Утрогестан мнения

  • 32 154
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
И като ти е казал, че може да се увеличи, ти ще стоиш и ще чакаш??
Аз на твое място щях да съм отишла в Спешното вече.

Голяма част от ранните бременности са съпроводени с кървене или зацапване, но въпреки всичко са доведени до успешен финал.
Отиди да те види лекар!  Peace

# 31
  • Мнения: 1 066
Отивай в Спешно!!! Какво чакаш у вас?

# 32
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
лекара ми беше казал че кървеноо може да се увеличи Sad
не губи и минута отивай в болницата пиши, че вече се притеснявам Praynig

# 33
  • Мнения: 43
Pisha ot tel v bolnica me sprqha biqt mi nosh show karveneto ne spira..

# 34
  • Мнения: 7 201
Вили, добре, че си отишла в болница. Надявам се лекарите да овладеят кървенето! Peace

# 35
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
Браво мила всичко ще се оправи щом си там няма страшно Praynig

# 36
# 37
  • Мнения: 7 201
Съжалявам, Вили! spoko Дано се възстановиш бързо.

# 38
  • Мнения: 354
Много тъжно... съжалявам  Tired

# 39
  • Мнения: 6 833
Съжалявам! Бъди силна и бързо възстановяване!

# 40
  • Мнения: 132
Здравейте..имам питане към дамите които са използвали Утрогестан (вагинално)..имали ли сте странични ефекти като болка 1-2 минутна в яйчника? след като спра  с него ще съм на преглед пак, но днес и вчера ми се случи да ме прободе яйчника за няколко мин..та възможно ли е да е от Утрогестана??? и междо другото си мерих БТ днес и показа нещо ненормално.. 37,2 ...при положение че овулацията ми мина още миналата неделя ( доказано защото петък преди това бях на аг и имаше голям фоликул, тестове правих положителни бяха съботата и неделята, понеделника отидох на АГ и се видя на ехографа че фоликула се е спукал т,е овулацията е настъпила неделя)

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 11:50 от Mirito89

# 41
  • София
  • Мнения: 366
Здравейте..имам питане към дамите които са използвали Утрогестан (вагинално)..имали ли сте странични ефекти като болка 1-2 минутна в яйчника? след като спра  с него ще съм на преглед пак, но днес и вчера ми се случи да ме прободе яйчника за няколко мин..та възможно ли е да е от Утрогестана??? и междо другото си мерих БТ днес и показа нещо ненормално.. 37,2 ...при положение че овулацията ми мина още миналата неделя ( доказано защото петък преди това бях на аг и имаше голям фоликул, тестове правих положителни бяха съботата и неделята, понеделника отидох на АГ и се видя на ехографа че фоликула се е спукал т,е овулацията е настъпила неделя)

Ако не е предписан от лекар, не го употребявайте. Гаден е.

# 42
  • Мнения: 132
От лекар е предписан..

# 43
  • Мнения: 3 096
Вероятно пробождането е от Утрогестан-а, но не търсете мнения и съвети за това във форума. Питайте гинеколога си.
Странични ефекти не съм имала от него, но съм го приемала по лекарско предписание и схема. Не просто не беше гаден, но и много добре ми се отрази, като елиминира всякакви признаци на ПМС. Но с такива медикаменти не бива да се предприема нищо на своя глава. Само ако ги предпише лекар при доказан хормонален дефицит след проведени изследвания.
При Утрогестан-а е важно как се приема, орално или вагинално. Ако се пие, страничният ефект на умора и замайване е много по-ясно изразен. Но и за начина на прием трябва да се слуша лекарят.

Мирито, от колко време го приемаш и как? Какво ти е казал лекарят? Не нарушавай схемата.

# 44
  • Мнения: 132
Взимам го от 5 дни...АГ каза да го поставям вагинално, по 1 таблетка вечер, все още не се знае бременна ли съм или не, защото нямам закъснение все още, но пробождане в яйчниците от време на време усещам и в коремната област около пъпа.. а и АГ каза, че може да ми закъснее от него

Общи условия

Активация на акаунт