Сладкарничка за книги - тема 20

  • 19 122
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 405
И аз нищо не усетих, за щастие! От първото и последното на 24 май не останах с добро впечатление  Laughing и все още се филмирам!  Confused Много се уплаших.

# 706
  • София
  • Мнения: 4 899
Нези ще подарява на някоя от тези девойки: Лоренка, Нели, Точ, Миж, Мери, Петяя... и тук май ще трябва да имам поне едно попадение...
Може и да нямаш попадение, защото и аз не съм правила от туршията на леля Нинче, т.е. и аз съм в списъка за потенциално другарче на Нези  Whistling

Точице, гушкам те, мило  Hug
Не си самичка, нали знаеш?! Ние всички сме с теб!

Не съм усетила нищо и слава богу! Защото след онзи кошмар с пернишкото земетресение преди няколко години, много се наплаших.
Съчувствам на всички, които сте усетили днешното. Знам какво ужасно чувство е това, особено, когато знаеш, че си безсилен пред природните бедствия.
Дано да не повтаря  Praynig и всички да спите спокойно!

Момичета, след малко ще пусна новата тема, тъй като утре цял ден няма да съм си вкъщи, а ще прехвърлим със сигурност 50-те страници. Няма да ви изненадам с нищо по-различно в оформлението, освен добавянето на стиховете ни.
Много съм уморена от днешния ден и ще побързам да се хоризонтирам.
След малко чакайте линк към тема 21  Grinning

# 707
  • Мнения: 2 134

Точице, гушкам те, мило  Hug
Не си самичка, нали знаеш?! Ние всички сме с теб!

След малко чакайте линк към тема 21  Grinning
Heart Eyes  bouquet

# 708
  • Мнения: 662
Ох ,аз съм царица на филмирането,но нали децата и кучето разчитат на мен,ще се правя на смела.Много ме е страх,но ако разсъждаваме трезво винаги най якия трус е първия,после  са вторични и по слаби

# 709
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Как искам да не ми пука, а толкова ме е страх...

 Кали,   bouquet!

 Ей тоя така да ме кефи

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Е, искам пък да имам един проблясък във врачуването  bowuu

Точ, вземи си домашен любимец - в такива ситуации и кофти настроение винаги помагат безотказно  Peace

# 711
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Нищо не съм усетила,на 6 етаж сме.... newsm78
Бре,сензорите ми ли са се оплели...майка ми звъни и хълца,плаче..милата и тя голяма паника.
Била е бременна с мен през 77г.когато пак е люляла Вранча... Confused
Голям страх от тогава...

Точи,гушкам те силно миличка,не се страхувай  Hug
Я си налей чаша винце,пийни си да се замъгли погледа,па пусни едно хорце за настроение..тъй де,хич да не ти пука Wink
Сега погледнах фотката:Смена 08 пише;ориДжинал марка с калъф..... Laughing
Имаш я съвсем скоро  Peace Sunglasses

# 712
  • София
  • Мнения: 4 899
Хайде, милички, заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 713
  • Мнения: 2 134
Точ, вземи си домашен любимец - в такива ситуации и кофти настроение винаги помагат безотказно  Peace
Имах зайче, но почина. То е единственият любимец, който съм имала. Вече не искам. Много плаках  Cry Не си представям пак да преживявам такова нещо. Може би трябва да мине още време ... Сега се сещам, че при някакъв трус (в Провадия ли беше, в Шабла ли  newsm78) я бях грабнала и пак щях да се евакуирам  Heart Eyes Пак съм била сама  Tired

Дев  Heart Eyes

Пускам си поста тук, за да оставя лошото назад. В новата тема пристигам смела и безстрашна  smile3540

Общи условия

Активация на акаунт