Лидл ::53::

  • 79 583
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 81
Дали някой има представа релсите от влакчетата на Лидл дали са съвместими с тези от Икеа?

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Аз поразгледах от сайта каквото можах...при мен стои старата брошура Rolling Eyes Както и да е.

Някой да има машата от сл.седмица която ще пускат?

# 302
  • София
  • Мнения: 13 153
Дали някой има представа релсите от влакчетата на Лидл дали са съвместими с тези от Икеа?

Ще връщам влакчето, което е в картонена кутия, защото не е съвместимо с релсите на влакчето от Икеа.  Sad

# 303
  • Мнения: 81
Тези в кутиите са други, доста по-големи. Става дума за влака с релси, който пускат от понеделник. Ако някой има от миналата година - с релси, и има наблюдение. Те релсите са подобни на картинката, ама размера не знам как е.

# 304
  • Варна
  • Мнения: 236
Анита, имам предходния вариант на лампата, купих я в началото на лятото. Тогава само лампата струваше 40 лв., не можах да се доредя да купя пълния комплект, когато ги пускаха, защото много бързо бяха свършили. Изглежда по-дървен като дизайн, в сравнение с тоя.  Върши ми чудесна работа, аз си правя маникюр 1 път в месеца. Изпича добре лака, в случая е важно лампите да са здрави и качествени. Относно здравето - не съм дерматолог, но смятам, че осем минути на месец под лампата не могат да окажат някакво вредно влияние, на фона увлечението на жените да се препичат като тостерни филийки на плажа или по солариумите. Разбра се, не визирам всички.

# 305
  • София
  • Мнения: 44 122
Аз поразгледах от сайта каквото можах...при мен стои старата брошура Rolling Eyes Както и да е.

Някой да има машата от сл.седмица която ще пускат?

http://broshura.lidl.bg/0e2d3862-fe40-4454-aeab-01f84f671706/#/1

# 306
  • Мнения: 3 949
Харесах си няколко неща от новата брошура. Като за начало ще отида за малките лъжички с изкривени дръжки (от много време си търся такива), клин за 5.99 и може би шишенцата за олио и оцет. На място със сигурност ще си харесам още доста неща  Mr. Green

# 307
  • Мнения: 9 483
Взех от очилата със сменяеми плаки (трябват ми за шофиране, основно жълтата при мъгла)...уж лесно сменяеми-нищо подобно! Crossing Arms Мн се колебая дали да не ги върна Rolling Eyes

# 308
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Ей, това увеличителното огледало от 3 години се каня да си го купя и все го пускат в период, когато нямам излишни 15 лв.  Laughing

# 309
  • София
  • Мнения: 841
Добра ли е цената на Коколиното - 4 литра/ 8 лева?
На предишна промоция, грабнах синьото и доста се хареса вкъщи. Та, да се запася, ама не помня тогава на каква цена беше 2-та литра?! newsm78

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
Аз да питам като лаик...тия пулвелизатори за олио и оцет се ползват като обикновенните прибори или... newsm78 Би трябвало да пръскат от течността.

# 311
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Според мен цената на Коколиното изобщо не е добра.Малката бутилка е за 28 пранета и на промоций понякога пада и под 3 лв,а тази е за 44 пранета. Twisted Evil

# 312
  • Мнения: 1 073
Аз да питам като лаик...тия пулвелизатори за олио и оцет се ползват като обикновенните прибори или... newsm78 Би трябвало да пръскат от течността.

пръскат

Аз имам такива, но не от Лидл и си ги ползвам. Нищо особено, но аз обичам да имам всякакви щуротийки в кухнята.

# 313
  • София
  • Мнения: 14 700
От шкафовете за баня някой има ли? Нашата баня е малка и шкафа неминуемо ще се мокри, а на този не пише от какъв материал е, само покритието.

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Някой да е виждал из пловдивските магазини останало дървено влакче или от дървените комплекти за рязане на плодове, сладки и т.н.? Вчера бях в Лидл на Пещерско, но нямаше...

Общи условия

Активация на акаунт