МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 17

  • 76 965
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 60
Ако правилно разбирам в МЦ работи по ЗК, а в ДМ можеш да отидеш на преглед, но си плащаш - не по ЗК.

# 736
  • Мнения: 60
Ако правилно разбирам в МЦ работи по ЗК, а в ДМ можеш да отидеш на преглед, но си плащаш - не по ЗК.

# 737
  • Мнения: 51
Aз исках да си платя......но по телефона регистратура 2 пъти ми казват, че не работи там, а пък е началник... няма значение.  Ходих при Калчева, оправих се.

# 738
  • Мнения: 93
15лв на ден е храната. Ако си поръчаш по-вече си доплащаш над 15лв. на ден.

Това е добре, преди беше по 3 лева на ден, което се поемаше.

# 739
  • Мнения: 84
elimarin, няма лекар, без значение каква позициязаема в болницата, който да не преглежда в "Света София". Ако не желаете да извършите преглед с талон по Каса, то да заплатите за пргледа може и в МЦ "Света София".  Peace
От друга страна се радвам, че човек, който толкова силно е разочарован от "Дева Мария", то отново търси нашите специалисти. Преди време бяхте написала следното за д-р Ирмов:  Виден некадърник от Пловдив, ще стоя далече вече от тази болница!!! Това вдъхва вяра, че още има хляб в нас.  Rolling Eyes   Peace

Относно осигуряването на храната. Наистина има промяна, която е само за родилно отделение. 15лв. става дневният порцион, а не 3лв., както беше до сега.

 lili_starozagorova, за да ви отговоря на въпроса ми е ноебходимо името на майка Ви и датата на посещение. Ако не желаете да ги публикувате публично, то може да ми ги изпратите на лични. Иначе ценоразписа на болницата е поставен на регистратура.

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 09:36 от anipalaz

# 740
  • Мнения: 100
elimarin, чудно ми е нещо. Из темите коментираш колко добър специалист е д-р Недялков, че си супер доволна от него... Как така реши да си запишеш час при друг лекар, при все че си писала за д-р Ирмов че е некадърник, при това виден. В крайна сметка си отишла при трети специалист. Нещата намирисват newsm78

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 57
Момичета хайде в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=858493.0
Благодарности на Анипалаз, която ми предостави всички необходими данни, за да създам темата!

Общи условия

Активация на акаунт