Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 408
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • UK
  • Мнения: 600
Ааа, Шемс, Льоли, не ям никак малко Naughty Количествата ми са стабилни по принцип (предимно на салатите де), защото аз съм си лакома Mr. Green Иначе съм вегетарианка, месо не ям /риба от време на време/... не съм и голям фен на животинските протеини като цяло, в смисъл набавям си необходимите протеини, но смятам лично че са твърде OverRated за здравословно и балансирано хранене!
Като цяло основното гориво на тялото идва именно от въглехидратите, а реално протеин трябва не по 2гр на  кг тегло, а по 0.8 грама на кг! /изключение правят атлетите, които имат нужда от между 1,2 до 1,8гр на кг тегло.  Peace Peace Peace 

# 691
  • Мнения: 1 176
Връщам се да се отчитам жестоко засрамена от последните две седмици - много почивни дни си дадох и много зле ми се отразиха.
Научих си поне важните уроци - 1. след тренировка се чувствам по-добре, колкото и на сила да я почвам и 2. мога да компенсирам лошото хранене с тренировки, но липсата на тренировки с по-прилично хранене - не.
Връщам се към домашното раздвижване с: http://www.youtube.com/watch?v=Pw6hViAT6Qk - 15 min "ABDOMINAL ASSAULT 2", разтягане (шпагати) и малко душевен релакс с http://www.youtube.com/watch?v=pXIxtBQFjdc - Port de Bras

На Фея и МисДрийми искрено им се възхищавам на храненето - не е за мен, не искам да го опитвам, но наистина заслужава поклон!   bouquet
Подобно на МисДрийми и аз имам малко съмнения и чуденки по въпроса с протеините - прогресивно губя интерес към всичко, което ги съдържа, и имам голяма дилема дали да си слушам тялото какво иска или да се напъвам зорлем да си ги добавям, било то с храна или добавки Rolling Eyes

TDI, дано емоциите покрай документите ти се ограничат само с обикалянето за нови!

Фъстъче, изключителен прогрес, дупето ти е станало просто УАУ!

# 692
  • Мнения: 2 883
Льоли  Heart Eyes Арктик Мънкис  Heart Eyes Heart Eyes Извинете за спама, но не се сдържах. Наистина много ми допадат тия младежи  Wink

Да допълня - за днес съм пас откъм тренировки и загубих битката с един малък млечен бял шоколад, но съм в ПМС, прощавам си Grinning

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 18:44 от RainDanceMaggie

# 693
  • Мнения: 6 339
Моят отчет за уикенда е, че по план трябваше да наваксвам с ден 57 от 90ДП, но нещо не ми допада точно тази тренировка и затова повторих ден 60.

# 694
  • UK
  • Мнения: 1 920
Льоли  Heart Eyes Арктик Мънкис  Heart Eyes Heart Eyes Извинете за спама, но не се сдържах. Наистина много ми допадат тия младежи  Wink

Да допълня - за днес съм пас откъм тренировки и загубих битката с един малък млечен бял шоколад, но съм в ПМС, прощавам си Grinning

Хехе, значи освен любовта към Арктик Мънкис споделяме и тази към белия шоколад  Wink.

evenfall, този уъркаут за корем ми хареса, ама отзад момичето какви физиономии правеше - голяма мъка й беше май, аз сигурно бих изглеждала по същия начин, но не с такива абс отпред  Laughing

Нашето излизане за вечеря отпадна. Посдърпахме се, а и аз не съм на кеф днес, че баба не е добре и нямам настроение за гуляй. По-добре така, поне пък си почивам много добре вкъщи сама, пия кафе и дояждам чилито от снощи  Laughing.

# 695
  • Мнения: 1 003
Цитат
evenfall, този уъркаут за корем ми хареса, ама отзад момичето какви физиономии правеше - голяма мъка й беше май, аз сигурно бих изглеждала по същия начин, но не с такива абс отпред  Laughing
За кой уъркаут става въпрос? Стана ми любопитно.
Аз отчитам само 2 км бягане . Започна да вали и духаше силен вятър , но по добре малко отколкото нищо.

# 696
  • Мнения: 1 176
^Liya^, ето пак линка: http://www.youtube.com/watch?v=Pw6hViAT6Qk

Льоли, да ти кажа бях фокусирана в собствената си мъка и не съм се загледала Laughing

# 697
  • Мнения: 1 003
Благодаря , още утре ще я пробвам!

# 698
  • Мнения: 741
Момичета влизам да изразя възмощението си....чудя се защо хората се вайкат за това, че не могат да си влязат в любимите дрехи, че им е тежко, че не знам си какво си и в същото време седят пушат, пият вино и гледат телевизия. В почивните дни цял ден бежат пред тв-то....еми съжалявам ама не ги разбирам. Искат ама ако може д-то да става с лежене еми не ставаааа.... Стари били нз си какви били...с деца без деца пффф в такива случаи си викам еее вижте Бобчето, Вив, Фея, Би....

Хайде ще ме извинявате за спама...

Лека вечер или нощ вече  Simple Smile

Последна редакция: нд, 30 ное 2014, 21:33 от \\\Фъстъчка\\\

# 699
  • UK
  • Мнения: 1 920
Фъстък, и аз познавам такива. И като стане нетърпимо положението, минават на 90-дневната диета. Или тъпчат Активиа  Mr. Green.

Но аз полудявам най-вече, когато тези хора отглеждат по този начин и децата си - с ужасна храна, непрекъснато тъпчене, навличане с дрехи и страх да не изпоти детето. Но нали не съм родител още и не давам непоискани акъли, всъщност избягвам да давам акъл по принцип, че много хора не обичат да чуят истината.

# 700
  • Мнения: 2 579
По никое време влизам да се отчета с ден 60, вчера правих 61, днес нямаше да тренирам, но ядох филийка с мед и такава енергия ми дойде, че се възползвах пълноценно. Довърших се с коремните преси от клипа който е дала evenfall    bouquet
Освен това искам да се похваля, че вчера за първи път успях да направя всички лицеви опори, днес също, може би само вие ще ме разберете какво е удовлетворението да постигнеш нещо, за което си работил дълго и си преодолял гравитацията Joy
Фъстъче, браво! Направо не мога да повярвам, че си постигнала такава промяна само за един месец. Особено видимо е в горната част на бедрото и на д то. Чудесно изглеждаш!

А за мързеланките с големите дупета и липсата на елементарна култура на хранене и движение, не ми се говори. Преди постоянно се опитвах да обяснявам на хората около мен какво да ядат, да спортуват и т.н. сега казвам само ако ме попитат. Най-много ме кефят тези които решават седмица или две преди морето или Коледа да влизат във форма и прибягват до някакви драстични мерки, като кленовият сироп Shocked ooooh!

# 701
  • София
  • Мнения: 10 858
Бърз отчет от мен, за завръщане - Лоуър фикс, от 21 дей то фикс.
Чувствам се  Heart Eyes

Прекрасен ден момичета!  Hug

# 702
  • Мнения: 741
Добро утрооо  Simple Smile

За мрънкащите - и аз си мълча, защото не искам да ми се бъркат и на мен в това как да живея. За някой хора аз съм лудата....ама с хубаво дупе и завиждат hahaha
Така иначе за днес съм на PiYo - Sweat  Simple Smile
А и имам мускулна на трицепс точно там където искам йеййй

# 703
  • Мнения: X
Влизам с отчет с Shred и Six Weeks Six Packs.
И двете първо ниво. Цялата ми коса, сутиен и бельо са вир- вода.
Току що си изпих протениновия шейк- с кисело мляко и бейби спанак.
Това от мен.
Хубава и усмихната седмица, машини!!!

# 704
  • Мнения: 2 883
Добро утро момичета
И аз имам такива индивиди около мен, ама и аз си трая, позволявам си да говоря само пред най - близките, хората, за които ме е грижа, и ме хваща яд, че не приемат това, което им казвам. Това с кленовия сироп е ужасно, не знам кой човек обичащ себе си ще си го причини.

Аз вчера гледах една тренировка на Румяна и направо  Shocked Ама как издържате? 5 минутни интервали? Амбицирах се и на 1.01.2015г. я почвам и аз. Според мен тези тренировки ще ми вдигнат издържливостта на 1000%, дано да започва от по - лесни тренировки и лека полека да увеличава интензивността. Според мен си е абсолютен подвиг, не се шегува жената  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт