Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 391
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 247
Привет и от мен!

Поздравявам всички за хубавите новини!
Четох ви диагонално, понеже от 2 дена съм с някакъв ужасен вирус, дежурна съм на леглото и вц-то. Вчера не съм тренирала, понеже беше много зле полужението. Тази сутрин полувин тренировка ден39, просто нямах сили. В сряда си направих супер тренировка ден 38, такава мусколна имах вчера и днес леко я усещам.
Хубав ден от мен!

# 376
  • Мнения: 741
Хоп успях да го кача видеото. Така, че който иска да заповяда - http://dox.bg/files/dw?a=cc07d87382

И да ви се похваля имам мускулна треска на задно бедроо. Много се радвам. Мъча го туй задно бедро и нищо ама от вчерашната тренировка не му се размина. Иии мисля, че съм пооформила леко мускулче там. Ама края на месеца ще си правя фотоси Simple Smile Хайде оставям ви, за да работя Simple Smile

# 377
  • София
  • Мнения: 655
Свети, наистина елхата е много елегантна! Simple Smile
Мерида, благодаря за коментара, ще съблюдавам кардиото и хиита да не са ми едно след  друго. Hug
Нещо и аз съм се поиздула, сутринта си пробвах роклята за коледното ни парти и не останах впечатлена, после и кантара отсече: +1.5кг. За месец дано да се  поправя. Май ще трябва и да преустановя домашните бонбони...  Embarassed
Отчитам горна част с блендърите, 30 мин. За утре планирам кардио и абс, а за неделя стреч като 5-та тренировка за седмицата.
Пожелавам ви хубав петъчен следобед и вечер!  Heart Eyes

# 378
  • Мнения: 1 161
Добро Утрооо!Рано  сутринта така бях яхнала метлата  afwitch af newsm29 , но си направих тренировката, протеин, душ, кафе, прочетох ви и ето, че се поуспокоих, а се чудех кой ще го отнесе  Mr. Green За днес кръгова за горна част, в 4 кръга. 4о мин. Нямах енергия, но кой съжалява за направена тренировка. За кускуза на детето, който доядох- не мога да кажа същото.  Mr. Green 
Люба, виж, по пазаруването може да не съм, но щом стане въпрос за " манджен фест"-там съм. Mr. Green
Тили,
Скрит текст:
Вчера точно ми звъняха от БГ, гледали новините и се притеснили. Тук в Чикаго няма и една снежинка. За НЙ и аз гледах. По БГ новините репортажът май беше от Чикаго и затова и нашите се бяха подвели.
Дана,  Hug ще чакам да покажеш и твойта, когато я украсиш.
ТДИ, правилното решение си взела. Наистина така стоят нещата.
Рокси,значи не само аз подранявам.  Mr. Green
Меги, бързо да се оправяш.  Hug
Фъстъче, напоследък постваш доста тежки тренировки, ще се предаде това задно бедро, сигурна съм.
Дандиела, и аз сутринта направих грешката да се претегля, никога повече... Mr. Green Вчера исках да се включа за тренировките , и забравих. Аз, лично, бих ги подредила- 1. Силова долна част 2.Монотонно кардио 3.Силова горна част и 4.HIIT.
Лек ден.

# 379
  • Мнения: 1 085
За днес отчитам UFC.Fit -  Shark Attack, 30мин. + 30мин. йога - https://www.youtube.com/watch?v=iZYf7Bqvkb8

# 380
  • UK
  • Мнения: 1 918
Засега отчитам чудене дали да ходя след малко в залата или да се отдам на мързел в компанията на извънредно крив мъж Confused И преди малко излапах един страхотен десерт от една френска пекарна, ужасна съм тази седмица просто. Ама дето се вика - признат грях - половин грях  Whistling

# 381
  • Мнения: 8 163
ТДИ, в моя клуб има една
Скрит текст:
много яка, мускулеста мацка с инкове и импланти. А не те ли е шубе?

Свети, готина елхичка. Всяка година ли използваш същите висулки и гирлянди?
Скрит текст:
Ние не празнуваме ни Коледа, ни Великден. Не украсявам, няма подаръци, децата знаят, че няма дядо Коледа/Великденски заек, не боядисвам яйца и не меся козунаци. Не сме християни. Изобщо не сме религиозни. Не виждаме смисъл в отбелязването на религиозни празници, било то християнски, мюсюлмански, еврейски или каквито и да било други.

Меги, оздравявай!

# 382
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Засега отчитам чудене дали да ходя след малко в залата или да се отдам на мързел в компанията на извънредно крив мъж Confused И преди малко излапах един страхотен десерт от една френска пекарна, ужасна съм тази седмица просто. Ама дето се вика - признат грях - половин грях  Whistling

 Joy

И аз се чудя да се надигна ли за една тренировка, или да го пиша почивен... въпреки, че ми се тренира, но ако ви кажа цял де съм на едни 100гр извара, Юли ще ми се кара. Не знам дали ще имам сили. Обаче пък си завърших почти проекта, остана само да му предам вид и съм готова... леле хора, не вярвах, че ще се справя, честно. Във вторник предадох предния, учих за изпит, който е утре, тази вечер само ще преговоря и този ми проект, който утре ще довърша е за неделя  Crazy
Ще се мятам и аз, няма да излагам темата. Льоли, ти сладкиш, пък на мен как ми се е дояло
Скрит текст:
шкембе  Shocked

Дописвам: гоблек клек, клек, хип тръст , тяга на 1 крак - с 12кг. БГ клек с 2х5кг. в ръцете, това с по 12 повторения в 2 кръга, без почивки   Wink Завърших с корем - коремни коляно към лакет, ножици - до откат  Peace

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 21:18 от TDI

# 383
  • Мнения: 2 883
Теди желязна си  Wink Успех утре. На мен пък ми се ядат уши  Mr. Green мисля да си сготвя тия дни

Фъстъче много благодаря за споделената йога, още утре ще я пробвам  Flutter И от рутракер ми беше достатъчно, аз от там тегля, имам регистрация, мерси и за докса  Hug

# 384
  • Мнения: 6 604
Имам си извара в диетата. Wink Laughing
Сега сериозно-днес правих първата тренировка- беше изцяло крака-разбих се. Утре сигурно няма да мога да ходя.
След закуската (пратката дойде преди обяд) започнах да спазвам и режима. Не съм гладна.
За сега съм оптимист.
Утре ще видя как ще го съчетая с пътуването.

# 385
  • Мнения: X
ден 44 много ми хареса!

Фея, защо така?  Shocked Аз го правя по-скоро от лично отношение към празника. Събирането на семейството, вечерите, разговорите, уюта и забавлението... Украсата само допринася за магията на духа. Не е нужно да си религиозен, аз също не съм. А Великден ми е любимия празник пак заради споменатите семейни срещи, но и заради разцъфващата пролет и усещането, което носи този свеж период от годината.  Crazy Heart Eyes

# 386
  • Мнения: 8 163
Фея, защо така?  Shocked Аз го правя по-скоро от лично отношение към празника. Събирането на семейството, вечерите, разговорите, уюта и забавлението... Украсата само допринася за магията на духа. Не е нужно да си религиозен, аз също не съм. А Великден ми е любимия празник пак заради споменатите семейни срещи, но и заради разцъфващата пролет и усещането, което носи този свеж период от годината.  Crazy Heart Eyes

Никой в моето семейство не е християнин.
Скрит текст:
Защо да използвам Рождество Христово като причина да се събирам със семейството си? На същия принцип бих могла да се спра и на еврейския Рош Хашана, мюсюлманския Еид-ал-Фитр, та дори на мунисткия Божи ден или кришнарския Кришна Джанмащами. Всеки от тези специални религиозни дни ми е еднакво далечен.

Като не отбелязвам нито един от тези празници си спестявам много време, стрес и финанси. И вместо накрая да съм се гърбила часове наред в украсяване, пазаруване, опаковане, чистене и готвене, аз наистина съм прекарала времето с децата и мъжа си. Не съм робувала на лъскавини, лампички, предмети и манджи, а съм разговаряла, играла, разхождала съм се, забавлявала съм се, научила съм нещо ново със семейството си.

Според моята логика това е по-добро, по-пълноценно за моето семейство и за мен.

Виж, ти имаш лична връзка с тези християнски празници. Тогава има и смисъл да ги отбелязваш. В края на краищата трябва да правим онова, което ни кара да се чувстваме щастливи, нали? Мен ме прави щастлива едно, теб - друго.

Това му е хубавото на света: шарен е.  Hug

# 387
  • Мнения: 741
Добро утрооо

Днес съм почивка  Simple Smile

Искам някой да ми каже с какви упражннения се тренира тази част на ръката, която повечето наричат трицепс ама точно срещу бицепся. Като си дигнете ръката отдолу има една част, която не се тренира толкова с упр. за трицепс..

# 388
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Пряко включване от унито- отличничка съм Simple Smile имам 6 на изпита.
Фея от операцията не ме е страх Simple Smile
Фъстък- кик бек Wink

# 389
  • Мнения: 2 883
TDI браво, супер си  Hug Такива успехи мотивират човек да продължи да се бори  Peace

Общи условия

Активация на акаунт