МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 17

  • 76 961
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 25


Цитат на: Beceтo в нд, 31 окт 2010, 13:44
Цитат на: deni_den в сб, 30 окт 2010, 18:46
Втория път родих без лекар, но имах "щастието" да се срещна с д-р Ирмов от който изобщо не мога да кажа че съм доволна, защото заради неговото недоглеждане после имах задържана плацента и последва кюртаж.

Защо ли не ме изненадва? Rolling Eyes

Някой няма ли да каже добра дума за човека? Laughing
Няма, няма.Аз ако прочета доста ще се изненадам.

Жена

Мнения: 252
Beceтo Регистриран
Re: Раждане в Окръжна болница Пловдив
♥0 ср, 03 ное 2010, 21:40   #99 
Моите наблюдения върху персонала не са много актуални вече...но пък за сметка на това доста си постоях тогава и се нагледах на всичкооо!
Относно Ирмов- ами какво да кажа и аз не знам... то просто трябва да го види човек че да разбере, иначе ще излезе че злословя по човека-иска пари от пациентки, предлага се на жени които на са си ангажирали доктор предварително (срещу съответна нескромна сума- в последствие по време на раждането- не заслужена), за професионалните му качества да не се изказвам ooooh! ooooh! ooooh!
Мнението ми за Белчев- много се различава от това:
 
Това ми бе достатъчно за да спра да чета за този човек д-р Ирмов. Но всеки взема сам решение!

# 511
  • Мнения: 36
Според мен не е редно да се обременяваме с негативно отношение само от някой друг коментар.Знаете че такива относно нашите бургаски лекари има писани не в една или две теми.От крайно негативни до горещо благодарни мами има и за Драгнева,Ризова,Душепеев и т.н.Така че не бързайте със заключенията,един или два лоши коментари за някой доктор могат да ни натоварят излишно...

# 512
  • Мнения: 3 867
И аз така мисля. За всеки лекар, който и да е той, има положителни и негативни мнения.

# 513
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Има една основна разлика от Дева Мария и останалите болници ,а именно : не се позволя, не се толерира и изобщо не се допуска корупция ! Лекарите ,старите ,всички в ОРБ си имаха тариФи ,НО някой да посмял да си поиска докато е бил в ДМ ? Така,че не си правете изводи от нета, особено, когато обстоятелствата са различни !

# 514
  • Мнения: 93
kalmal, според мен си в грешка, че човек не може да си направи впечатление за даден лекар от 1-2 прегледа. За пример ще ти дам една гинеколожка при която отидох за първи път, името няма да ѝ споменавам, но след прегледа при нея втори път не повторих, по ужасно изживяване не съм имала в живота си. Т.е. за мен е така, ако повториш при някой лекар, значи малко или много си му се доверила, значи имаш някакво впечатление за него.
Съгласна съм и с момичетата - за всеки лекар има както добри, така и не толкова добри коментари. Нормално е, ние пациентите сме различни, едни очакват едно, други -друго.  мадам тиква, също е доста права в изказването си. Благодарности на всички мами, които ми писаха и на лични съобщения  Hug

# 515
  • Мнения: 20
Kalmal е написала, че. Всеки сам решава за себе си.
Момичета някой знае ли д-р Недялков къде ще ходи да работи. Обадих се днес в болницата и ми казаха, че вече не е там. Някакви координат?

# 516
  • Мнения: 3 867
Kalmal е написала, че. Всеки сам решава за себе си.
Момичета някой знае ли д-р Недялков къде ще ходи да работи. Обадих се днес в болницата и ми казаха, че вече не е там. Някакви координат?

В петък беше там. Обади ли се в МЦ Света София?

# 517
  • Мнения: 36
Още е там,аз днес бях при него.Но каза,че от другата седмица отива в Окръжна и напуска Девата и Св.София.Ще съм много благодарна ако Anipalaz ни даде повече информация,че не знам сега да го последвам ли или да се придържам към първоначалния си избор за раждане в Девата?

# 518
  • Мнения: 77
Много жалко! Страхотен професионалист! Аз съм очарована от него и се радвам,че родих през април и не съм го изтървала. Иначе бих го последвала, където отиде! Един от малкото кадърни лекари в Бургас, според мен.

# 519
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 541
Е това вече е загуба ... жалко , д-р Недялков е страхотен специалист и човек !

# 520
  • Мнения: 219
Тъкмо за д-р Недялков идвам да ви пиша Simple Smile Днес бях на преглед, каза че от 01.06 вече няма да е в Девата. Прегледи ще извършва в Маджуров, а израждания - в МБАЛ. Връща досиетата на мамите и си казва ако искат да го последват. Съответно - ако останете при него няма да се ползвате с преференции в Девата. Спомена че от 01.06 ще променят и цените за раждания в Девата. Аз също съм в чуденка дали да го последвам. Бях си казала че в МБАЛ няма да стъпя, а каква стана тя...
Лично аз ще съм благодарна на всякаква информация за д-р Недялков, за да знам на къде да поема  newsm78 newsm78 newsm78

# 521
  • Мнения: 194
Момичета, сега влязох да видя в сайта на Дева Мария за цена на нормално раждане без избор на лекар, бременноста си водя при техен лекар и ми излиза 750лв възможно ли е изведнъж толкова много да увеличат цените Close

# 522
  • Мнения: 132
Влязох и аз да видя и шок  Shocked Close Close
Преди 4 години платих 400 , а сега почти двойно ....

# 523
  • Мнения: 36
Лелеееее какви са тези цени,май наистина ще се ходи в Мбал

# 524
  • Мнения: 405
Разликата е направо шокираща. Shocked Shocked ShockedОт безплатно нормално раждане за родилки водили си консултацията при лекар от Девата, скача на 750лв?!?!?!?А за секциото да не говорим-1250лв.Някой ако знае подробности да пише за тези огромни скокове? Бях си направила сметка и планове да раждам там ,но май ще се преориентирам въпреки лекаря,които ми води ЖК и може би няма да съм само аз.

Общи условия

Активация на акаунт