КГБ = Клуб на Готините Баби - 151.

  • 87 704
  • 737
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 19
   Янче,не съм споменавал,може да си се припознала Peace Мъж има,ама не искам да скандализирам форум,че се пада нещо като любовник.  Mr. Green

# 391
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , то апартамента си има застраховка ,
ма неиздребняваме за нЕкакви си дребни пари. Peace
А и аз си имам идея как да си го направя , не че ще купувам нов.  Mr. Green
Просто да се прибера в Бг за да си взема стоманена тел тънка и другото
е лесно.  Peace
Кали , лИбоФник , лИбоФник , мъж се води.  Joy
Как си разбираш , тъй си живееш живота.  Hug

# 392
  • София
  • Мнения: 16 113
Кали, няма скандализиране вече. Като си помисля половината в блока ни /110 апартамента/ женени за един, разделени с друг, живеят с трети... Всеки да си живее както иска, нали не пречи на другите.

# 393
  • Мнения: 5 364
Кали, добре дошла и от мен.
Минавам набързо. Попрочетох ви по диагонал, поради целодневно скитосване насам натам. Нищо полезно на мегдан, ама поне се пораздвижих след няколкодневен  непрекъснат "арест" у дома.
 Лека нощ! Да са ви сладки сънищата!

# 394
  • Мнения: 19
   K.A.G. ,благодаря Heart Eyes

Жабке,Айша, не ме разбирайте погрешно, аз съм се разделила с бившия си мъж, не обичам да ми въртят номера, както и аз на никой.Обичам да съм точна и открита. Peace А за новия,добре си го избрах този път по инструмент. Crazy Laughing

# 395
  • София
  • Мнения: 8 423
ЯНЧЕ, ти като един земен човек на бърза ръка ни приземи и няма лошо Hug. Повярвай, написах го, а после усетих смут в душата си, именно поради причината, която изтъкваш. Да сме живи и здрави, да се събираме в нашата си Родина. Нали е по-важно с кого, а не толкова къде. Както казва АЙША, все от някъде може да падне печалба. Господи, помогни ни! В отговор глас свише: Дайте ми шанс, та да ви помогна. Пуснете фиш... Joy
ЖАБКЕ, изясни ми се картинката hahaha Значи от закодираните забавления, у вас аплика падна, а на Айша блока се люля. Малеее. Вземи си от Бг чук, пирон, тел и докато майсториш, да не забравяш да споменаваш майката на хазаина, или на аплика Joy Joy Joy Много яко става.
КАЛИ, как ще се оплакваш Simple Smile? bombs Хората пари дават за такива Убавини, а при нас - природна даденост. Носи си ги със здраве Simple Smile
Имам идея, но ще я запазя в тайна засега. Дано да ви хареса, но когато му дойде времето Simple Smile
Лека нощ, че утре съм първа смяна на тръстиката. Приятни сънища.
Ей, голяма тарапана за публикуване. Не мога да се добера. Joy

# 396
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Ааааа Фло , пусна бомбата за идеята и
айдееее лека нощ.  Mr. Green
От тръстиката да споделиш идеята.  Peace
Кали , то всеки си търси мерката.  Mr. Green
Лошо нЕма.  Hug

# 397
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 479
Добър вечер,момичета   wavey wavey wavey

Мила Фло! Тази вечер аз се почувствах най-богатия човек, благодарение на теб!

Ще цитирам  Елън Ливайн:

….„Радвай се на големите неща в живота, но също и на малките : едно цвете ,  песен,  пеперуда в дланта ти…”

 ….“Ако искаш да се почувстваш богат, просто преброй всичките си приятели…..”

БЛАГОДАРЯ ТИ от цялото си сърце!

За добронамереността ти, за себеотдаването ти, за съпричастността ти, за чувството ти за хумор, за позитивизма ти , за огромното ти желание да даряваш обич, топлина......

ХУБАВА ВЕЧЕР

# 398
  • Мнения: 18 672
Жабка ,добри и  напълно заслужени думи за Фло...Поздравления..И аз исках да и го кажа,но се страхувам как ще прозвучи,като се знам,ще се притесня от такива думи и го правя.Но казано от теб ,не ме притеснява,подкрепям и съгласна...попаднах на творение ,дали Фло прави такива не знам..поне да попитам,скулптура или  зъборезба...


Пък може да е творение на Ивлин...нали са  колежки...
Това е на който си го познае и не се признава,поне без бой никой да не казва ,а ни е тук не бием...Съпруг некъв...
Заслужил деятел...

Това е за Айша,тя пресмята бързо и  точно,пък друг ако познае,да почерпи...


Една аммина отмяна,и аз съм била такава разправяха,ама до време.Всички искаме да правим нещо докато не можем,после ставаме хитри и не искаме...


Който е накупил подаръци да ги дава за поднасяне,този няма да се аби напразно и предупреждава...май имаме такива,то и аз купих нещичко,дано се хареса,малко,но от сърце...
Изчерпа ми се фантастиката за тази вечер,нещо ем ми се спи,ем не мога та цъфнах тук...Утре съм на КПП,ще готвя винен кебап ,дано го докарам да прилича на такова...

# 399
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 312
 Добро утро, милимоички! Първо кафето:

                

 Разсмяхте ме сабахлем рано-рано Joy То коментарии, то картинки...Борянче, това е къщичката на Чук и Пук - ще я покажа на Анжелка.
Тутииии Hug Hug Hug Разписвай се по-често, че ми липсваш!
 Хайде ЛЕК ДЕН на всички, а аз да ставам да се обличам!

# 400
  • Мнения: 1 065
Добро утро и хубав ден.
Здраве, спокойствие и усмивки за всички.
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 401
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро и от мен!
Не съм се вясвала от 100 години и 1000 поста. Joy
Джили,здраве и спокойствие и за теб. newsm51
Прибрах се от нощта смяна.Днес Душко Добродушков ще ни е на гости и рано-рано заредих тиквата.Тавата за печене е във фурната,а другата ври на пара за крем-супа.
Здравче, newsm78защо ли??? Ти си ми в главата и в малкото мозък,който имам.Ами заради тиквата,естествено. Heart Eyes
Я да пусна малко музика.Поздравени сте всички  bouquet  bouquet  bouquet



Лек,приятен и усмихнат ден!  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 07:33 от FURIQ_65

# 402
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152


# 403
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

# 404
  • София
  • Мнения: 2 673

Привет-мривет, както казва Пипилотка! Поздравявам ви така  закачливо, щото ми се ще да съм фриволна като нея  и да не мисля за дребни, злободневни разни безобразни!  Laughing Ама, не мога, затова си ж Laughingивея скучно и кротко.

Обещах си да вляза снощи и да пиша, ама не се получи. И днес е ми е натоварено, та затова ще съм лаконична.

Добре дошла на Кали! Момиче, давай с бодрия дух и не се отказвай от нас, който и каквото и да ти дума!  Hug

Боже, как успях да пропусна Катеринин ден! Ами, да, в гори тилилейски, дето съм без нет и без връзка със света - тъй. Та, да си дойда на думата:

ЧЕСИТИТ ИМЕН ДЕН НА КАТИ! КРАСИВОТО, УМНО МОМИЧЕ ДА РАСТЕ С ВЕСЕЛИ ИГРИ И КЪСМЕТ! ИМЕТО СИ ДА НОСИ С ГОРДОСТ! ЦЕЛУВКИ ОТ НАС С ВЛАДИ!







Радва ме предколедното настроение със смях и музика в темата, радвате ме от сърце, мили моички! Харесва ми завръщането на скъпи за мен хора, харесват ми и сълзите от радост! Нека да бъде така, ако не винаги, то поне по-често!

Толкоз от мен, обещах си го, но май не успях да съм кратка. Хубава и усмихната седмица!

Жабче, едно намигване към теб - денят си личи от сутринта, ама при теб слънце, а при нас - студ и мрачно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт