Посрещане на любимия

  • 12 607
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте,за първи път правя тема,извинете ме ако нещо не е както трябва.
Ето и моето питане.Приятелят ми работи в чужбина и отсъства по няколко месеца.Сега пак е там и наближава да се връща,а мен ми се искаше да го изненадам по някакъв начин,имам някои идеи вече,но проблема е,че ние сме си правили доста изненади и не искам да се повтарят.Малко ме затруднява и това,че не живеем заедно все още (не е готово жилището ни все още). Можете ли да ми дадете някакви идеи и насоки,неща които вие сте правили?Ще съм ви много благодарна  Simple Smile

# 1
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Имайки предвид, че не споделяш какво вече си правила, за да не се повтаряме, би било много трудно.

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Кажи му че си бременна.

# 3
  • Мнения: 4 418
Опиши връзката, която имате, за да можем да придобием представа и да изберем най-хубавото посрещане.

# 4
  • Мнения: 18
Хаха за бременността няма да е приятна изненада,когато разбере,че не е истина.
А иначе с него сме си правили доста еротични и романтични изненади свързани с цветя,свещи, секси бельо.Правила съм изненади с клипове от наши снимки,стихчета.Искаше ми се освен тези неща да направя нещо напълно различно.Някакъв мил жест,нещо интересно.Ние сме заедно от 6 години и май малко съм се поизчерпала,затова исках някои свежи идеи.

# 5
  • Мнения: 12 473
Ми щом не живеете заедно, просто го посрещни (по шлифер, палто..а отдолу -гола, с жартиери) и го отмъкни на хотел..))

# 6
# 7
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Ми, не прави нищо. Знаеш ли как ще се изненада Whistling

# 8
  • Мнения: X
Кажи му че си бременна.

 Joy Joy Joy Joy

По темата - наеми хотелска стая и го изненадай със секси бельо.

# 9
  • Мнения: 14 095
Ми, не прави нищо. Знаеш ли как ще се изненада Whistling

 rotfImbo Joy

И цяла вечер ще чака изненадата, а тя...вече го е изненадала. Joy

# 10
  • Мнения: 597
Пострещни го гола, изтегната в леглото, навсякъде разпиляни рози и ароматни свщи, нежна музика , а в катеричката забито едно родно кебапче и му предложи да го изяде  Laughing

# 11
  • Мнения: 18
 Laughing Разсмяхте ме особено това за кебапчето,ефекта 2в1....поне са 2 неща,които 100% са му липсвали Grinning

А сега сериозно тея неща с бельото и свещите ще ги има това ясно,мислих си и за нещо различно,щото тва са неща,които сме правили.

# 12
  • Мнения: 19
Emma, аз съм правила изненади на ММ няколко пъти. За един негов РД бях взела много балони с хелий (не ме питай как се събраха в колата и каква картинка беше докато ги навра и извадя от нея). Та стаята се напълни с балони, а на връзките им с кламер закачих наши снимки от много места където сме били заедно. Така все едно се разхождаш в стая пълна със спомени Simple Smile А другото е че му направих албум за 14ти февруари "Обичам те защото..." и на всяка страничка имаше сладурска снимка със животинка или бебче с послание отдолу, от рода на "...защото ме караш да се усмихвам", "...защото си малко смахнат" и т.н. Получи се забавно общо взето. Успех ти желая. Много е хубаво че след 6 години все още си правите такива изненади, дано и след 60 имате същия ентусиазъм Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 171
Питай Шанталчето. Тя е експерт.

# 14
  • Мнения: 7 171
Кажи му че си бременна.

По-добре да вземе назаем едно бебче от приятелка. Изненада!

# 15
  • Мнения: 3 131
Вземи му един букет цветя и готово.

И не се излагайте да ми обяснявате, че цветя не се подарявали на мъж, моля!

# 16
  • София
  • Мнения: 23 098
Вземи му един букет цветя и готово.
Супер изненада, няма що.

Това с шлифер/палто, а отдолу- гола, като че ли най ми допада.  Grinning

# 17
  • Мнения: 14 095
Вземи му един букет цветя и готово.
Супер изненада, няма що.

Това с шлифер/палто, а отдолу- гола, като че ли най ми допада.  Grinning

На летището ли ще го чака така? Аз не я съветвам на това време да е по шлифер и отдолу гола. От петък казаха, че идва зима, да не си докара някой цистит. Та егати изненадата и за нея.  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 755
Какъв хотел бе хора, човека не се е прибрал у тях, че да тръгне по хотели.
Аз не разбирам защо трябва да е изненада, но сигурно защото не съм достатъчно романтична.

# 19
  • Мнения: 2 553
Кажи му че си бременна.

Ужасна си!  Joy

# 20
  • Мнения: 6 911
Парти изненада? Нали се сещаш, с негови приятели примерно го чакате на тъмно да се прибере и като светне изскачате всички Laughing
Или флашмоб, напоследък са модерни. Срещала съм, че от някои парти агенции ги организират.

# 21
  • Мнения: 2 553
Парти изненада? Нали се сещаш, с негови приятели примерно го чакате на тъмно да се прибере и като светне изскачате всички Laughing
Или флашмоб, напоследък са модерни. Срещала съм, че от някои парти агенции ги организират.


Или направо скочи с парашут върху самолета!  Joy

# 22
  • Мнения: 3 371
ей, един мъж не знаете как да изненадате Mr. Green

значи, първо, по шантал /сега не знам с какъв ник е/ - щом чуеш, че той се приближава към вратата/ти си на нисък старт както се очаква и гориш от нетърпение/ и влезе, ти му сваляш панталоните, гащите и си завираш муцуната да му душиш топките. нашмъркваш се здраво.  Twisted Evil може да не ги облизваш точно сега, защото те чака/и него, де/ още една изненада. на една ръка разстояние държиш легенче с вода/сега, тук, пробвалите съфорумки да кажа с топла или студена вода да е пълно/ и му накисваш топките в легенчето. ако потънат, значи в последните 24 не е консумирал извън връзката ви. ако не потънат обаче... не знам  #2gunfire. предлагам да го залееш с водата от легенчето и да го разпънеш за разпит.
повярвай, много ще е изненадан  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 591
 
ей, един мъж не знаете как да изненадате Mr. Green

значи, първо, по шантал /сега не знам с какъв ник е/ - щом чуеш, че той се приближава към вратата/ти си на нисък старт както се очаква и гориш от нетърпение/ и влезе, ти му сваляш панталоните, гащите и си завираш муцуната да му душиш топките. нашмъркваш се здраво.  Twisted Evil може да не ги облизваш точно сега, защото те чака/и него, де/ още една изненада. на една ръка разстояние държиш легенче с вода/сега, тук, пробвалите съфорумки да кажа с топла или студена вода да е пълно/ и му накисваш топките в легенчето. ако потънат, значи в последните 24 не е консумирал извън връзката ви. ако не потънат обаче... не знам  #2gunfire. предлагам да го залееш с водата от легенчето и да го разпънеш за разпит.
повярвай, много ще е изненадан  Hug
Егати и идеята.  Grinning Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 21 505
  Мъжете верно ли се кефят на тия неща с балоните и парти изненадите?

 Когато моят мъж се прибираше от чужбина си го посрещах най-нормално - цунки мунки и топла вечеря.  Струва ми се много изтощително - аз да се мъча всеки път да измислям нови фойерверки, той да се изненадва...

 По-садистичните ви предложения са интересни, иначе, особено тая с готовото бебе...

# 25
  • Мнения: 18
Това с балоните много ми допада.
И не,че всеки път му правя изненади като се връща просто този път имахме двоен празник,а него го нямаше и затова искам да е нещо по-специално.
А иначе сте много идейни  Grinning  особено тва с легена  moresmile

# 26
  • Мнения: X
Парти изненада? Нали се сещаш, с негови приятели примерно го чакате на тъмно да се прибере и като светне изскачате всички Laughing
Или флашмоб, напоследък са модерни. Срещала съм, че от някои парти агенции ги организират.


Или направо скочи с парашут върху самолета!  Joy

 Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
 Мъжете верно ли се кефят на тия неща с балоните и парти изненадите?
Не , кефят се на готина свирка.


п.п. в другият живот мисля да бъда мъж

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 713
А иначе сте много идейни  Grinning  особено тва с легена  moresmile
Горката. April snow разпространява форумния фолклор.

# 29
  • Мнения: 7 171
 Мъжете верно ли се кефят на тия неща с балоните и парти изненадите?

 Когато моят мъж се прибираше от чужбина си го посрещах най-нормално - цунки мунки и топла вечеря.  Струва ми се много изтощително - аз да се мъча всеки път да измислям нови фойерверки, той да се изненадва...

 По-садистичните ви предложения са интересни, иначе, особено тая с готовото бебе...

Хайде, от мен да мине, да дам и малко по-несадистични предложения:

Ние с моя мъж живяхме разделени доста време, по независещи от нас причини, и се срещахме през уикендите. Аз на моя му готвех. Салати предимно. Бях станала специалист по салатите. И досега правя някои особено сполучливи.

Той ме е посрещал с шампанско с малини в него (шампанско с ягоди е тривиално). Веднъж, на Св. Валентин ми пече курабийки. Малко ги прегори, обаче крайния резултат от вечерта е вече на 13 години.  Laughing

А пък за предишната (преди въпросния Св. Валентин с курабийките) Коледа, ме посрещна с mistletoe (не зная как е на български) окачено под всяка врата и ме прекара из цялата къща, минахме под всички misletoses, като вечерта завърши с предложение за брак.

# 30
  • Мнения: 597
ей, един мъж не знаете как да изненадате Mr. Green

значи, първо, по шантал /сега не знам с какъв ник е/ - щом чуеш, че той се приближава към вратата/ти си на нисък старт както се очаква и гориш от нетърпение/ и влезе, ти му сваляш панталоните, гащите и си завираш муцуната да му душиш топките. нашмъркваш се здраво.  Twisted Evil може да не ги облизваш точно сега, защото те чака/и него, де/ още една изненада. на една ръка разстояние държиш легенче с вода/сега, тук, пробвалите съфорумки да кажа с топла или студена вода да е пълно/ и му накисваш топките в легенчето. ако потънат, значи в последните 24 не е консумирал извън връзката ви. ако не потънат обаче... не знам  #2gunfire. предлагам да го залееш с водата от легенчето и да го разпънеш за разпит.
повярвай, много ще е изненадан  Hug



Ако не потънат може човекът просто да се е самооблекчил предишната вечер  Laughing

# 31
  • Мнения: 18
А как се учудих,че някой е дал по- не садистични предложения Grinning
 sophiemmaspencer това са много мили изненади,а шампанското с малини много ми хресва-различно и вкусно  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 305
Здравейте,за първи път правя тема,извинете ме ако нещо не е както трябва.
Ето и моето питане.Приятелят ми работи в чужбина и отсъства по няколко месеца.Сега пак е там и наближава да се връща,а мен ми се искаше да го изненадам по някакъв начин,имам някои идеи вече,но проблема е,че ние сме си правили доста изненади и не искам да се повтарят.Малко ме затруднява и това,че не живеем заедно все още (не е готово жилището ни все още). Можете ли да ми дадете някакви идеи и насоки,неща които вие сте правили?Ще съм ви много благодарна  Simple Smile
Ама ти действително ли очакваш. хора,които изобщо не са запознати
с вас,да ти дават идеи за изненада на любимия?!?!? Praynig

# 33
  • Мнения: 18
Здравейте,за първи път правя тема,извинете ме ако нещо не е както трябва.
Ето и моето питане.Приятелят ми работи в чужбина и отсъства по няколко месеца.Сега пак е там и наближава да се връща,а мен ми се искаше да го изненадам по някакъв начин,имам някои идеи вече,но проблема е,че ние сме си правили доста изненади и не искам да се повтарят.Малко ме затруднява и това,че не живеем заедно все още (не е готово жилището ни все още). Можете ли да ми дадете някакви идеи и насоки,неща които вие сте правили?Ще съм ви много благодарна  Simple Smile
Ама ти действително ли очакваш. хора,които изобщо не са запознати
с вас,да ти дават идеи за изненада на любимия?!?!? Praynig

Исках ако някой е правил такива изненади просто да даде някои идеи,не съм казала да измислят нещо специално за мен....явно почти няма такива хора

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 713
Защото повечето нормални мъже са безразлични към романтичните изненади. Понапъват се да ги правят за жените си, защото знаят, че жените ги харесват.

# 35
  • Мнения: 4 841
А пък за предишната (преди въпросния Св. Валентин с курабийките) Коледа, ме посрещна с mistletoe (не зная как е на български) окачено под всяка врата и ме прекара из цялата къща, минахме под всички misletoses, като вечерта завърши с предложение за брак.

Имел




По темата - не знам какво да кажа. Тези неща или ти идват отвътре, правиш ги спонтанно и ти оставят незабравим спомен, или става един маскарад-гротеска с непредвидими последици. Можеш да се нараниш (при секс в банята или нестандартни сексуални практики), да се подпалиш (при наличие на много свещи), да се натровиш (при експериментиране с твърде екзотични или неподходящо съчетани храни), или просто да останеш много, много разочарован, ако реакцията на любимия не е като по филмите.
Не говоря наизуст, а неща, които са ми разказвали от първо лице. Като например любимия да заспи в таксито от летището след 12 часов полет и почти 48 часа безсъние, а в къщи го чакат двадесет приятели с надути балони, готови за купон.

Струва ми се, че прекаленото четене на "Космополитън" и "За жената", както и гледането на "романтични" филми и комедии води до свръхочаквания и обрича "романтичките" на големи разочарования.

# 36
  • Мнения: 21 505

Не говоря наизуст, а неща, които са ми разказвали от първо лице. Като например любимия да заспи в таксито от летището след 12 часов полет и почти 48 часа безсъние, а в къщи го чакат двадесет приятели с надути балони, готови за купон.



 Ужасно Laughing

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 23 713
Не говоря наизуст, а неща, които са ми разказвали от първо лице. Като например любимия да заспи в таксито от летището след 12 часов полет и почти 48 часа безсъние, а в къщи го чакат двадесет приятели с надути балони, готови за купон.
Обаждам се на приятелите да си купонясват защото повода за купона спи и го карам на хотел/друго тихо място с легло. Никакъв дерт Simple Smile Евентуално ще обмисля да се присъединя към купона Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 755
В такъв случай центъра на вниманието се измества от любимия към купона. Защо тогава ще си правиш труда да го посрещаш? Направо си започвай купона, той може  да се прибере и сам по някое време, ама да ляга да спи. Като много му се спи шума няма да му пречи.

# 39
  • Мнения: 18
Първо трябва да знаеш какво харесва мъжа до теб и какво иска,за да се получи каквато и да е изненада.Второ не можеш да очакваш от човек пътувал еди си колко часа да е настроен за какъвто и да е купон,забавление,пък било то и секс  Grinning

Защото повечето нормални мъже са безразлични към романтичните изненади. Понапъват се да ги правят за жените си, защото знаят, че жените ги харесват.

Напълно съм наясно,че мъжете не си падат мн мн по тези романтични нещица....
Но когато си разделен толкова време с половинката си някак си разбираш наистина колко е важен тоя човек и ти се иска да му покажеш по всякакъв начин това (радвам се,че при нас е взаимно).
Пък и си е така,че това трябва да ти идва от вътре.Или искаш да го направиш за твоя човек или не.
Може би ще ме разберат хора,които също пътуват доста (или пък не) Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 553
В такъв случай центъра на вниманието се измества от любимия към купона. Защо тогава ще си правиш труда да го посрещаш? Направо си започвай купона, той може  да се прибере и сам по някое време, ама да ляга да спи. Като много му се спи шума няма да му пречи.

Ей тва е яко! Направи си купон и се весели докато се прибере!  superuu  Joy

# 41
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Купи му букет рози /червени/, направи резервация за шикозен ресторант, купи годежен пръстен, удряш коляно насред ресторанта и м предлагаш брак /преди това може да изпиеш шампанското с малини/  Peace

# 42
  • Мнения: 3 371
и за мен остава пълна мистерия как може да се пита за предложения за изненади по отношение  на  абс непознати хора, или за подаръци и подобни.

с моя мъж обикновено се разминаваме по летищата, или се засичаме за ден-два. ако някога ми спретне изненада от рода на приятели с викове 'изненада', балони из къщата или подобни, честно, ще си помисля, че му хлопа дъската. но това е защото познавам собствения си мъж, а ти/това, към авторката/ ни питаш нас за напълно непознат персонаж и ние да гадаем сега какво , аджеба, би му харесало  newsm78.

ако питаш мен, ще му хареса да има храна, да се изкъпе и чисти чаршафи на първо време. ама знам ли, може аз да съм изостанала много с новите балонено-свещни-шампано - заливащи , пудрено-глазурени изненади.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 23 713
Сетих се.... По онзи виц "легни гола в мусаката".

# 44
  • Мнения: 18
Леле.... Не знам дали изобщо има смисъл ОТНОВО да поясня,че не съм написала никъде "Кажете как да зарадвам мъжа си"....Направих темата с цел,който е правил такива неща да сподели идеи.
По логиката ти (April snow )  на теми със заглавие от сорта на "Кажете какво да правя","Дайте съвет,мнение" и т.н.  не трябва да се пише,защото всеки човек мисли различно.Ама нали това е целта да се видят различни мнения,различни гледни точки.Като нямаш подобни преживявания просто подминаваш и не пишеш хапливи коментари.Мислих,че тук е мястото да  се обменят различни идеи,но май не е.  Simple Smile

# 45
  • Мнения: 21 505
  Не се ядосвай де, темата си е наред, но ние просто не знаем какво харесва твоя мъж, а явно не сме и много романтични.

# 46
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Оф, тия захаросани изненади с балони, свещички, глазурки и стихчета просто са ми Sick.... Заведи човека на една почивка за 2-3 дни по възможност на спа хотел и зарежи тия лиготии. Все пак сте 6 години заедно (ако правилно съм разбрала).
Не съм мъж, а бих се почувствала неловко от разни такива изсмукани от пръстите "изненади", а представям си за мъжете Crazy.

# 47
  • Мнения: 2 553
Ема, не знам колко годишни сте, но този тип изненади не са подходящи за средната възраст тук. Просто не мога да си го представя дори, прихвам да се смея само при мисълта!  Joy

# 48
  • Мнения: 18
Аз просто казах,че сме си правили романтични (или захаросани) изненади затова исках да е нещо различно сега.Искам да го зарадвам с нещо различно. Давам пример:Интересува се от коли,но декември не съм видяла да има разни състезания,изложение или квото и да е в тая тематика,за да го заведа.

# 49
  • Мнения: 2 553
Направо от летището ли?  newsm78 Защото останах с впечатление, че темата е за изненада при посрещането..

# 50
  • Мнения: 18
Не не,може би аз не съм обяснила както трябва,а и заглавието май подлъгва.Става въпрос за след това вече когато си е дошъл,отпочинал,нарадвали сме се...и така по някакъв начин да го зарадвам с нещо,което не очаква Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 553
Не не,може би аз не съм обяснила както трябва,а и заглавието май подлъгва.Става въпрос за след това вече когато си е дошъл,отпочинал,нарадвали сме се...и така по някакъв начин да го зарадвам с нещо,което не очаква Simple Smile

Ами всички до сега все за посрещането ти говориха .. Не знам какво харесвате, не мога да помогна, съжалявам. Peace

# 52
  • Мнения: 2 927
      Няколко дневна почивка на СПА, ски, голф, според предпочитанията ви. Хижа, ако обичате планината. Къща за гости, ако обичате да се събирате с приятели. Ако си от София, сигурно всяка седмица има някакви културни събития от онези, които обичате, но посещавате правите често.
     Ако обичате масаж, има чудесни оферти за почивните дни в СПА центровете с апартамент - хем романтично, хем прекрасни масажи правят.

# 53
  • Мнения: 21 505
  Да, извикай му една готина масажистка, това ще е приятна изненада Wink

# 54
  • Мнения: 2 755
Ах как бих искала мен да ме изненадат, като ми занесат колата на сервиз и мивка, но уви. По темата - може да му приготвиш колата - смяна на антифриз и гуми например, ако не си го направила...

# 55
  • Мнения: 19
Не разбирам, защо след като сами казвате, че не сте романтични и от такива захаросани и изсмукани от пръстите изненади ви се повръща, продължавате да коментирате. Не помагате, а само упреквате момичето че едва ли не това че иска да зарадва момчето си е супер тъпо. Ми не е! Даже е супер яко и както жените, така и мъжете го оценяват. Идеята е в това да направиш нещо, което знаеш че той обича, т.е. помислил си за него, а не за собствения си задник. Та по темата: правила съм и парти изненада, но за РД, което е по-подходящо. Също съм подарявала билети за концерт. Не знам дали харесвате Горан Брегович, но ще има концерт на 19ти Декември.
П.С. Ще се радвам да споделиш как в крайна сметка го изненада и дали се е зарадвал. Успех!

# 56
  • Мнения: 1 136
Вземи една готина мадама и направете тройка

# 57
  • Мнения: 2 553
Не разбирам, защо след като сами казвате, че не сте романтични и от такива захаросани и изсмукани от пръстите изненади ви се повръща, продължавате да коментирате. Не помагате, а само упреквате момичето че едва ли не това че иска да зарадва момчето си е супер тъпо. Ми не е! Даже е супер яко и както жените, така и мъжете го оценяват. Идеята е в това да направиш нещо, което знаеш че той обича, т.е. помислил си за него, а не за собствения си задник. Та по темата: правила съм и парти изненада, но за РД, което е по-подходящо. Също съм подарявала билети за концерт. Не знам дали харесвате Горан Брегович, но ще има концерт на 19ти Декември.
П.С. Ще се радвам да споделиш как в крайна сметка го изненада и дали се е зарадвал. Успех!

Не се залъгвай! Мъжете не се радват на плюшени сърчица, захаросани изненадички със меченца и шоколадченца, и розички, и посланийца на листченца, и т.н., както жените Wink

# 58
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Това с бебето беше добро... Peace

Кажи му, че не можеш повече така и следващия път стягаш и ти багажа! Нали се обичате, да сте си заедно.
Гледай обаче,  да фиксираш първата реакция, важно е!  Peace

# 59
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аха, но не всички жени  Simple Smile. Някой ако ми поднесе меченце и шоколадченце, ще ми загорчи от сладост просто Stop.

# 60
  • Мнения: 2 553
Аха, но не всички жени  Simple Smile. Някой ако ми поднесе меченце и шоколадченце, ще ми загорчи от сладост просто Stop.

Еее що бе, аз като бях на 16 се радвах!   Joy

# 61
  • Мнения: X
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

# 62
  • Мнения: 14 654
Не че са безчувствени, ама човек, когато се прибира след полет, често е смазан и изморен. И единственото, което иска, е да се прибере, да се изкъпе и да се наспи. Така че аз просто бих го посрещнала на летището и оттам директно вкъщи, където ще го чака проветрена стая и чисти чаршафи. Представям си тамън да си кацна и да ме погнат пак да пътувам някъде и да се храня по ресторанти - ще пукна. То е като да се върнеш от работа уморен и със зачервени очи, да искаш да хапнеш малко и да спиш, а на вратата да те чака жена ти, накипрена да излизате и да хапнете навън. Някои наистина не се усещат с изненадите.
Тъкмо затова не може да ти дадем подходящ съвет, защото не знаем какъв тип е мъжът ти и въобще какъв тип двойка сте. Някои са си най-щастливи в рутината, без изненади.
Иначе при мен винаги работи изненадата скъп подарък, ама да не е спа, хотел или излизане, а нещо предметно, с което мога веднага да се накича.

# 63
  • Мнения: 1 136
Янечек е права, остави човека да почине , хапне и се наспи . Посрещни го на летището , осигури му транспорт до вкъщи , а след тива ако иска нещо екстра , той ще си го каже.

# 64
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Човекът отдавна сигурно се е прибрал вече и е посрещнат подобаващо сигурно  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2
Сложи една превръзка от тия непрозрачните на вратата като се прибере на една бележка му напиши да я сложи след това да извика че я е сложил   закарай го в банята съблечи го и го изкъпи без да сваляш превръзката.След това го подсуши и го сложи на леглото вземи си масажно олио направи му един масаж през цялото време бъди с секси бельо след като привършиш с масажа и е надървен скачай отгоре и му махни превръзката.

# 66
  • Мнения: 2 553
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

Тук съм чела, че когато човек е кисел, помага шоколад. Пробвай.

# 67
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

Тук съм чела, че когато човек е кисел, помага шоколад. Пробвай.
Във форма на сърце обаче.

# 68
  • Мнения: 2 553
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

Тук съм чела, че когато човек е кисел, помага шоколад. Пробвай.
Във форма на сърце обаче.

С панделчица.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт