За секса(малко мръсничко)

  • 175 213
  • 977
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 650
Аз четох малко от книгата и то точно заради големия шум покрай това "събитие"...филма не бих си причинила.  Обобщено - на авторката фантазиите са толкова постни, че все едно да си поръчаш рокля пепит, а да получиш зайчето с карираните уши Rolling Eyes

# 931
  • Мнения: 46 610
...все едно да си поръчаш рокля пепит, а да получиш зайчето с карираните уши Rolling Eyes

 Joy Joy Joy

Джейми Дорнан е много симпатично момчурляче, ама тая роля хич не му пасва...

На мен ми стана жал за него, личи си колко неудобно се чувства в ролята. Ама за пустата слава и пари какво ли не прави човек.

# 932
  • Мнения: 1 111
В книгата сцените са описани много цветно, а филма е нищо и половина. И аз бях от тези, които очакваха много, но за съжаление не бяха удовлетворени.

# 933
  • Мнения: 2 814
Аз четох малко от книгата и то точно заради големия шум покрай това "събитие"...филма не бих си причинила.  Обобщено - на авторката фантазиите са толкова постни, че все едно да си поръчаш рокля пепит, а да получиш зайчето с карираните уши Rolling Eyes
hahaha Да, ама предизвика цяла сексуална революция, явно добре описва тия си фантазии. Четох някъде проучване колко драстично се е повишило търсенето на бдсм артикули и видеонаблюдението на тези практики след излизането на книгата.  Mr. Green

# 934
  • Мнения: 2 650
Ми не знам до колко е добре -аз харесвам  BDSM, обаче авторката до толкова ме приспа, че за малко да престана да го харесвам...и в този смисъл сигурно е поучително четиво  Laughing

# 935
  • Мнения: 2 814
Ми не знам до колко е добре -аз харесвам  BDSM, обаче авторката до толкова ме приспа, че за малко да престана да го харесвам...и в този смисъл сигурно е поучително четиво  Laughing

Е, явно за вече просветените не важи, сигурно действа само на девствени откъм такива практики съзнания.  Laughing

# 936
  • Мнения: 1 111
Уау, един човек до тук да каже, че харесва такъв тип забавление  Crazy

# 937
  • Мнения: 2 814
Този тип забавление си има степени и нюанси, не е рядко срещано, хич даже. Да искаш да те посинят от бой или да ти причинят по друг начин адска болка, е въпрос на особени потребности, но по-грубичко докосване, връзване и подобни доминации са доста разпространени.

# 938
  • Мнения: 46 610
Този тип забавление си има степени и нюанси, не е рядко срещано, хич даже. Да искаш да те посинят от бой или да ти причинят по друг начин адска болка, е въпрос на особени потребности, но по-грубичко докосване, връзване и подобни доминации са доста разпространени.

Абсолютно. Сигурна съм, че повечето двойки са пробвали част от нещата много преди книгата.
Иначе за боя и според мен съвсем малко хора го харесват. Включително и да са на мястото на удрящия. Моят мъж е доста либерален, но като изгледа филма коментарът му беше - И какво? Сега се чувства повече мъж ли?

# 939
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Този тип забавление си има степени и нюанси, не е рядко срещано, хич даже. Да искаш да те посинят от бой или да ти причинят по друг начин адска болка, е въпрос на особени потребности, но по-грубичко докосване, връзване и подобни доминации са доста разпространени.

Абсолютно. Сигурна съм, че повечето двойки са пробвали част от нещата много преди книгата.
Иначе за боя и според мен съвсем малко хора го харесват. Включително и да са на мястото на удрящия. Моят мъж е доста либерален, но като изгледа филма коментарът му беше - И какво? Сега се чувства повече мъж ли?
Моя заспа!!!! Пуснах аз филма, седнахме на дивана и по едно време гледам го спи! Толкова му е бил интересен Joy

# 940
  • Мнения: 1 111
Харесвам по- грубото докосване, лекото до умерено стискане и захапване, но не и да ме връзват или да ме пляскат.

# 941
  • Другата България
  • Мнения: 37 776
Този тип забавление си има степени и нюанси, не е рядко срещано, хич даже. Да искаш да те посинят от бой или да ти причинят по друг начин адска болка, е въпрос на особени потребности, но по-грубичко докосване, връзване и подобни доминации са доста разпространени.

Абсолютно. Сигурна съм, че повечето двойки са пробвали част от нещата много преди книгата.
Иначе за боя и според мен съвсем малко хора го харесват. Включително и да са на мястото на удрящия. Моят мъж е доста либерален, но като изгледа филма коментарът му беше - И какво? Сега се чувства повече мъж ли?
Моя заспа!!!! Пуснах аз филма, седнахме на дивана и по едно време гледам го спи! Толкова му е бил интересен Joy
Joy Днес направо къртиш миФки!
А ти се беше наточила ли?

# 942
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
А ти се беше наточила ли?
Не, моя мъж ако ми отвърти един, каквито се ОПИТВА Джейми Дорнан във филма и ще ме разглоби. Изобщо няма да бъде "болката е само в главата ти" hahaha hahaha hahaha

# 943
  • Мнения: 6 214
Аз на него дали няма да му рекна, че болката е само в кайсиите му.  Laughing Laughing

# 944
  • София
  • Мнения: 35 328
Аз на него дали няма да му рекна, че болката е само в кайсиите му.  Laughing Laughing
hahaha Joy
Точно!

Янтре, да не си гледала китайската версия по торентите . Бая е орязана.

Общи условия

Активация на акаунт