Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 153
  • 713
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5 776
Вени, четох една документална за "Да продадеш Хитлер", "Сянката" и "Архангел" (тези от библиотеката), успях да си купя "Помпей", "Конспирата" и "Империум", чакат си реда, останалите ги свалих на английски от пиратския залив  Peace
Силно го препоръчвам  Laughing
Ако някой нещо иска от моите, кажете да нося лятото  Hug

# 346
  • София
  • Мнения: 6 210
Уф, вярно, бе! Като написа за документалната и се сетих, че сме го коментирали! Значи ти си чела тия, дето аз не съм. Историческите са супер, особено "Конспирата" и "Империум" - написани са в един такъв лек, но много приятен развлекателен стил.

# 347
  • София
  • Мнения: 4 903
На мен днес ми е вторник, защото понеделник имах почивен ден. И имам чувството за дежа-ву от вчера - пак Парламент до дупка   ooooh!
Почивчица ми се очертава чак другата сряда  Tired
Подарък още не съм мислила, започнаха и колебания коя книжка точно да избера от списъка на другарчето. Сигурно ще спретвам пакета през декември.

Какво се разбираме за 29.11., че утре ще пиша график в работа и ми трябва да знам. Какво ще кажете за час12:30? И в кое от двете заведения ще сме?

# 348
  • София
  • Мнения: 6 210
Какво се разбираме за 29.11., че утре ще пиша график в работа и ми трябва да знам. Какво ще кажете за час12:30? И в кое от двете заведения ще сме?
Пиши го почивен  Hug! Аз съм пас за заведението, където прецените. Може би Хепи-то, ако е удобно на Мария, понеже го знае от миналия път  newsm78.

# 349
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Здравейте!

 На мен ми е четвъртъчно, не пречи утре да е петък, ама...И съм с хрема, добре поне, че не ме свива корема/ът/. /това е от едно стихче, което дъщеря ми казваше като малка/.

Миле, питаш на колко години е щерката. На 21 стана. Помагай с идеЙ за подарък.  Hug

Рейн, дано Кармен Мишу да се пребори  и да преиздадат не само Балканска сага, но и Нестинарка. Praynig Благодаря, че споделяш!
 
 Доста момичета споделят отзивите си за Нестинарка в другата тема. Интересно ми е да ги чета, независимо какви са, лошите не ме дразнят, но бях силно впечатлена от ревюто на една потребителка, която много уважавам. Дори с нея имаме сходни вкусове за книгите. Тя направо негативно се е изказала за книгата. Ето колко сме различни хората. Ако бях прочела какво е написала, преди да съм чела книгата, никога нямаше да посегна към нея.

Зори, зарадвах се като те `видях` тук.  Hug Чакаме те с обширен разказ.  Hug

 Мижжж
, в Сатурнова дупка си явно. В нея съм най-редовно през октомври, преди рождения си ден. Ще ти мине.  Hug

 Гиговче, наперИ перушината, не се давай на лошото настроение.

 Аз съм с хрема, затова се опитва и глава да ме наболява, дано не ме събори, че това състояние хич не го обичам. То нито си болен, нито си здрав. Не усещам вкус, мирис, добре поне че виждам.  Laughing

 Кога да започвам да ви пращам адресите? Има ли вече готови с подаръка и да искат да пращат?
 Само ми намигнете и почвам да ви притеснявам на лични. Лееекичко ме мързи днес, но пък още снощи мислех да започвам.

  Hug Hug Hug

# 350
  • София
  • Мнения: 6 210
Нелчо, като ти мине хремата и мързела, пускай.

Аз съм поръчала всичко! Успях някак си да намеря и книгата, и изненадата в един сайт. Не съм правила поръчка никога от него, вчера я пуснах, а днес още седи като "обработва се"  Confused. Ако до утре не мръдне статусът, ще почна да им звъня. И да не ви разправям, че платих всичко предварително  ooooh!.

# 351
  • Мнения: 1 601
Нели , пий чайчета с лимон и мед и някакви прахчета вземи да те пресече , аз последно пих Хюмекс грип(хапчета) и много добре действат , скорошно оздравяване и няма се предаваш на настинката ,слагай краката в солена гореща вода , да ти се махне хремата  Hug  Сега ще ти драсна на лични нови данни за подаръчето къде да дойде.  Wink

# 352
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 На мен пък от Спиди ми пратиха две съобщения днес да си чакам поръчката, но докато бях на работа не дойде. Оставих пари, ако се появят в у-ще, да ми оставят пратката там. Явно имат много работа щом докъм 14 ч. не дойдоха. Как го написах само, сама не мога да си разбера мисълта, но няма да редактирам.  ooooh!

# 353
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Нели, можеш да ми пратиш адреса на другарчето, когато си в кондиция и имаш желание. Не, че ще пращам веднага, ама да си го имам.

А на другарчето ще изпратя по следната схема: брои си постовете от момента на изпращане на другарчетата до днес, да кажем Х.

31.12 минус Х дни е равно на, т.е. се получава датата, на която ще му изпратя пакетчето.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз съм за 29.11. - 12,30 на Хепи Раковска. Пете, ти май по-късно можеше да дойдеш, как беше?

Нели, ще помисля за подаръче за щерката и ще ти пиша. То на теб би трябвало да ти е по-лесно, че нали й знаеш интересите. Може и нещо по-нестандартно - скачане с парашут, яздене на кон, скачане от Аспаруховия мост, курс по грънчарство .....

На теб - бързо оздравяване!  Peace

# 354
  • Мнения: 1 601
Миле , та кога всъщност ще си получа подаръка , че не разбрах тази висша математика  Mr. Green   Joy

# 355
  • Мнения: 738
Аз пак ще кажа, че принципно може и да мога на 29-ти да дойда. На 14-ти декември едва ли, макар че човек никога не знае, той панаира пък май дотогава беше newsm78, та може би да успея да се спретна да долазя до София специално за това и да се видим, и да си бягам.
Животът ще си покаже, дет се вика.
Но за 29-ти е почти сигурно, на 70%, че ще съм в района, и ще се изтърся съответно.
В което Хепи кажете.
 Hug

# 356
  • София
  • Мнения: 1 462
И аз съм с вас на 29/11 в 12:30, където кажете.

Нели, вземи си клеева тинктура  Peace Hug

# 357
  • София
  • Мнения: 4 903
А на другарчето ще изпратя по следната схема: брои си постовете от момента на изпращане на другарчетата до днес, да кажем Х.
31.12 минус Х дни е равно на, т.е. се получава датата, на която ще му изпратя пакетчето.
#Crazy
Току що ми затвърди мнението, че не си моето другарче! Прекалено много ме обичаш, за да ми причиняваш задача по математика с неизвестно  Naughty

Значи, за срещата - 29.11. (Събота), 12:30ч., "Хепи" на Раковска, срещу НАТФИЗ. Пиша деня почивен и ще съм там  Peace Засега ще са сигурни и Милето и Вени. Ще звънна и на Вивиан, че нея никаква я няма из форума напоследък.

# 358
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 336
Наре, елка наблизо нямаш ли? Или калкулаторче?

Камиче, ти откъде идваш? Може и на лични. Питам така, че докато се накани Нелката да ми прати адреса на другарчето, то ... ехееее ..... сърце не трае.  Mr. Green

Водя списък за 29.11. - Вени, Кали, Петяя, Камиче, Мария Ч,  Heart Eyes Петенце  Heart Eyes каза, че също ще опита да мине ...

# 359
  • Мнения: 738
Миле, в трудова отпуска съм другата седмица просто, иначе от Монтана идвам.
Иначе да знаеш, че и аз като LofYou много обичам подаръци Joy, да не забравиш да ми пратиш поне една страничка от книжка Rolling Eyes, може да не е първата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт