Посрещане на любимия

  • 12 611
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 598
ей, един мъж не знаете как да изненадате Mr. Green

значи, първо, по шантал /сега не знам с какъв ник е/ - щом чуеш, че той се приближава към вратата/ти си на нисък старт както се очаква и гориш от нетърпение/ и влезе, ти му сваляш панталоните, гащите и си завираш муцуната да му душиш топките. нашмъркваш се здраво.  Twisted Evil може да не ги облизваш точно сега, защото те чака/и него, де/ още една изненада. на една ръка разстояние държиш легенче с вода/сега, тук, пробвалите съфорумки да кажа с топла или студена вода да е пълно/ и му накисваш топките в легенчето. ако потънат, значи в последните 24 не е консумирал извън връзката ви. ако не потънат обаче... не знам  #2gunfire. предлагам да го залееш с водата от легенчето и да го разпънеш за разпит.
повярвай, много ще е изненадан  Hug



Ако не потънат може човекът просто да се е самооблекчил предишната вечер  Laughing

# 31
  • Мнения: 18
А как се учудих,че някой е дал по- не садистични предложения Grinning
 sophiemmaspencer това са много мили изненади,а шампанското с малини много ми хресва-различно и вкусно  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 307
Здравейте,за първи път правя тема,извинете ме ако нещо не е както трябва.
Ето и моето питане.Приятелят ми работи в чужбина и отсъства по няколко месеца.Сега пак е там и наближава да се връща,а мен ми се искаше да го изненадам по някакъв начин,имам някои идеи вече,но проблема е,че ние сме си правили доста изненади и не искам да се повтарят.Малко ме затруднява и това,че не живеем заедно все още (не е готово жилището ни все още). Можете ли да ми дадете някакви идеи и насоки,неща които вие сте правили?Ще съм ви много благодарна  Simple Smile
Ама ти действително ли очакваш. хора,които изобщо не са запознати
с вас,да ти дават идеи за изненада на любимия?!?!? Praynig

# 33
  • Мнения: 18
Здравейте,за първи път правя тема,извинете ме ако нещо не е както трябва.
Ето и моето питане.Приятелят ми работи в чужбина и отсъства по няколко месеца.Сега пак е там и наближава да се връща,а мен ми се искаше да го изненадам по някакъв начин,имам някои идеи вече,но проблема е,че ние сме си правили доста изненади и не искам да се повтарят.Малко ме затруднява и това,че не живеем заедно все още (не е готово жилището ни все още). Можете ли да ми дадете някакви идеи и насоки,неща които вие сте правили?Ще съм ви много благодарна  Simple Smile
Ама ти действително ли очакваш. хора,които изобщо не са запознати
с вас,да ти дават идеи за изненада на любимия?!?!? Praynig

Исках ако някой е правил такива изненади просто да даде някои идеи,не съм казала да измислят нещо специално за мен....явно почти няма такива хора

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Защото повечето нормални мъже са безразлични към романтичните изненади. Понапъват се да ги правят за жените си, защото знаят, че жените ги харесват.

# 35
  • Мнения: 4 841
А пък за предишната (преди въпросния Св. Валентин с курабийките) Коледа, ме посрещна с mistletoe (не зная как е на български) окачено под всяка врата и ме прекара из цялата къща, минахме под всички misletoses, като вечерта завърши с предложение за брак.

Имел




По темата - не знам какво да кажа. Тези неща или ти идват отвътре, правиш ги спонтанно и ти оставят незабравим спомен, или става един маскарад-гротеска с непредвидими последици. Можеш да се нараниш (при секс в банята или нестандартни сексуални практики), да се подпалиш (при наличие на много свещи), да се натровиш (при експериментиране с твърде екзотични или неподходящо съчетани храни), или просто да останеш много, много разочарован, ако реакцията на любимия не е като по филмите.
Не говоря наизуст, а неща, които са ми разказвали от първо лице. Като например любимия да заспи в таксито от летището след 12 часов полет и почти 48 часа безсъние, а в къщи го чакат двадесет приятели с надути балони, готови за купон.

Струва ми се, че прекаленото четене на "Космополитън" и "За жената", както и гледането на "романтични" филми и комедии води до свръхочаквания и обрича "романтичките" на големи разочарования.

# 36
  • Мнения: 21 588

Не говоря наизуст, а неща, които са ми разказвали от първо лице. Като например любимия да заспи в таксито от летището след 12 часов полет и почти 48 часа безсъние, а в къщи го чакат двадесет приятели с надути балони, готови за купон.



 Ужасно Laughing

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Не говоря наизуст, а неща, които са ми разказвали от първо лице. Като например любимия да заспи в таксито от летището след 12 часов полет и почти 48 часа безсъние, а в къщи го чакат двадесет приятели с надути балони, готови за купон.
Обаждам се на приятелите да си купонясват защото повода за купона спи и го карам на хотел/друго тихо място с легло. Никакъв дерт Simple Smile Евентуално ще обмисля да се присъединя към купона Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 755
В такъв случай центъра на вниманието се измества от любимия към купона. Защо тогава ще си правиш труда да го посрещаш? Направо си започвай купона, той може  да се прибере и сам по някое време, ама да ляга да спи. Като много му се спи шума няма да му пречи.

# 39
  • Мнения: 18
Първо трябва да знаеш какво харесва мъжа до теб и какво иска,за да се получи каквато и да е изненада.Второ не можеш да очакваш от човек пътувал еди си колко часа да е настроен за какъвто и да е купон,забавление,пък било то и секс  Grinning

Защото повечето нормални мъже са безразлични към романтичните изненади. Понапъват се да ги правят за жените си, защото знаят, че жените ги харесват.

Напълно съм наясно,че мъжете не си падат мн мн по тези романтични нещица....
Но когато си разделен толкова време с половинката си някак си разбираш наистина колко е важен тоя човек и ти се иска да му покажеш по всякакъв начин това (радвам се,че при нас е взаимно).
Пък и си е така,че това трябва да ти идва от вътре.Или искаш да го направиш за твоя човек или не.
Може би ще ме разберат хора,които също пътуват доста (или пък не) Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 553
В такъв случай центъра на вниманието се измества от любимия към купона. Защо тогава ще си правиш труда да го посрещаш? Направо си започвай купона, той може  да се прибере и сам по някое време, ама да ляга да спи. Като много му се спи шума няма да му пречи.

Ей тва е яко! Направи си купон и се весели докато се прибере!  superuu  Joy

# 41
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Купи му букет рози /червени/, направи резервация за шикозен ресторант, купи годежен пръстен, удряш коляно насред ресторанта и м предлагаш брак /преди това може да изпиеш шампанското с малини/  Peace

# 42
  • Мнения: 3 371
и за мен остава пълна мистерия как може да се пита за предложения за изненади по отношение  на  абс непознати хора, или за подаръци и подобни.

с моя мъж обикновено се разминаваме по летищата, или се засичаме за ден-два. ако някога ми спретне изненада от рода на приятели с викове 'изненада', балони из къщата или подобни, честно, ще си помисля, че му хлопа дъската. но това е защото познавам собствения си мъж, а ти/това, към авторката/ ни питаш нас за напълно непознат персонаж и ние да гадаем сега какво , аджеба, би му харесало  newsm78.

ако питаш мен, ще му хареса да има храна, да се изкъпе и чисти чаршафи на първо време. ама знам ли, може аз да съм изостанала много с новите балонено-свещни-шампано - заливащи , пудрено-глазурени изненади.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Сетих се.... По онзи виц "легни гола в мусаката".

# 44
  • Мнения: 18
Леле.... Не знам дали изобщо има смисъл ОТНОВО да поясня,че не съм написала никъде "Кажете как да зарадвам мъжа си"....Направих темата с цел,който е правил такива неща да сподели идеи.
По логиката ти (April snow )  на теми със заглавие от сорта на "Кажете какво да правя","Дайте съвет,мнение" и т.н.  не трябва да се пише,защото всеки човек мисли различно.Ама нали това е целта да се видят различни мнения,различни гледни точки.Като нямаш подобни преживявания просто подминаваш и не пишеш хапливи коментари.Мислих,че тук е мястото да  се обменят различни идеи,но май не е.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт