Посрещане на любимия

  • 12 612
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 138
Вземи му един букет цветя и готово.

И не се излагайте да ми обяснявате, че цветя не се подарявали на мъж, моля!

# 16
  • София
  • Мнения: 23 109
Вземи му един букет цветя и готово.
Супер изненада, няма що.

Това с шлифер/палто, а отдолу- гола, като че ли най ми допада.  Grinning

# 17
  • Мнения: 14 144
Вземи му един букет цветя и готово.
Супер изненада, няма що.

Това с шлифер/палто, а отдолу- гола, като че ли най ми допада.  Grinning

На летището ли ще го чака така? Аз не я съветвам на това време да е по шлифер и отдолу гола. От петък казаха, че идва зима, да не си докара някой цистит. Та егати изненадата и за нея.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 755
Какъв хотел бе хора, човека не се е прибрал у тях, че да тръгне по хотели.
Аз не разбирам защо трябва да е изненада, но сигурно защото не съм достатъчно романтична.

# 19
  • Мнения: 2 553
Кажи му че си бременна.

Ужасна си!  Joy

# 20
  • Мнения: 6 918
Парти изненада? Нали се сещаш, с негови приятели примерно го чакате на тъмно да се прибере и като светне изскачате всички Laughing
Или флашмоб, напоследък са модерни. Срещала съм, че от някои парти агенции ги организират.

# 21
  • Мнения: 2 553
Парти изненада? Нали се сещаш, с негови приятели примерно го чакате на тъмно да се прибере и като светне изскачате всички Laughing
Или флашмоб, напоследък са модерни. Срещала съм, че от някои парти агенции ги организират.


Или направо скочи с парашут върху самолета!  Joy

# 22
  • Мнения: 3 371
ей, един мъж не знаете как да изненадате Mr. Green

значи, първо, по шантал /сега не знам с какъв ник е/ - щом чуеш, че той се приближава към вратата/ти си на нисък старт както се очаква и гориш от нетърпение/ и влезе, ти му сваляш панталоните, гащите и си завираш муцуната да му душиш топките. нашмъркваш се здраво.  Twisted Evil може да не ги облизваш точно сега, защото те чака/и него, де/ още една изненада. на една ръка разстояние държиш легенче с вода/сега, тук, пробвалите съфорумки да кажа с топла или студена вода да е пълно/ и му накисваш топките в легенчето. ако потънат, значи в последните 24 не е консумирал извън връзката ви. ако не потънат обаче... не знам  #2gunfire. предлагам да го залееш с водата от легенчето и да го разпънеш за разпит.
повярвай, много ще е изненадан  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 591
 
ей, един мъж не знаете как да изненадате Mr. Green

значи, първо, по шантал /сега не знам с какъв ник е/ - щом чуеш, че той се приближава към вратата/ти си на нисък старт както се очаква и гориш от нетърпение/ и влезе, ти му сваляш панталоните, гащите и си завираш муцуната да му душиш топките. нашмъркваш се здраво.  Twisted Evil може да не ги облизваш точно сега, защото те чака/и него, де/ още една изненада. на една ръка разстояние държиш легенче с вода/сега, тук, пробвалите съфорумки да кажа с топла или студена вода да е пълно/ и му накисваш топките в легенчето. ако потънат, значи в последните 24 не е консумирал извън връзката ви. ако не потънат обаче... не знам  #2gunfire. предлагам да го залееш с водата от легенчето и да го разпънеш за разпит.
повярвай, много ще е изненадан  Hug
Егати и идеята.  Grinning Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 21 588
  Мъжете верно ли се кефят на тия неща с балоните и парти изненадите?

 Когато моят мъж се прибираше от чужбина си го посрещах най-нормално - цунки мунки и топла вечеря.  Струва ми се много изтощително - аз да се мъча всеки път да измислям нови фойерверки, той да се изненадва...

 По-садистичните ви предложения са интересни, иначе, особено тая с готовото бебе...

# 25
  • Мнения: 18
Това с балоните много ми допада.
И не,че всеки път му правя изненади като се връща просто този път имахме двоен празник,а него го нямаше и затова искам да е нещо по-специално.
А иначе сте много идейни  Grinning  особено тва с легена  moresmile

# 26
  • Мнения: X
Парти изненада? Нали се сещаш, с негови приятели примерно го чакате на тъмно да се прибере и като светне изскачате всички Laughing
Или флашмоб, напоследък са модерни. Срещала съм, че от някои парти агенции ги организират.


Или направо скочи с парашут върху самолета!  Joy

 Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Мъжете верно ли се кефят на тия неща с балоните и парти изненадите?
Не , кефят се на готина свирка.


п.п. в другият живот мисля да бъда мъж

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
А иначе сте много идейни  Grinning  особено тва с легена  moresmile
Горката. April snow разпространява форумния фолклор.

# 29
  • Мнения: 7 171
 Мъжете верно ли се кефят на тия неща с балоните и парти изненадите?

 Когато моят мъж се прибираше от чужбина си го посрещах най-нормално - цунки мунки и топла вечеря.  Струва ми се много изтощително - аз да се мъча всеки път да измислям нови фойерверки, той да се изненадва...

 По-садистичните ви предложения са интересни, иначе, особено тая с готовото бебе...

Хайде, от мен да мине, да дам и малко по-несадистични предложения:

Ние с моя мъж живяхме разделени доста време, по независещи от нас причини, и се срещахме през уикендите. Аз на моя му готвех. Салати предимно. Бях станала специалист по салатите. И досега правя някои особено сполучливи.

Той ме е посрещал с шампанско с малини в него (шампанско с ягоди е тривиално). Веднъж, на Св. Валентин ми пече курабийки. Малко ги прегори, обаче крайния резултат от вечерта е вече на 13 години.  Laughing

А пък за предишната (преди въпросния Св. Валентин с курабийките) Коледа, ме посрещна с mistletoe (не зная как е на български) окачено под всяка врата и ме прекара из цялата къща, минахме под всички misletoses, като вечерта завърши с предложение за брак.

Общи условия

Активация на акаунт