"Черна роза" /Karagul/ по ТВ 7 и FOX TV - тема 2

  • 77 604
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 541
Да добавя и за Асъм...и там нещата не са ми много реални....добре, установи се, че няма да ходи чак до Истанбул, но как ще се отдели от майка си....та тя дори устата му бършеше при хранене newsm78 При по-дълго разстояние пеш, винаги някой го подкрепяше newsm78 Интересно ми е как се е справил сам, петък не е далеч Grinning, мисля, че серията ще е много интересна smile3521

# 241
  • Мнения: 9 541
Кога ли ще ни покажат и повечко от живота на Ръза, милият, все на заден план стои и служи като местния палячо hahaha

# 242
  • Мнения: 485
Hug
Добавям още кафе, че нещо не ми стигна това на Ангела Hug Wink



От ново сформираните двойки по на сърце ми са Йозлем и Касъм Peace Нещо при Нарин и Огюз ми липсва, не ги чувствам някак newsm78 Любовта на Огюз от години, още щом "зърнал" Нарин, не ми се вижда много реална, още повече, че това научаваме сега, след много време, в което нищо не се е случило между двамата newsm78 Писах вече, че не ми е реална ситуацията...влюбваш се, зарязваш жена и дете и чакаш години да се доближиш до любовта си Joy Joy Joy Joy,  това все пак е улегнал мъж, с много мъжка и рискова професия, такива сърдечни трепети във времето и само отдалеч,ми се виждат странни Thinking



    
Лиа  Hug, пак си сложила много красива картина, благодаря!  newsm51

     Аз мисля, че Оуз е останал, защото тайно се е надявал един ден да му се усмихне щастието. Той сигурно е знаел за "семейното положение" на Нарин и за другата (официалната) съпруга на Мурат.  Thinking Капитанът, всъщност, започна да ухажва Нарин чак след първата вест за смъртта на Мурат. А, сега вече, тя е наистина свободна (според религиозния канон) и той се осмели да й направи предложение...

    Намерих интересни снимки на Мерт Язъджъолу. Заради атрактивното му обкръжение, първата шеговито съм я озаглавила "Барабар Петко с мъжете..."  hahaha hahaha hahaha


  
А красивата чернобяла фотография на това още по-красиво момче, ми напомни, че в Турция го оприличават на холивудския актьор от недалечното минало Джеймс Дийн.


    
За него съвременен американски журналист казва: "Мислех, че е легенда, но той се превърна в религия..."
   
   
Скрит текст:

    

    

     Джеймс Дийн (1931 - 1955) е американски актьор, два пъти номиниран за Оскар (след смъртта си), посмъртно награден със Златен глобус, който се е превърнал в идол на американското кино и е получил статут на легенда след ненавременната си смърт. (Загинал е на 24-годишна възраст при автомобилна катастрофа, докато е карал с бясна скорост новото си "Порше".) Изиграва само 3 сериозни роли преди смъртта си - във филмите „Бунтовник без кауза“ (Rebel Without a Cause), „На изток от рая“ (East of Eden) и „Гигант“ ( Giant).

    
Харесах си в нета един цитат за него.

    "Джеймс Дийн е драматичен герой в собствената си житейска история. Неговият живот може да се обобщи просто - живя шеметно, умря млад. Но толкова години след неговата смърт той си остава икона както в киното, така и в модата. Джеймс Дийн е олицетворение на елегантност и модел за подражание на няколко поколения. Под негово влияние се ражда т.нар. „cool стил“ в модата, за който е характерен небрежният, но семпъл външен вид. Дънки, бяла тениска и разкопчана каубойска риза; цигара, рокерско кожено яке с вдигната яка – всичко това допринася за запленяващия образ на бунтаря. Подобен вид се е смятал за доста смела постъпка през 50-те години в САЩ."

    
Акцентираният текст дали не се отнася за някого сега, 50 години по-късно?  Joy Joy Мерт, май, му подражава дори и в очилата и (понякогИЖ) в прическата...  Grinning

    

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 13:44 от ангела 33

# 243
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, наистина Мерт /Баран/ е хубаво момче и чудесно се справя с ролята си! newsm10 smile3521

Пишеш:  Аз мисля, че Оуз е останал, защото тайно се е надявал един ден да му се усмихне щастието. Той сигурно е знаел за "семейното положение" на Нарин и за другата (официалната) съпруга на Мурат.  Thinking Капитанът, всъщност, започна да ухажва Нарин чак след първата вест за смъртта на Мурат. А, сега вече, тя е наистина свободна (според религиозния канон) и той се осмели да й направи предложение...


След като Нарин е омъжена макар и само с имамски брак /без малко да напиша имам-баялдъ-ски брак ooooh! hahaha/ и Огюз знае това, ми е чудно за неговите "надежди", то не е година, не са две, Баран  вече е на  19, а Нарин поне година-две преди това се е "омъжила" за Мурат Mr. Green Та Огюз чака около 20 години да го огрее щастието Laughing, направо не е за вярване newsm09

А брат му - Сердар - в противоположното положение - две сестри близначки влюбени едновременно в него, Майя е много напориста, въпреки, че гаджето на Сердар е сестра й Wink И тук е много любопитно как сценаристите виждат продължението на този драматичен триъгълник newsm78 Може пък и Сердар да предприеме нещо newsm78

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 16:57 от lia-martin

# 244
  • Мнения: 9 541



OMAR AKRAM - Angel of Hope

# 245
  • Мнения: 485
Скрит текст:
Ангела Hug, наистина Мерт /Баран/ е хубаво момче и чудесно се справя с ролята си! newsm10 smile3521

Пишеш:  Аз мисля, че Оуз е останал, защото тайно се е надявал един ден да му се усмихне щастието. Той сигурно е знаел за "семейното положение" на Нарин и за другата (официалната) съпруга на Мурат.  Thinking Капитанът, всъщност, започна да ухажва Нарин чак след първата вест за смъртта на Мурат. А, сега вече, тя е наистина свободна (според религиозния канон) и той се осмели да й направи предложение...

След като Нарин е омъжена макар и само с имамски брак /без малко да напиша имам-баялдъ-ски брак ooooh! hahaha/ и Огюз знае това, ми е чудно за неговите "надежди", то не е година, не са две, Баран  вече е на  19, а Нарин поне година-две преди това се е "омъжила" за Мурат Mr. Green Та Огюз чака около 20 години да го огрее щастието Laughing, направо не е за вярване newsm09
Скрит текст:
Цитат
А брат му - Сердар - в противоположното положение - две сестри близначки влюбени едновременно в него, Майя е много напориста, въпреки, че гаджето на Сердар е сестра й Wink И тук е много любопитно как сценаристите виждат продължението на този драматичен триъгълник newsm78 Може пък и Сердар да предприеме нещо newsm78

    Не знам, Лиа, възможно е Оуз да се е надявал, че Мурат ще освободи Нарин от фиктивния религиозен брак. Още повече, като е знаел, че Мурат не живее с нея.  newsm78 Вероятно, по-нататък ще се изясни и тази ситуация...  Thinking
Цитат
А брат му - Сердар - в противоположното положение - две сестри близначки влюбени едновременно в него, Майя е много напориста, въпреки, че гаджето на Сердар е сестра й Wink И тук е много любопитно как сценаристите виждат продължението на този драматичен триъгълник newsm78 Може пък и Сердар да предприеме нещо newsm78

Снимката, която си публикувала, е новата фотоподсказка за 60 епизод.

(Her şeyden habersiz Ada'yı bekleyen Serdar'ı neler bekliyor?)
Тъй като Сердар не е наясно с всичко, какво ли го очаква от страна на Ада?

И няколко усмихнати фотки зад кадър, които реших да озаглавя забавно...

Майка и син - като рекламни лица.  Grinning
Скрит текст:

    Актьорите Хулия Дуйяр и Джан Атак пред афиша на нейния нов игрален филм "Делиха" (който вече е по кината в Турция).

Храбреците, които искат да опитат женското "жило" на Шамверди...  hahaha

Когато Кендал не е наблизо!  Joy

                            
Топла, уютна и приятна вечер на всички!  Hug

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 19:19 от ангела 33

# 246
  • Мнения: 9 541
Интересен пост, Ангела Hug Peace
Пишеш: ......възможно е Оуз да се е надявал, че Мурат ще освободи Нарин от фиктивния религиозен брак. Още повече, като е знаел, че Мурат не живее с нея.  newsm78 ...... 20 години надежда? Много търпелив и много влюбен тоз Огюз Heart Eyes, нали чак в днешно време й призна любовта си Laughing

Благодаря ти за обяснението под снимката на Сердар Peace Аз не разбирам какво пише под снимките и затова ги ползвам за изразяване на някоя моя мисъл Joy Joy Joy Ада ще предприеме нещо, да не би да му предложи да се гаджоса с Майя? Shocked Такава постъпка не бих разбрала newsm78

# 247
  • Мнения: 485
Интересен пост, Ангела Hug Peace
Пишеш: ......възможно е Оуз да се е надявал, че Мурат ще освободи Нарин от фиктивния религиозен брак. Още повече, като е знаел, че Мурат не живее с нея.  newsm78 ...... 20 години надежда? Много търпелив и много влюбен тоз Огюз Heart Eyes, нали чак в днешно време й призна любовта си Laughing

Благодаря ти за обяснението под снимката на Сердар Peace Аз не разбирам какво пише под снимките и затова ги ползвам за изразяване на някоя моя мисъл Joy Joy Joy Ада ще предприеме нещо, да не би да му предложи да се гаджоса с Майя? Shocked Такава постъпка не бих разбрала newsm78

    Възможно е, да му предложи да е разделят и така Сердар ще остане ...ничий.  Grinning Горкият той!  Sad Мисля, че в крайна сметка,  Сердар ще бъде с Ада, а Мая ще се примири и ще се оттегли...  Peace
   Историята на Оуз, надявам се, тепърва да ни я разкажат в подробности.  Thinking Щото засега, наистина малко "увисва"...  Naughty

# 248
  • Мнения: 9 541
Мдаа, чудесен вариант, Ангела Hug Peace, така и Сердар ще се опомни и ще се запита коя от сестрите Шамверди обича истински Heart Eyes
Каква щуротия ми хрумна, само на мен може да ми дойде такава "гениална" мисъл Mr. Green hahaha hahaha hahaha, Сердар се жени за Ада, а Майя, която не може без него, му става жена с църковен брак Mr. Green Е това ще е върхът на сладоледа #Crazy Да дойдеш от Истанбул, за да станеш кума  newsm17
Дано тази идея не я възпpиемат и сценаpистите Praynig Praynig Praynig

# 249
  • Мнения: 9 541
Опомни се...

Виждам грижливо съхраняван хаос.
Разхождам се и някой шепне ми, за жалост.
Усмихвам се и вдигам своя поглед,
намирам те и започва поредният ми полет.
Нашепвам ти и се преструвам,
отвръщам се, за да не те вълнувам.
Играя, за да не бъда себе си.
Залъгвам те, за да повярваш сам на себе си.
Оплитам те в мрежите си крехки.
Запечатвам реакциите ти с насмешки.
Показвам ти изхода с надежда,
отправяш се към него и ме поглеждаш.
Спираш се и се обръщаш с гръб към входа,
поглеждаш ме, но не със злоба.
Изпращаш ми сигнали с очарование,
изпълнени са те със обожание.
Правиш крачка към мен и после втора, трета...
вярваш, че може би съм твоята Жулиета.
Недей, Любов, умолявам те, ти - спри се,
лъжа те, ти - опомни се!

Савина Димитрова

И горното не пожелавам на никого от тях:

# 250
  • Мнения: 9 541



http://www.vbox7.com/play:529c8c91

Музика от филма Осъдени души

# 251
  • Мнения: 9 541
Ада и Денис се сприятелиха, нали и двете се вироглави  hahaha

# 252
  • Мнения: 9 541
Комедията, която ще чакаме в началото на 2015 г. Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 9 541


Казват, че противоположностите се привличат....Ада - избухлива, твърдоглава, нетърпелива, авантюристка и Сердар - спокоен, уравновесен, изчаквателен, но и двамата са с добри сърца Peace

# 254
  • Мнения: 13 444
ангела, lia - какъв хубав диалог сте спретнали! Hug Hug
ангела, благодаря за уточнението. Peace Разбира се може да е Адана - не съм ходила там, но не очаквах, че имат и такъв модерен мост! Peace
А за мен, Мерт е далече по красив от Джеймс ДийнHug Но за времето си ДД наистина е бил икона, олицетворение на непокорния младеж, модел за тогавашното костюмирано поколение със зализани алабросчета... Joy Joy Joy И освен това в Мерт няма нищо бунтарско - той е просто едно много объркано момче, заради отвратителните обстоятелства около семейството му и нечовешките средновековни традиции. #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт