"Черна роза" /Karagul/ по ТВ 7 и FOX TV - тема 2

  • 77 635
  • 739
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 541

60 еп.

Жу Hug

# 256
  • Мнения: 9 541
и още от 60 еп.:





Оф, някои снимки мисля, че са пускани от Ангела и Жу Hug Hug, afedersiniz Stop

# 257
# 258
  • Мнения: 9 541
Ще познаете ли тази артистка?: Sebahat Кumaş /Мелек/

# 259
  • София
  • Мнения: 440
Като пояснение към снимките от фрагмана, на които ясно се вижда, че действително е заснет в градския парк на Адана, който сам по себе си е известен обект на ландшафтното проектиране и инженерство.
Адана, градският парк, мостът Синан паша, от другата страна на река Сейхан новата часовникова кула и хотел Шератон.
Скрит текст:
Адана е петият по големина град в Турция, метрополия на регион Чукурова, най-богата икономически област в Турция. Културен и образователен център, в провинцията се намира и авиобазата на НАТО Инджирлик, както и свързаният с нея Американски университет (клон на Масачузетския технологичен институт) и принадлежащите му библиотеки и информационни възможности по американски образец. Наред с множеството запазени исторически и археологически паметници в провинцията, в областния център се намира и най-голямата джамия в Турция – Сабанджъ, построена по подобие на Синята джамия в Истанбул и декорирана като Сюлеймание в Одрин. Тя е отворена за поклонение през 1998 г. Адана се счита и за втория по значимост център на киноиндустрията в Турция, не случайно там се провежда и известният международен кинофестивал “Златната топка”.
Извинявам се, ако намесата ми в темата е неуместна, ала снощи случайно надзърнах и попаднах на коментарите за мястото на снимките.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 02:10 от milena d

# 260
  • Мнения: 485
Добро утро!  Peace

    Днес американците празнуват Деня на благодарността, но нищо не ни пречи и ние да се присъединим към благородната символика на този празник.  thumbsup
    
Скрит текст:


   Затова, благодаря на всички, които се отбиват в темата на "Карагюл", за да споделят мнения, снимки, информация или пък - само да четат и гледат!  smile3525 Благодаря и на създателите на сериала за труда, таланта и амбицията им!  newsm10

  
Още една снимка на Джан Атак/Асъм от "серията" "Майка и син"...  Grinning


      
.... и интересен автошарж, който Месут Акуста е публикувал в Инстрагама си.  Peace


    
Желая ви интересен и приятен "последен четвъртък от ноември"!  Laughing
 

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 13:02 от ангела 33

# 261
  • Мнения: 5 476
Добро утро! Резюме излезе ли?

# 262
  • Мнения: 9 541
Добро утро! Резюме излезе ли?
Hug Hug Hug

Тигаса Hug, резюмето е на 16 страница, където веднага след него и ти имаш няколко поста Heart Eyes

Миленка Hug, благодаря за написаното за Адана, човек, който не е посещавал тези места, винаги има какво любопитно и интересно да научи Peace  bouquet И моля те, престани да се извиняваш, когато пишеш пост или мнение в темата Heart Eyes

Ангела Hug и аз да кажа , че имаме възможността да следим такъв интересен сериал, благодарение на хора като теб и Кеии Hug и всички онези, които допринасят за това, че въпреки трудностите, вече стигнахме до 60 епизод Peace

Обедното кафе пристига hahaha

Имам чувството, че не съм гледала майката на Джан Атак някога newsm78

# 263
  • Мнения: 485
Лиа  Hug, и аз отново ти благодаря, че така борбено и неуморно поддържаш темата!  newsm51 Поздравителната ти честитка е много красива, мерси.  thumbsup

Скрит текст:
Добро утро!  Peace

    Днес американците празнуват Деня на благодарността, но нищо не ни пречи и ние да се присъединим към благородната символика на този празник.  thumbsup
    
Скрит текст:


   Затова, благодаря на всички, които се отбиват в темата на "Карагюл", за да споделят мнения, снимки, информация или пък - само да четат и гледат!  smile3525 Благодаря и на създателите на сериала за труда, таланта и амбицията им!  newsm10
 
Още една снимка на Джан Атак/Асъм от "серията" "Майка и син"...  Grinning


      
Скрит текст:
.... и интересен автошарж, който Месут Акуста е публикувал в Инстрагама си.  Peace


    
Желая ви интересен и приятен "последен четвъртък от ноември"!  Laughing
 
    Слагайки снимката, се опитах да се пошегувам, като направих асоциация с  тази, която публикувах вчера. Затова ги обединих в една "серия", която нарекох "Майка и син" (визирайки Емине и Асъм). Нали Хулия Дуйяр и Джан Атак заедно позират пред афиша на новия й игрален филм "Делиха".
Цитат



  
Има нова фотоподсказка за 60 епизод.  Peace

(Aynı sırrı paylaşan Ebru ve Baran'ın yakınlaşmaları Narin'in korkularını tetikliyor.)
Тайните, които си споделят Ебру и Баран, са причина страховете на Нарин още повече да избуят.

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 13:42 от ангела 33

# 264
  • Мнения: 13 514
Като пояснение към снимките от фрагмана, на които ясно се вижда, че действително е заснет в градския парк на Адана, който сам по себе си е известен обект на ландшафтното проектиране и инженерство.
Адана, градският парк, мостът Синан паша, от другата страна на река Сейхан новата часовникова кула и хотел Шератон.
Извинявам се, ако намесата ми в темата е неуместна, ала снощи случайно надзърнах и попаднах на коментарите за мястото на снимките.
Милена, винаги си била много полезна, в който и форум да влезеш! Hug Hug Радвам се на поясненията ти, защото така научаваме хем повече детайли за Турция, хем и за любимия филм.  bouquet Появявай се по-често! Hug

# 265
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, умрях да се смея на собствената си глупост rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ако Хулия изглеждаше така например

 ,

щях да вържа нещата hahaha, но снимката от афиша въобще не я свързах с нашата Емине  ooooh! ooooh! ooooh! Реших, че е истинската му родителница, също актриса, някои хора като мен, понякога наистина са "албански реотани".....докато загреят smile3514 newsm47

# 266
  • Мнения: 9 541
ПП. Тук познах Хулия,  баш от "Делиха" Heart Eyes





# 267
  • Мнения: 485
  
Жу  Hug, благодаря, че си се отбила!  newsm51 Лиа, чудесно е, че умеем и да се забавляваме в темата...  newsm47

    С тази снимка, днес Едже Услу е поздравила с "Добро утро от Шанлъурфа и Халфети" почитателите си в своя Инстрагам. Поствам я, защото е доста необичайна...  Grinning На нея, актрисата е много одухотворена и красива.  Peace


  
И тъй като се заговорихме за Хулия Дуйяр, прибавям към "серията" още една снимка, която актрисата е публикувала в Инстрагам. На нея пък са отбор "карагюлци" и май трябва да прекръстя фотопоредицата на "Пред афиша"...  Joy

Последна редакция: чт, 27 ное 2014, 14:32 от ангела 33

# 268
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, не мога да повярвам, че жената в жълтата рокля е Хулия Crossing Arms Според мен това е артистката най-в ляво, това не е нашата Хулия...дори ръцете са и твърде слаби newsm78
Погледни и ти, моля те Praynig



и

# 269
  • Мнения: 9 541
Йозлем Джонкер  е родена 1973 год. Shocked Shocked А изглежда мнОго по-млада newsm10

Общи условия

Активация на акаунт