Лидл ::53::

  • 79 590
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 787
Днес сутринта имаше доволно количество от шоколадовите близалки - магазина на Стамболийски - Западен парк.
И аз взех от очилата, ама не сме ги отваряли, също от шапките качулки-не са много добри, изкуствени материя са, ама все пак пазят от вятър, взех и от коледните лентички, марципан за щолен, салата и гризини.

# 316
  • София
  • Мнения: 1 809
Шкафовете за баня не стават за мокрене  Peace
Тези, които са за мокрене си пише изрично, че стават и са доста по-скъпи и не от LIDL. Peace
ОТносно дървените комплекти за рязане още на следващия ден бяха изчерпани и в доста магазини в София, бях решила да взема още един и нямаше, проверих в няколко магазина Wink
И аз съм загледала увеличителното огледало, както и детските ски екипи.

# 317
  • Мнения: 58
Омекотителят на Коколино от 4 л е италиански. Преди около месец го бяха пуснали  само в един Лидл в Русе и струваше 7 лв. Не бях  ползвала никога досега Коколино и не мога да направя сравнение между този и другия от постоянния асортимент, но от този съм много доволна! Имаше само лилав, който много не ми хареса как мирише, но пък върху прането аромата е много приятен. Като гледам на снимката този пак е същия (италиански) и задължително ще си взема. Пулверизаторите за оцет и олио ги имам отпреди 2-3 г. и на мен не са ми удобни изобщо, защото като пръскаш върху салата примерно, струйката е доста силна и пръска навсякъде наоколо. От новия каталог харесах пуловера с пайети и ще видя комплекта прибори, че имам нужда.

# 318
  • Мнения: 1
Тези в кутиите са други, доста по-големи. Става дума за влака с релси, който пускат от понеделник. Ако някой има от миналата година - с релси, и има наблюдение. Те релсите са подобни на картинката, ама размера не знам как е.

Имаме от миналата година и не са съвместими. На Икеа релсите са с пластмасови щифтчета там, където се сглобяват едно с друго. На Лидл са изцяло дървени. Просто едните щифтчета са малко по-дълги от другите. С малко повече напъване съм успявала да съединя някои от едните с някои от другите, но не е като да си паснат. Но откакто имаме това на Лидл, не си играем с влакчето от Икеа.

# 319
  • София
  • Мнения: 3 846
Ей, това увеличителното огледало от 3 години се каня да си го купя и все го пускат в период, когато нямам излишни 15 лв.  Laughing

Не си струва да се дават толкова пари. Аз си взех от магазин за 1 лв огледало с 10-кратно увеличение за 2-3 лв... Е, по-малко е като размер и не се окачва на стена, но има стойка за маса и върши прекрасна работа.

# 320
  • Мнения: 19
Взех от очилата със сменяеми плаки (трябват ми за шофиране, основно жълтата при мъгла)...уж лесно сменяеми-нищо подобно! Crossing Arms Мн се колебая дали да не ги върна Rolling Eyes


И аз си взех от тях ( тези които са изцяло в рамка) наистина малко трудно се махат стъклата newsm78, но успях и съм доволна. Аз също си ги взех с идея за шофиране. Мисля да си ги оставя   Peace

# 321
  • София
  • Мнения: 14 700
Шкафовете за баня не стават за мокрене  Peace
Тези, които са за мокрене си пише изрично, че стават и са доста по-скъпи и не от LIDL. Peace


Благодаря, жалко, много добре изглежда ниския шкаф.

# 322
  • Мнения: 3 675
Днес в Лидл на ~Пещерско шосе имаше намалени банани и ябълки,респективно на 1.88 и 0,79лв.Загледах се в мандарините,но ми се видяха скъпички.Нямаше брошури за следващата седмица,исках и такава за детските играчки,дано пуснат хартиена.Загледах се в куклите Еви,ако не са от най малките цената е добра.Под малки разбирам кукли като мини русалките,които са по една педя.Не си спомням да са ги пускали преди.Разгледах коледният каталог на Хиполенд,много са скъпи играчките и понеже ще допълвам подарък ще следя тези в Лидл.

# 323
  • Мнения: 22
Някой да е виждал из пловдивските магазини останало дървено влакче или от дървените комплекти за рязане на плодове, сладки и т.н.? Вчера бях в Лидл на Пещерско, но нямаше...

От дървените коплекти играчки имаше в Лидл на гара Филипово.

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Някой да е виждал из пловдивските магазини останало дървено влакче или от дървените комплекти за рязане на плодове, сладки и т.н.? Вчера бях в Лидл на Пещерско, но нямаше...

От дървените коплекти играчки имаше в Лидл на гара Филипово.


Благодаря, май е най-удачно там да ходя.

# 325
  • Мнения: X
Аз пък си взех брошура /първо мислех ,че е старата щото с тези неща от делукс серията си приличат много/  .
  Тези снегоходки дали са удачни за заледено -удобно ли се върви с тях.  По два чифта са ,но не видях кои номера има . /Детски има ли например 33-34/.
 Дамските ръкавици /скиорски /ми се видяха хубави.
  Този уред тип блендер ми е интересно как ще вари яхния /има такава опция /- нещо ала кукър е.
  Днес зяпах пак чайовете и ми е странно защо са смесени плодови със черен - например там където е плодов имаше  поне 50% черен и нито един с круша ,а в кашона с черен и то подреден като ,че ли сложен нов имаше 1 кутия с круша и то отзад.
  Коригирам се само чай с малина и ягода съдържа голямо количество хибискус и си пише чай с хибискус и малина и ягода.
  Мисля да ги пробвам всички ,особено има хубави черен с цитрус -грепфрут и ананас .
   Какаото Кастело от 2,49 за 250 г /или 200 / хубаво ли е или да си взема Йоткер .  /Мисля да правя шоколадов сладкиш и преди беше с Йоткер ,но като цена и грамаж лидълдското ми изглежда по -изгодно / Другото какао дето го пускат май само преди Коледа /сега май около Хелуин / не можах да намеря останало ,то мисля е с по -висока масленост.
  

# 326
  • Мнения: 19
Аз пък си взех брошура /първо мислех ,че е старата щото с тези неща от делукс серията си приличат много/  .
  Тези снегоходки дали са удачни за заледено -удобно ли се върви с тях.  По два чифта са ,но не видях кои номера има . /Детски има ли например 33-34/....



Детски нямаше, дамските са един размер 36-40. Аз днес си ги взех точно с тази идея (за заледено) и на мен ми е интересно дали ще са удачни. newsm78

# 327
  • Мнения: X
 Възрастна двойка /на около 60-70г / точно това си взеха . Бабата грабна една опаковка. Явно за това ги вземат .  Мисля ,че миналата година пак ги пускаха и затова искам някой да сподели опит.  Ще съм много благодарна.
 

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Пулверизаторите за оцет и олио ги имам отпреди 2-3 г. и на мен не са ми удобни изобщо, защото като пръскаш върху салата примерно, струйката е доста силна и пръска навсякъде наоколо.

Тъкмо мислех да си ги купя, представях си че пръскат не като струя, а по скоро, че ще разпръскват  newsm78

# 329
  • Мнения: X
По прицип има такива които си пръскат точно на капчици ,но тези явно не са такива. И аз искам нещо подобно .
 Засега съм проспособила едно шише от соев сос/ стъклено /,което си има пластмасова тапа с дупка /не знам точно как те казва /и ми е доста удобно за  салати и подобни . Тези от комплектите доста подлизнат и не ми допадат.

Общи условия

Активация на акаунт