
май прибързано се зарадвах и изказах благодарност. Явно имаме нужда от още пояснения ние, дето можеш да ни накажеш само с мълчание...
Както и да е, аз не съм мъдра и обещания за мълчание не давам! Ще си дърдоря за собствено удоволствие. Simple Smile



Колкото и да ми е тъжно, в този сериал отново не получих това, за което мечтаех - взаимна любов на герой на Енгин с екранната героиня...  smile3545 Елифчето е много декларативна, милата, ама слабо подлатена откъм действия.
Барисеа, хич и не и се чудя аз на Елиф за неадекватностите... Тя нали е емоционален ураган, няма време да се замисля за фини подробности и чужди емоционални послания и сигнали. Simple Smile) Щом и е кеф, значи си го е заслужила - с какво и как не е нужно да си обяснява. Simple Smile) А пък на Йомер щом не му е кеф, значи му е ред да се извини за липсата на разбиране от своя страна! Толкуз! Simple Smile)

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 22:01 от marytza

# 36
  • Мнения: 23 287


Тоя не е изнасял скоро лекции ...  ooooh!

Нещо в негов стил  newsm09


Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 599
Марица, и ти не си човек, който мога да си позволя да нарека глупак! Ако така си разбрала поста ми - кофти! Така се получава при виртуалното общуване! И аз казах, че ще мълча само когато се опитват да ме провокират глупаци!
Относно Елиф - забележете, че тя се стресна, когато осъзна, че Йомер е ядосан от постъпката на Левент! Започна да обяснява, че това ателие е от фирмата и не е направено лично от Левент! Според мен тя не осъзна добре жеста на Левент! Помисли си, че той иска да й осигури добри условия за да създаде новата колекция, защото закъсняват с нея за предколедното пазаруване!
А Йомер се ядоса с право, но пък тази липса на доверие в Елиф е това, което нея я подразни, според мен! Все пак те са вече гаджета и той не би трябвало така да я обвинява, че си разказва тайните и на Лево!

# 38
  • Мнения: 4 966
Миранда, грешно си ме разбрала. Елиф слабо ме интересува. Още от времето, кагото направи Йомер на нищо и никакво за това, че я бил предал (финала на 9-и еп., струва ми се). Тая жена няма да се отърве нито от егоцентризма, нито от свръхартистизма си. Заложени са в сценария като неизменни черти и никакви декларации от нейна страна колко много обича Йомер няма да ме убедят, че наистина е така. Simple Smile)) Единственото, което ме вълнува, е непрекъснатото принуждаване на Йомер да се извинява за всички емоционални изблици и неадекватности на любимата си. Но това като че ли е основна черта на всички положителни герои в труските сериали - да се оставят да се смятат за виновни по презумпция. Simple Smile
Както и да е, това са си мои невчесани мисли, с които няма нужда да се обременяваш.

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 22:26 от marytza

# 39
  • Мнения: 599
Марица, обърни внимание, че Йомер не се извини на Елиф за реакцията си в ателието! Това според мен показва, че не е толкова вярно, че СЦ ще го карат винаги да се извинява за всичко! Не ми се струва, че съвсем точно преценяш ситуацията!
Твое право е да не те интересува Елиф! На мен пък героинята й много ми харесва! Изобщо не я виждам като човек, който е егоцентрик! Напротив - за мен тя е много топъл и всеотдаен човек, готов на всичко за любимите си хора! Въпрос на виждане, според мен!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143


Имам предложение: Да спрем да си пишем на инат. А да обичаме на инат - имаше май такъв филм.

# 41
  • Мнения: 4 966
Именно. Simple Smile)) Изобщо не ми се спори за нея и нейните достойнства. В моите очи тя отдавна загуби тези, които показа в първите 5 серии. Радвай и се, обичай си я, възхищавай и се, само недей да наричаш тези, които НЕ я харесват глупаци за това, че не я харесват. Нали точно това искаш - всеки да има право на мнение? Е, достатъчно е да приемеш, че има и такива, които могат да не харесат героинята Елиф по свои си причини. Що се отнася до стила на изразяване, всеки има свой. У едни е по-остър, у други - подплатен с хумор. Това не променя отношението им - неодобрение на характера на героинята такъв, какъвто го виждат и преценяват от екрана.
За мен взаимната любов между героите отново не се получи - този път не заради актрисата (или режисьорските изисквания към нея), а заради героинята. Съмнявам се, че тепърва Елифче ще успее да ме убеди, че е способна да мисли за другиго, освен за себе си и собствените си проблеми. Само думи не стигат. А дори без думи, делата са достатъчни.

Последна редакция: нд, 09 ное 2014, 22:47 от marytza

# 42
  • Мнения: 599
Мариянка, страхотно предложение!  Hug
Аз поне уважавам всеки, който се е отнесъл нормално към мен!
Би било страхотно в темата да е весело и въпреки различията ни да се уважаваме!  Peace
Марица, къде видя, че наричам тези, които не харесват Елиф глупаци??? Изобщо не е така! Говоря за открито нападателните постове, които са отправяни към мен, а те наистина не са малко! Тях наричам глупави! Мисля, че можеш да направиш разликата!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 143



https://www.youtube.com/watch?v=GVmrPKMstgA

Ново - "Карам те да почувстваш моята любов".

# 44
  • Мнения: 4 966


Я да си оплакнем очите с един спомен от недалечното минало. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт