КГБ = Клуб на Готините Баби - 151.

  • 87 758
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добрутро и от мен!

Джили, радвам се, че се обади! Как е при вас, докъде го докарахте?

Мойта муза е в отпуска, явно. Или я е хванал мързелът...

Вчера купихме от Лидл много хубави детски книжки по 2.50. "Патиланско царство" и разни други. Много хубаво направени, с хубави илюстрации. Виждат ми се евтини, щото в нашата книжарница една тъничка книжица за Спайдърмен с десетина реда малоумен текст струва 6 лв.

За Малта и аз не съм чула. Но и не ми се ходи в Малта. В момента никъде не ми се ходи. Мразя студ и зима. Искам две седмици снежна зима откъм 20. декември докъм 5. януари. През другото време да вали по планините, да има за скиорите, да не рИват.

# 376
  • Мнения: 7 472
                 Добър ден и от мен! То докато се обърна и станало време за тръстиката!Неда звънна да я закараме на танци и след това на у-ще,че мама още спи.Върнала се е в ранни зори от работа и ние сме на линия! Laughing
                Светалчо,малоумните книжки със Спайдърмен са скъпи ,защото са просто за спайдърмен-а! Mr. Green Тези дето си купила се чудя дали някои родители изобщо ги забелязват! newsm78 Като питам моите възпитаници какво ви четат родителите и направо  #Crazy никой нищо не чете ,най-много на ДВД-то или пред ТВ-то!Децата не знаят елементарни приказки.Това е за съжаление масовата практика!
                Фло ,за Малта се чудя! newsm78 Нищо не обичам самолетите! Laughing
                Джили,слънчо се усмихва,ама ако видиш Витоша как се е забулила и намръщила направо ти става студено!Така е омотана от мъгла и облаци ,че хич не се вижда!
                 Лек ден на всички,че принцесата пристигна и отлитаме по задачките,а аз на тръстиката!

                 PS.Пак забравих да поздравя Кали с добре дошла! Embarassed Така,че се извинявам.Радвам се за новото попълнение в редиците ни! Hug

# 377
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета!  bouquet
Вчера ви пропуснах , че дедко си дойде на обяд. Peace
Хапнахме , помотахме се и излязохме вечерта.
Вчера минах през центъра и гледам магазина на черквата няма хора ,
4-5 жени , викам си да проверя к'во има. К'во са дарили марковите
магазини. И си взех една кафява и една черна чанти и на дедко два
къси панталона , не бях капо. Пък и евтинко , а същевременно ново и
маеково , всички 4 артикула за 10 пари. Party
Днес ходих до пазара , уцелих прИмоция на чорапи. Mr. Green
5 пари - 12 чифта.  Laughing В петък е черен петък всичко с 50% намаление ,
та тогава ще го мятам по големите градове , а следобед из нашето градче. Crazy
Та това до днес и общо взето за седмицата.
Ахааа , изключвайки , че тъкмо да изляза и аплика в коридора се сгромоляса. Mr. Green
За малко да ме очисти и да ядете благо жито.  Joy
И без това ми вадеше очите и не го харесвах , та сега си имам повод да си го
направя как си искам аз.  Laughing
Добре , мечтаете за Малта , ми вземете и за насам помечтайте , да опнете снаги лятото.  Grinning
Е туй то.  Peace Хубав , слънчев и усмихнат ден!  bouquet

# 378
  • Мнения: 1 563

Здравейте готини ! Hug Hug Hug
От сутринта , а и вчера нещо не мога да публикувам писаното от мен.
Сега съм на лаптопа. Стационарният компютър нещо съм го набутала с вируси. Реклами хиляди ме атакуват,забавят интернета и накрая ме изхвърля. Така стана и с Фб.,не мога да влезна от там.
То като навсякъде се врем  hahaha
Сега ще чакам някой от децата да чисти вирусите на мама хакерка... hahaha
Днес из къщи, две перални ,пекох тиква .
Приготвила съм  шевната машината , да видя и нея ,че и тя нещо само ми къса конеца , но и лаптопа  е до нея... hahaha та да видим кога ще стане....
ММ пък много доволен ,че може спокойно да си играе на компютъра на табла , шах , белот и да гони рекордите на пасиансите.... hahaha
 Нещо мързел ме е налегнал....
А сега да ви поздраввя с една песен , която много обичам за  следобядно настроение с кафето





В черният петък и в еМаг ще има намаления до 70 % , та ще  хвърлим по едно око. Аз много обичам от там да пазарувам....

Приятен следобяд милички !!!
Прегръдки и целувки от мен !!!! Hug Hug Hug
 lovekiss Kissing Heart Kissing Heart

# 379
  • София
  • Мнения: 2 675
Ехо, ето съм!  Laughing Току-що влизам и при вас, естествено. Чакат ме 77 отговора, кеф! А до довечера ще станах още. След малко отивам за Влади,от събота не съм го виждала, да разхвърлям багажа и вечерта е моя.  Laughing

До скоро, любими!

# 380
  • Мнения: 19
   Жабка,то направо Коледа е подранила за теб,толкова много неща си накупила за без пари. Shocked

Янче,с такава закуска не ти е нужно щастие и любов. Mr. Green

Благодаря за приветстването Дидимити Hug ,ти чувстваш ли се готова за баба?Останалото е ТОТО. Simple Smile

Много мило Диди Heart Eyes А иначе книжките с Бен 10, още по-скъпо излизат май,много герои се навъдиха. ooooh!

Люси,мързелът понякога е по-продуктивен,дано ти е в полза днес,всеки има нужда от почивка. Peace

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 16:23 от Кали34

# 381
  • Мнения: 18 792
Здравейте от мен.Гледам имаме нова смяна,добре дошла на Кали34,от сега е активна,дано е така.Успокоих се,че не само аз съм в Къртя.ком.Докарахме материали,ще се почва скоро голямото къртене-след 5 декември обещаха да са свободни майсторите.Дано стигнат парите се моля,но ще е до пари,докъдето стигнем.Весело е  де,прах ,смрад,накрая е хубавото.Като съм почнала,ще действам.
Не знам в кухнята каква мивка да измисля-трябва да се свърже сега като се кърти,трябва да се знае каква ще  е.А не знам ...
Колкото до плетивата,аз само купих прежда ,дори не започнах.Плела съм и синовете носят на приятелски бебета,дето се радват мамите,нямат кой да им изплете нищо.За нашите бебоци след новата може да започна,пък може и да почакам.Лятото плетива не им трябват.Живот и здраве да е ,да дойдат ,щъркелите да ги донесат.Но още преди време ми обещаха,че за 60 годишнината ще съм баба.Та се знаеше намерението,но нали си говорим от години и все се отлагаше,не вярвах.Мернах по диагонал,ще попрочета повечко...и музика ще послушам малко...

# 382
  • Мнения: 1 250
Привет девойки,пиша под акомпанимента на реките вода,които се изливат от  небето,  Shocked,много му се с събрало на управителя горе,десет месеца суши а и сега си преизпълнява плана  Shocked Сега е 4.30 а от 3 е тъмно като в рог, бумтежи,гърмежи светкавици .Сутринта след два мрачни дни грейна едно слънце, от това дето не гори а приятно гали с топлината си. Днес в десет имахме среща колегите на закуска в един ресторант.Бъбрихме до насита, показвахме си стари снимки, от онези цветните дето изглеждат червеникаво пожълтели и понеже всички заедно сме работили заедно  минимум 30 ти на години, когато на всички ни децата бяха още малки, а някои и още неродени, установихме колко времето е безпощадно Wink Нищо здрави да сме, пък ще се променяме външно няма как, нали не стареем я Laughing
На обед когато децата точно трябваше да се връщат от учи като почнаха да се изливат ония рекища от горе,ужас. Айде големия  изчака в училище да отида да го взема но малките имат транспорт, които ги взема сутрин и ги връща на обяд с минибус.Чакат навън от училище но до мястото  на стянката има поне 1оо метра на открито.2Върнаха се мокри до гащите. Бях им приготвила смяна топли и сухи дрехи и хубава пилешка супа за загрявка та се надявам че няма да има последствия.
Ей недоволни хора и туй то.Досега ревяхме от жегата, сега от дъждове Joy.А зеленината в градината блеснала, изпънала снага поема дъжда с кеф. : Sunglasses
Хубава и приятна вечер мили момичета, на всички, където и да сте, каквото и да правите Hug

# 383
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Ето съм и аз! Току що прострях изпраното следобед. Анжелка \ по-точно госпожата по СИП \ ми обърка графика. Днес трябваше да имат СИП до 17 ч. Да я взема и да отидем на събрание на читалището по ей това време \17,30!\.  Тъкмо привършвах с пералнята и тя се обади, че няма да имат СИП. Изключих пералнята , облякох се и хукнах. Върнахме се към 16,30. Догледах си индийския филм \ Светлината на моя живот \ а в рекламите извадих прането. Съответно в следващите - прострях и то филмът свърши Joy И не отидох на събранието. Ами че то студено, тъмноооо..ходи ли ми се!
 Кари, ама то наистина на вас не може да се угоди! hahaha При нас за сега е сух студ. За предпочитане пред дъжд. По-добре сняг! Време е!
Борянче, скоро ще го усетиш! Дай Боже!
Кали, младичка си, миличка! Щастие и любов винаги са нужни! Особено след такава закуска! Нали знаеш, че любовта на мъжа минава през стомаха!
Луси, нямаш ли инсталирана антивирусна програма? Ако нямаш накарай внуците да ти инсталират. Пуска се поне веднъж седмично и изчиства всичко. Лесно е!

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 17:45 от Янче-то

# 384
  • София
  • Мнения: 8 453
Привет! Колко много има за четенееее...Чудесно!
КАЛИ, спомена, че имаш нещо в излишък? Проблемът ти е никакъв. От хубав човек трябва да има по много! В наш'та темичка сме с конкурс събирани - коя от коя по-хубава hahaha Още едно потвърждение, че си правилният човек, на правилното място.
Благодарение на ЯНЧЕТО и ЯЖКА денят ми започна с кафе, музика и усмивки. Hug
ДИДИМИТИ, благодаря за пожеланията. Hug
ДЖИЛИ Hug Как е майчето?
СВЕТЪЛЧО, ти и мързел newsm78. Не ми се побира в главата. По-скоро музата ти се е заблеяла някъде, ама споко, ще се върне Hug
ДИДИА, ти за Малта се чудиш, ама и аз взех да се чудя. Времето там за екскурзия е най-добро през октомври, ноември. За сега няма прИмоции, така, че кой помечтал, помечтал...
ЖАБКЕ, чета те и сама си се смея на развинтената фантазия. Зарязала си ни заради дедко... ама разбира се. Ние не се сърдим Joy" Хапнахме, помотахме се и излязохме вечерта'' hahaha Това с хапването и излизането - добре, ама на кое викаш '' помотахме се''  newsm78 Може би така се казва закодирано... hahaha
ЛУСИ, следобедното кафе изпих, но песента не ми се отвори.
МАРИНКА, добре си си дошла Hug. Кой знае колко работа си отхвърлила. Може пък да си си почивала. А дано, ама надали Simple Smile
БОРЯНЧЕ, свършиш ли с ремонта, свири сбор и идваме на ленински съботник. Като се развъртим, мани, бегай работа... Simple Smile
КАРИ, щом участваш в купони, да се надявам, че ставаш добре и все по-добре. Hug

Арита сигурно не си е чула поздрава. Нищо, жива и здрава да е Hug. Да знае, че не е забравена Simple Smile

Тази вечер ще изпратя поздрав на... ХУБАВА ВЕЧЕР!!!С най-добри чувства миличка.



ТУТИ, за теб.

Изчезвам, да приготвям вечеря.

# 385
  • Мнения: 18 792
Пропуснах да изкоментирам Малта,и аз помечтах.Но така и така сме се размечтали,поне да е околосветско пътешествие...да хване ред.

# 386
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Joy Joy Фло , аз се помотах на компа ,
дедко из спортните програми.... , а закодираното като си полегнахме.  Wink

# 387
  • Мнения: 19
    Благодаря Борянче Rolling Eyes

Янче,аз в момента съм без мъж,за това само моя стомах и на бебо гледам в момента Mr. Green Но на пълен стомах,сърцето пак може да е празно,така,че първо мъжете да ни готвят Laughing

Фло в излишък имам bombs  ,естествено комбинирано с коремче и дупе,но не се оплаквам Naughty
А иначе спор няма,темата изобилства с хубави по душа и външност хора.Лош човек и с дузина от нашите разкрасяващи пръжки,пак няма как да стане красив! Peace Laughing

# 388
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Кали, надявам се, че само за сега нямаш мъж \ спомена, че си щастливо омъжена \. Но иначе си права! Пък гледайте си вашите тумбаци Joy И блазе ти, че имаш в излишък някои неща!  Да можеше всяка да ми даде по малко newsm78
 Абе, каква Малта говорите, какви 5 лева? Ами то далеко, бе момичета?! Кой знае колко струва newsm78 Аз едва отделям стотина лева за из България.....вие - Малта! Акъл нямате! Или парите ви бият! Ама иначе и аз може да си помечтая! Ама аз, като Данчето Христова предпочитам Куба! За нея да си помечтаем! Там сега е лятоооо!

# 389
  • София
  • Мнения: 16 192
Ето съм, борейки петрола и рублата. Засега схватката е в моя полза.
Малта не е много далече, времето е като при Жабката. Като ходих ми се видя, че мъжете са доста хубави. Но то на 15 год. пуберка, след Москва ... Мечтите са безплатни, пък може и да стане. Все ще падне печалба от някъде, само да си пуснем тото или еврофутбол.
Жабката, отсъствието ти е извинено. А за аплика - няма ли да е за сметка на собствениците?
Борянка, според мене няма смисъл да плетеш от сега. През късното лято ще си изберете модел. То детското бързо се изплита. Аз плетях вечер, пред ТВ, всеки ден по нещо беше готово. Но тогава нямаше лаптоп и нет.  Party




X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт