КГБ = Клуб на Готините Баби - 151.

  • 87 685
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Маринка , тук от понеделник е ту Слънце , ту без Слънце ,
но поне е топло.   bouquet
Важно Слънчо да е в душите ни.  Peace

# 406
  • Мнения: 5 354
Добър ден и от мен!Сама съм вкъщи.  Вие сте ми компанията. На теста не успях да се сетя, но пак ще опитам.
Усмихнат ден и всичко да ви е по вода!

# 407
  • Мнения: 18 595
Тестът е лесен,малко досещане,да застанем от другата страна на мястото на колата,вървят по номера,но  и аз не се сетих веднага...
Иначе съм съгласна слънцета да е в душите ни,тук ще дойде навън пролетта ,а дотогава ...да  ев нас.Хубав ден ,макар студен...

# 408
  • София
  • Мнения: 8 403
Привет от тръстиката.
БОРЯНКЕ, гледам с колегите (сина и снахата ) зъбната снимка и се произнасяме: Било е кариес, минало е през пулпит, сега вече нещата към гангрена отиват... Неспасяемо е! Pro extractio. Сиреч, за вадене Simple Smile
ИВЛИН, дай керпедена и вестник за дезинфекция hahaha
БОРЯНКЕ, на тоя сръндак цялото стадо му е садило рога, ама па глей как му отиват. Бабин убавец... С китайския тест не се справих. Слаба съм в математиката. Е, то не може човек да е отличник на всякъде Joy
ЖАБКЕ, търпение му е майката. Още не ми е изкристализирал съвсем проекта. Simple Smile Прати малко слънце и към нас, а?
ТУТИ, служа на темата ( в казармата : Служа на република България ). Старая се и ще продължавам - това ме прави щастлива. Леле мале колко време ми отива пред компа, ама добре, че съм случила на мъж. Иначе щях да си нося главата под мишница hahahaРадва ме всяка песен, стихотворение, весела случка, а дори и само едно емотиконче. За мен темата е нашият спасителен остров в несигурното и трудно време, в което живеем и аз много държа на нея и на хората в нея! Моя лозунг е " Дайте да помагаме, кой с каквото може, та да оцелеем" А светът е оцелял, защото се е смял rotfImao rotfImbo hahaha Joy hahaha Сега сериозно. Аз ти благодаря  Hug bouquetЯвявай се по-честичко в изповедалнята.
ЯНЧЕ, добре са се потрудили Чук и Пук. Зловещо изглежда домът им. Да не изплашиш Анжи. Гушни я.
ДЖИЛИ, какво става с мама? Hug
ФУРИЙКЕ, УРА!!! Пак си наша. Първата песен ме накара да се почувствам прегърната и обичана, а втората ми напомни за Оркестър без име Simple Smile
МАРИНКА, ще предам на Кати хубавите пожелания, а ти споко. Цял живот ще имаш време да я поздравяваш, нали снаха ще ви става. Simple Smile
За сега толкова, после пак.  newsm78сигурно пъпа ми е хвърлен тук Laughing
ПП С Грети и Боряна заедно сме творили Hug Hug Пак ще погледна теста. Аха, 87. Български реотан.

# 409
  • Мнения: 495
Привет-мривет девойки! wavey
Лапчо показва, че при нас е 0 градуса! cold
Два дни не съм излизала и се чудя утре как ще хуквам още от преди обяд! newsm78
Имам един ватиран панталон, изкарах го, макар да ми се струва още рано, като съмне утре ще му мисля! Уж не съм зиморничава, ама може да е от ЕГН-то, знам ли?! Mr. Green

При мен скука и еднообразие- лежа, седя пред лапчо, хапвам си, спя, гледам ТВ.......
От известно време си приготвям здравословни, постни манджички, но като гледам рекламите по ТВ-то как режат тези "необелени луканки", струва ми се че цяла мога да изям! Joy
Днес си направих бърза баница, не знам колко е здравословно, но ......... апетит, хапва ми се! Joy hahaha tooth

За теста, друго предполагах, но пък отговора е интересен!

За Малта, ходи ми се, но при "яка промоция", над 50% намаление, може и повече! smile3503

Хубав ден, девойки, дано при вас да има хубави, интересни неща, че да ги споделите с нас скучаещите! newsm10

# 410
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте, милимоички!

Докато се натуткам - обяд станало!

Много весело в темата, браво! Все така да е!
Борянке, ама как си се изучила на пускането на картинки - отличничка!

Фурииии, Фури! Най-после ги оплете тези шапки и се сети за нас!
Как се надявах да дойдеш есента заради РД на Мамата...Те пък не празнуваха.
Кремсупа от тиква и аз правя. И печена тиква обичаме. Едно не й обичам на тиквата - много тежи. Joy И като трябва да я мъкнеш от магазина... От пазара дори и не си помислям - и по-далече, и по-скъпа.

Подаръците и аз ги почнах. За Ели вече съм почти готова - остава само да й купя една хубава книга. За Лъчката книгите са готови и една дрешка вчера взех, играчките остават. А за Мая една блузка харесах, играчка търся и още някакви неща.

Да ви кажа, много се радвам, че преди няколко години решихме да купуваме подаръци само на децата. Беше ми много трудно да избирам подаръци на големите.

# 411
  • Мнения: 1 563
Привет готини !!!! Hug Hug Hug
Как сте  с днешна дата ???
Настроението ми е приповдигнато още от снощи , преди да си легна ...
Със сълзи съм се смяла сама на Фло ,за напътствията към Жабка....
изясни ми се картинката hahaha Значи от закодираните забавления, у вас аплика падна, а на Айша блока се люля. Малеее. Вземи си от Бг чук, пирон, тел и докато майсториш, да не забравяш да споменаваш майката на хазаина, или на аплика 35 35 35 Много яко става.
С усмивка заспах , с усмивка се събудих...... hahaha
Преди обяд  ходихме на масаж с ММ - Много добре ми дойде.... Супер е... Утре пак ще сме.... Дъщерята ни взела ваучери  по  три масажа  на двамата.  ММ тръгна преди мен на пазара , а аз след това  по главната , по магазините.... , зяпах , пазарих си  няколко елхови украшения... , нали всяка година трябва да има по нещо новичко. При нас и слънцето изгря , та се позатопли. Прибрах се , ММ  ме изпреварил,направил  една хубава шопска салата и по една ракийка ударихме.Аз веднага при вас да погледна какво става ...
Янче  Hug имам антивирусна програма и добре ,че е стабилна , та не ми се скапа компютъра. Сутринта звънах на Наско и той ми каза какво да направя. Пуснах програмата ,изчисти вирусите и се успокоих. 249 броя вируси...... newsm78  Представете си каква атака имах от какви ли не реклами... Ужас... не можех да ги гледам вече . после пуснах програмата и на лаптопа- там 62 бройки hahaha
Обещавам ,че всяка седмица ще го правя. Знам как става , не било трудно. Наско сто пъти ми казва какво да правя и аз все забравям, но сега нямаше мърдане... Добре ,че не стана белята...
Борянка Hug отговорът на теста е 87 . Аз  съм го виждала и във ФБ. сега ще те поканя и за приятелка въъв ФБ , ако искаш може да ме приемеш.
Имам да гладя ,а нещо не ми се глади , но трябва ....
В петък или събота може би ,ще пътувам за София. Още не сме се уточнили с Наско, но за събота здраве и живот ще е сигурно....
Танче Hug и аз често правя тази мързелива баница , много ми я харесват. Правя я на тънко и с повече масълце...  Ех... , този пусти апетит дето си го имаме.... Все сме сочни и закръглени.... hahaha
Маринче Hug ти накъде зачезна приятелко , на вилата ли беше или на почивка някъде с ММ ?
Здравчето се губи пак ?????
Джили Hug как е мама ?  
Жабче Hug в петък ще вършееш из магазините. Почти си готова за Коледа , а аз още на никой нищо не съм купувала.
Фури Hug ама колко шепки и шалове си наплела , Фло и тя . Снощи ви гледам снимките и ви се радвам на  вашите благородни души. кои ли дечица ще зарадвате и стоплите. На добрината  Бог си отговаря с добро.... ,Всичко се възнаграждава , а така  пък е леко и на душата , като се направи добрина...
хайде много се разприказвах. Ставам да направя по едно кафе и да включа ютията , че някма кой да ми изгади. А... вчера и машината си оправих. Голям зор беше и накрая се оказа от иглата. Смених я , обърнах на другата страна и стана.
Светле Hug писали сме заедно...Браво на теб ,започнала си с подаръците.  Аз също казах на моите ,че по големи подаръци  ще правим на децата , а на големите да са по малки , но да има за всеки по неща.
Приятен следобяд   !!!
 newsm51 newsm51 newsm51  food010  food010  food010  food010  food010  food010 morning Coffee Coffee kaffeetrmker_2  food010  food010

# 412
  • Мнения: 18 595
Нашетах ,едни картофки се пържат,ама печката нещо слаба та пак тук,дано не ги намеря изгорели.Давай поканата,че нямам търпение...Днес го давам нещо мързеливо и така ще да е често,до пролетта.повече време в къщи.Но да не забравям ремонта,нищо не казахте за чешма в къщи,предлагат ми плот,гнездо в него и после отдолу мога да поръчам шкаф,да затворя пространството,някога имахме готова чешма,но се поду от влагата,страх ме е от това,ама каквото стане,може пък мен да ме изкара,пък следващите да му мислят.Друго за сега няма дето се пишеше накра яна писмо...Бабите се разприказваха си рекох и влезнах...

# 413
  • Мнения: 18 595
Някой си А Джихан ни нанесе кръвна обида,не се сдържах ,нищо че пиша едно след друго,ама да видите и вие

# 414
  • Мнения: 19
Благодаря за посрещането Марина Hug

Борянче в магазин се отваря третото око на жената,всички чакри се изострят за изгодни покупки и намаления Laughing


Жабче,то всеки си търси,ама такива мерки не си и представях,че може да има,чак с рулетка исках да се уверя Mr. Green  #Shocked

# 415
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303
 Фури, добре си дошла отново!
Луси, завиждам за масажите! Тук такивя екстри няма! А как имам нуждаааа!
Кали, то мерките са две: здрав, прав корав и къс, крив и игрив! Пък то не било от мерките, ами от чувствата! Важното е заварката да става! Joy А знаеш ли за вица: Джо люби, Джо реже на две Joy
Днес съм на купило: пилешки пържени шницели, италианска салата и малко трушия..та си се мотам тук-таме.

# 416
  • София
  • Мнения: 8 403
Добър вечер приятелки. Днес няма много да се разпростирам, че ММ като се върне от работа трябва да го нахраня. БОРЯНЧЕ, заедно пържим картофи, заедно сме в темата Simple SmileДали заедно няма да ги изхвърлим поизгорели? Аз ще правя огретен с картофи. Та набързо.
При наша ТАНИТА - скука и еднообразие било. Simple Smile Маце, сОпри се малко, да зарЕдиш батериите и пак както си знаеш.
СВЕТЪЛЧО, ти си направо отличник. Остава ти малко, а аз тепърва ще започвам. На младини бях по-пъргава. Още през ноември бях готова. От утре тръгвам. Ще пазарувам първо за Николовците, на 12.12. Радичка има рожден ден, следва Коледа, на 31.12. ММ има рожден ден и така целия декември - низ от празници. Децата чакат подаръци и на Нова година. А ние с ММ, като се преродим в деца, тогава ще получим ( според Никола ) hahaha
ЛУСИ, аз пък с теб се посмях. Как Маринка ще ходи на почивка с твойто мъж newsm78 hahaha Миналата година по това време спечелихме първа награда за една снимка на тема: Дядо, баба и внучета. Наградата беше 3 дневна Спа почивка на Боровец, ама така и не отидохме. А на вас браво за масажите. Не знам дали в събота няма да се разходим до Перник, да наобиколим родата предколедно. Ако искаш, не носи саксийките, остави ги за друг път.
БОРЯНЧЕ, виж какво става с картофите Simple Smile. Не знам какво да те посъветвам за мивка newsm78. Моята е нормална, квадратна, алпака. Под нея - шкаф. Нищо особено.

Тази вечер ще поздравя една немскоговоряща дружка, немска тъща и баба на прекрасно българонемско внуче. Къде си МАМСИ? Където и да си, желая ти ХУБАВА ВЕЧЕР!!! И в " немско " броят оФци hahaha



Отивам да довърша огретена cook cook
ПП КАЛИ, ЯНЧЕ Joy hahaha

# 417
  • Мнения: 18 595

Я да видя какви ги вършите,Танитка е свикнала на макс,но да знае,че е според Дядо Стефчо,ако няма разбиране,ще види художествена самодейност през крив макарон.Истината си е ,не е обида,колкото да и се иска,ако не я разбира,нъцки...Масажите не знам какво са,но щом казвате,ще се съглася ,че са добро.Фло,картофките станаха ок,но детето се забави ,та поизстинаха ,аз мислех като ги сложех,че аха всяка секунда пристига.Ама не съм познала,та каквито такива ,поне не са изгорели.Много написано и все прескачам по нещо ,половината ми отговори са устни,нали и такива се признават на изпит понякога.Мивки намерил сина с шкаф,фабричен вариант на това,което ми предлагати  мисля,че е  по добро,защото мястото е малко за да се разгъне някаква идея за кухня ,аз ще се намъквам там по близо до пътната врата и  оттам ,нагоре по баира последна спирка.Та ще е семпло,но освежено и удобно за сам човек ,друго не ми трябва.Да стигнем до под кривата круша и почивка до друга есен,тогава дават рента  и ще дооправяме с обзавеждане.Толкова си можем,доста пари отиват,а не ги копая.
Яне ,споко ,и ни есме ора,няма само да се трепем,трябва и малко озъртане да видим накъде отиват нещата.Ще сме модерни,няма като нашите баби все до печката,вижда ми се,че все толкова струва направеното и купеното,нищо без пари няма.Пъки  нещо не ми се ядат моите работи,но почнахме зелето,нито кисело нито прясно,има  нещо като газирано в него,но вкусно.С пиперец и олио ,става и с мезе и питие де...Пак се разпрострях ,днес само се обаждам като на тъпана малката пръчка ,ама така се получи...Нищо чудно да цъфна пак по нощите ако не заспя ...

# 418
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 303

 За подаръците - аз започвам да мисля за тях след 17 декември! Т.е. след рождения ден на Анжелка. То до тогава Никулден, на 11 майка ми е рожденичка, на 17 - Анжи. Та за Коледа - после!

# 419
  • София
  • Мнения: 16 079
Ето съм!
Много голяма активност, браво на вас.
Фури, добре завърнала се и не ни забравяй вече  Praynig
Боряна, моята мивка е алпака, вградена в чамов шкаф. Отгоре целия е покрит с материала на мивката, сребристо. Та и да тече вода не се мокри и измята. Шкафа е с 2 вратички под мивката и с чекмедже под плота. Аз я ползвам вече 12 год, преди това е била на старата собственичка на апарт.  Здрав е шкафа, даже преживя местене от кухнята в хола. Сега съм модерна - с кухньохол.  Laughing А кухнята - детска. Апартаментни неволи ....
За подаръци - чакам да си кажат какво искат. Не обичам да купувам ненужни и непоискани неща. То така се губи интереса, но аз съм по практичните придобивки.
Янке, в Русе няма ли масажи? Като ходиш при Галена да се възползваш. Мяркала съм в сайта на Грабо, но не гледам често. Иначе и аз ходих на балийски масаж, подарък от Ани. Прави ми го истинска тайландка във Виктория спа. Ами умрях от срам - трябваше да се съблека. и като видях в огледалата сланинищата си - направо ми се развали настроението. После тайландката ми носи нещо в пликче и с ръце обяснява да го облека. Ами то било еднократни прашки. Едвам си нацедих д-то в тях.  Embarassed Стара се момичето, но мене ме е гъдел и се дърпам. Помолих  Ани повече такива подаръци да не ми прави. Може педикюр, маникюр.

Общи условия

Активация на акаунт