"Черна роза" /Karagul/ по ТВ 7 и FOX TV - тема 2

  • 77 726
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 5 486
Добро утро! Резюме излезе ли?
Hug Hug Hug

Тигаса Hug, резюмето е на 16 страница, където веднага след него и ти имаш няколко поста Heart Eyes

Миленка Hug, благодаря за написаното за Адана, човек, който не е посещавал тези места, винаги има какво любопитно и интересно да научи Peace  bouquet И моля те, престани да се извиняваш, когато пишеш пост или мнение в темата Heart Eyes

Ангела Hug и аз да кажа , че имаме възможността да следим такъв интересен сериал, благодарение на хора като теб и Кеии Hug и всички онези, които допринасят за това, че въпреки трудностите, вече стигнахме до 60 епизод Peace

Обедното кафе пристига hahaha

Имам чувството, че не съм гледала майката на Джан Атак някога newsm78
Извинете! Дълга ми се е видяла седмицата. Сякаш още по-ново чакам.

# 271
  • Мнения: 9 541
Тигаса Hug, няма страшно, важното е, че си прочела вече резюмето на 60 еп. Peace

Не мога да се въздържа да не пусна статия, публикувана от Петан в друга тема за мисленето на някои същества от мъжки род в Източна Турция Mr. Green Mr. Green

Турчин на 54 г. е баща на 32 деца, иска да ги направи 50
 newsm11

http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/turchin-na-54-g.-e-b … apravi-50-6028102

# 272
  • Мнения: 9 541
Само 1 ден до 60 епизод на Черна роза Heart Eyes

# 273
  • Мнения: 9 541


Баран е много разочарован от чичо си, но още повече се сближава с истинската си майка Peace

# 274
  • Мнения: 9 541
И нова снимка, твърде дружелюбна и ведра, за да е от 60 епизод Joy Joy Joy Joy Joy



А следващата е от сета на серията  newsm78




# 275
# 276
# 277
  • Мнения: 485
Добро да е утрото в петък!  thumbsup

  
Да приближим новия епизод на "Карагюл", който ще гледаме довечера, с още една подсказка.

("O kadar yanlış davrandım ki… Amcamın oyununa geldim ben!")
"Толкова много съм се заблуждавал... Чичо си е играл с мене!"

    
Жените от фамилия Шамверди (с малки изключения  Grinning) - зад кадър.



                 Лиа  Hug ,
    
Скрит текст:

    

     това е  Gupse Özay (Гупсе Йозай), която изпълнява главната роля в комедията "Делиха". Тридесетгодишната актриса е и сценарист на филма. Нейната героиня се казва Зелиха, но заради смешните ситуации, в които изпада и самата тя създава, й излиза името "Делиха" (Лудата)
   Хулия Дуйяр е в поддържаща роля в кинотворбата.

                         
На всички пожелавам усмихнат ден!  Peace И - до довечера...  Grinning

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 13:00 от ангела 33

# 278
  • Мнения: 9 541
Здравейте и от мен!

Ангела Hug, толкова рано си писала интересни неща и си ни сложила още фотки за довечера, благодаря ти!  bouquet Само кафе йок, добре, че от сутринта съм изпила три Joy Joy Joy
Спойлерът, предназначен за мен, най-накрая внесе яснота в комедията "Делиха". Браво на главната героиня, която е седнала да напише и сценария и то в най-трудната естетическа форма  - комедията newsm10

Остават няколко часа до началото на 60 епизод, който считам, че ще е много интересен Peace

# 279
  • Мнения: 9 541


"Beni anasız babasız bıraktın!"  - GT: "Ти ме остави сираче без майка!"

Дали Гугълчо ме подвежда? По-скоро бих написала: "Ти ме остави без сестра" newsm78
Айше си има и майка и баба Heart Eyes

# 280
  • Мнения: 485
Лиа  Hug, и аз очаквам епизодът да е наситен с много обрати и да има много ярък емоционален заряд!

   
Появи се още един, нов, фотоанонс.

("Beni anasız babasız bıraktın!")
"Ти ме остави сираче - без майка, без баща...!"

                 
Месут Акуста на снимка - явно, мнооого преди да е станал Кендал Ага.  hahaha

# 281
  • Мнения: 9 541
Ангела Hug, мерси за точния превод под снимката на Сибел и Айше Peace Не съм много съгласна с това изречение, защото Айше си има и майка и баща и баба и дядо, за какво сираче иде реч, че не може да свикне с мисълта, че майка й, всъщност й е баба ли? newsm78

Любопитна съм да видя и Майя и Ада довечера newsm78
Една красива Майя, която ме дразни с постъпките си, всъщност само с тези обаждания и обяснения в любов към Сердар Wink

# 282
  • Мнения: 485


"Beni anasız babasız bıraktın!"  - GT: "Ти ме остави сираче без майка!"

Дали Гугълчо ме подвежда? По-скоро бих написала: "Ти ме остави без сестра" newsm78
Айше си има и майка и баба Heart Eyes
 
Еее, писали сме едновременно...  Heart Eyes Телепатията ни свързва.  Joy

    Айше, вероятно, има предвид, че е смятала родителите си за мъртви. Всъщност, загиналите при земетресението във Ван са майка и баща на Сибел, а на Айше те се падат баба и дядо.
   Как ли ще реагира Флюбената булка Йозлем като разбере, че Айше е дъщеря на Касъм?  hahaha  Като знам, какви "симпатии"  питае към Сибел...  ooooh! Joy

Последна редакция: пт, 28 ное 2014, 13:48 от ангела 33

# 283
  • Мнения: 9 541
Месут Ага в "натюр" Joy Joy Joy ми е много симпатичен Peace. Но и на снимката на Ангела Hug има същия остър и леко облещен поглед, както и в Карагюл newsm78

И Карагюлци се подготвят за зимата, Мелек сложи шапенце Laughing

# 284
  • Мнения: 485
В нета са качили още една серия от "Карагюл" с превод на руски език. Слагам линк за сайт, в който знаещите езика могат да гледат 34 епизод.



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт